1

Skończy się tym, że znowu będzie panika czy zarejestruję się wszystkich piłkarzy przed 1 września.
A z transferów to będzie kolejne wypożyczenie Rashforda

0

A może Raum z RB Lipska na LB?

7

w realu szybko zatesknia za arbeloą

1

Mbappe dalej bez tytułów w Realu

0

Nigdy na ryj mało mokrych szmat
Było grzanie i skończyło się jak zawsze

0

Ja pierdole jakie dziady piłkarskie

0

Przede wszystkim musimy przestać trać takie głupie gole

0

Teraz autobusik i koniec z LM

1

Jakiś mecz przegraliśmy, że przy wejściu na stronę jest weryfikacja?

0

Jak gra barcelona? nie mogę oglądać meczu. Pozdrawiam z Tarvisio

6

Arbeloa: Ten remis to moja wina XD

0

Klasyczek realu

0

Już karniaczek dla realu jest szykowany

0

No i taki wynik mi się podoba

2

Jak gra Real? (15znakow)

1

Jutro będzie ze chce zostać na dłużej w Barcelonie

15

Magiera nie żyje. Zmarł w wieku 49 lat
RIP [*]

0

@Criss18Barca Jako fan Apatora nie jestem pewny obrony mistrzostwa

0

@BojanKriKicz przynajmniej lepszy niż font

3

Bez porządnych piłkarzy i zarządu to my nic nie osiągniemy
Potrzeba tu jakiś mocnych transferów w lato
Mam nadzieję, że stadion wkoncu zaczął generować zysk

1

Mają być transfery w lato i mam wyjebane czy będą pieniądze czy nie.

0

@Jaro1279 właśnie, dopóki będą impotenci w zarządzie i na boisku to tak będzie wyglądać

1

Nigdy na ryj mało mokrych szmat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Araby kupcie ten klub

0

Deco won z klubu

1

Szkoda flicka, ze musi się z takimi patalachami uzerac

13

Dziś tylko zwycięstwo wchodzi w grę

2

Vini wygwizdany haha

0

Mielcarski ma racje - piękny sedes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?