0

I te dziady w lozy honorowej

0

Dziś Bayern zapomni jak się gra w piłkę
Hat-trick Pitarcha incoming…

4

Ekstraklasa: Liga w której walczysz o mistrzostwo i o utrzymanie jednocześnie

6

Jutro Bayern zapomni jak się gra w pilke

10

@Romario87 lepiej niż slavko vincic co nie?

1

Jakby był Włochem to zamiast niego w reprezentacji grałby Chiesa

6

Niech ta przewaga tylko rośnie

0

LEWANDINHOOOO gol!

0

Dziękujemy Negreiro!!

1

Lubimy robić sobie pod górkę

1

Przycisnąć ich bardziej w drugiej polowie

0

Zaczyna się drukarstwo

1

Jest goool Rashford

1

Moga przyjść ci obrońcy?

0

Tylko zwycięstwo lub nawet ten remis wchodzi w gre

1

najważniejsze żeby się nie zesrać w tym madrycie i wtedy będzie 7 punktów przewagi

1

Kurva mać... jeszcze jakieś penalty i można kończyć

0

Dramat, chłop się sam przewraca i faul

1

Goooooool Mallorca!!!

0

Jak to nie wpadlo

4

Ja pitole, dotknięcie zawodnika realu i faul

0

Coś temu mekambe celownik nie siedzi

1

Zaraz będzie Polska zamiast Iranu i trzeci mecz pożegnalny się szykuje

1

I znowu będzie stypa na stadionie i kibice gości będą głośniejsi od lokalnych?

0


Boże, jaki cyrk w końcówce odwaliliśmy w naszym polu karnym

1

Jak oni pitolą w tych studiach

4

Chociaż jakieś tam plusy braku wyjazdu na mundial widzę
Przynajmniej nie będzie trzeba słuchać pjerdolenia ekspertów jakim my to faworytem nie jesteśmy i jak łatwą grupę mamy
Też nie będzie trzeba oglądać jak my się kompromitujemy na mundialu

2

@turhiay Pewnie poziom piłkarski w tych grupach też nie jest zbyt wysoki

1

@Toretto Gdyby tak defensywa nie dawała dupy i skuteczność nie szwankowała

6

Najlepsze jest to, że w lato będą grać takie tuzy piłki jak Curacao, Haiti, Uzbekistan, Katar, RZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?