CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Najlepsze jest to, że w lato będą grać takie tuzy piłki jak Curacao, Haiti, Uzbekistan, Katar, RZP
0
To będzie ta premia?
4
Na mundial jedzie ekipa, która zajęła ostatnie miejsce w grupie, zdobywając przy tym 2 punkty
3
Zobaczą mś jak świnia niebo
0
Hej Polska gol! Lolololo!
0
Żeby dziś nie było wpjerdolu
6
GDzIe PIeTuszEWSKI!!!!!
0
@MsBarca ale tak zwany flop strzelił 2 gole Barcelonie po wylewach obrońców
1
Żeby dziś nie było lania w Solnie
1
@Nazio_87 GDZIEE PIETUSzEWski!!!
Tak na serio to jak zagramy o wiele lepiej niż z albania to jakieś szanse na awans widze
3
@Nope zwykłe wymysły pismaków po wyborach. Zaraz znowu będzie ileś brakowało do tego śmiesznego 1:1 l, a potem będzie panika czy zarejestruje się wszystkich piłkarzy przed 1 września. Skończymy z jakimś Ake zamiast bastoniego
0
Atletico dojedzie ich
0
Jedno dotknięcie i faul dla realu…. ja pjerdole
0
Jacy idioci totalni, no nic El clasico czeka
0
Oyedele z brameczka
0
Jak to nie wpadło
10
Ja pjerdole ale ten Orłowski pjerdoli
7
Dla mnie nawet atletico może wygrać te derby, najważniejsze żeby real stracił punkty
2
Żeby dziś jeszcze ten real stracił punkty i będzie git
2
To zaczynamy urbanówke i baraże
3
Widać, że mocna libacja była
24
Ja pierdole, grosicki dalej w kadrze
0
Znowu ten ndur z golem
4
Rakow gool jeszcze jeden
0
Niech coś Bayern zrobi z nimi
4
Niesamowity upadek Guardioli
0
Sporting 5-0 @FcPortoFan1999
0
Chelsea xddd, jak można był z nimi przegrac
0
Sporting 3-0, jeszcze 1 gol
0
McQueen na ławce Chelsea xdd