6

Najlepsze jest to, że w lato będą grać takie tuzy piłki jak Curacao, Haiti, Uzbekistan, Katar, RZP

0

To będzie ta premia?

4

Na mundial jedzie ekipa, która zajęła ostatnie miejsce w grupie, zdobywając przy tym 2 punkty

3

Zobaczą mś jak świnia niebo

0

Hej Polska gol! Lolololo!

0

Żeby dziś nie było wpjerdolu

6

GDzIe PIeTuszEWSKI!!!!!

0

@MsBarca ale tak zwany flop strzelił 2 gole Barcelonie po wylewach obrońców

1

Żeby dziś nie było lania w Solnie

1

@Nazio_87 GDZIEE PIETUSzEWski!!!
Tak na serio to jak zagramy o wiele lepiej niż z albania to jakieś szanse na awans widze

3

@Nope zwykłe wymysły pismaków po wyborach. Zaraz znowu będzie ileś brakowało do tego śmiesznego 1:1 l, a potem będzie panika czy zarejestruje się wszystkich piłkarzy przed 1 września. Skończymy z jakimś Ake zamiast bastoniego

0

Atletico dojedzie ich

0

Jedno dotknięcie i faul dla realu…. ja pjerdole

0

Jacy idioci totalni, no nic El clasico czeka

0

Oyedele z brameczka

0

Jak to nie wpadło

10

Ja pjerdole ale ten Orłowski pjerdoli

7

Dla mnie nawet atletico może wygrać te derby, najważniejsze żeby real stracił punkty

2

Żeby dziś jeszcze ten real stracił punkty i będzie git

2

To zaczynamy urbanówke i baraże

3


Widać, że mocna libacja była

24

Ja pierdole, grosicki dalej w kadrze

0

Znowu ten ndur z golem

4

Rakow gool jeszcze jeden

0

Niech coś Bayern zrobi z nimi

4

Niesamowity upadek Guardioli

0

Sporting 5-0 @FcPortoFan1999

0

Chelsea xddd, jak można był z nimi przegrac

0

Sporting 3-0, jeszcze 1 gol

0

McQueen na ławce Chelsea xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?