CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skończy się tym, że znowu będzie panika czy zarejestruję się wszystkich piłkarzy przed 1 września.
A z transferów to będzie kolejne wypożyczenie Rashforda
0
A może Raum z RB Lipska na LB?
7
1
Mbappe dalej bez tytułów w Realu
0
Nigdy na ryj mało mokrych szmat
Było grzanie i skończyło się jak zawsze
0
Ja pierdole jakie dziady piłkarskie
0
Przede wszystkim musimy przestać trać takie głupie gole
0
Teraz autobusik i koniec z LM
1
Jakiś mecz przegraliśmy, że przy wejściu na stronę jest weryfikacja?
0
Jak gra barcelona? nie mogę oglądać meczu. Pozdrawiam z Tarvisio
6
Arbeloa: Ten remis to moja wina XD
0
Klasyczek realu
0
Już karniaczek dla realu jest szykowany
0
No i taki wynik mi się podoba
2
Jak gra Real? (15znakow)
1
Jutro będzie ze chce zostać na dłużej w Barcelonie
15
Magiera nie żyje. Zmarł w wieku 49 lat
RIP [*]
0
@Criss18Barca Jako fan Apatora nie jestem pewny obrony mistrzostwa
0
@BojanKriKicz przynajmniej lepszy niż font
3
Bez porządnych piłkarzy i zarządu to my nic nie osiągniemy
Potrzeba tu jakiś mocnych transferów w lato
Mam nadzieję, że stadion wkoncu zaczął generować zysk
1
Mają być transfery w lato i mam wyjebane czy będą pieniądze czy nie.
0
@Jaro1279 właśnie, dopóki będą impotenci w zarządzie i na boisku to tak będzie wyglądać
1
Nigdy na ryj mało mokrych szmat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Araby kupcie ten klub
0
Deco won z klubu
1
Szkoda flicka, ze musi się z takimi patalachami uzerac
13
Dziś tylko zwycięstwo wchodzi w grę
2
Vini wygwizdany haha
0
Mielcarski ma racje - piękny sedes