CurryTheGoat30
Dołączył/a: luty 2025
Toruń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I te dziady w lozy honorowej
0
Dziś Bayern zapomni jak się gra w piłkę
Hat-trick Pitarcha incoming…
4
Ekstraklasa: Liga w której walczysz o mistrzostwo i o utrzymanie jednocześnie
6
Jutro Bayern zapomni jak się gra w pilke
10
@Romario87 lepiej niż slavko vincic co nie?
1
Jakby był Włochem to zamiast niego w reprezentacji grałby Chiesa
6
Niech ta przewaga tylko rośnie
0
LEWANDINHOOOO gol!
0
Dziękujemy Negreiro!!
1
Lubimy robić sobie pod górkę
1
Przycisnąć ich bardziej w drugiej polowie
0
Zaczyna się drukarstwo
1
Jest goool Rashford
1
Moga przyjść ci obrońcy?
0
Tylko zwycięstwo lub nawet ten remis wchodzi w gre
1
najważniejsze żeby się nie zesrać w tym madrycie i wtedy będzie 7 punktów przewagi
1
Kurva mać... jeszcze jakieś penalty i można kończyć
0
Dramat, chłop się sam przewraca i faul
1
Goooooool Mallorca!!!
0
Jak to nie wpadlo
4
Ja pitole, dotknięcie zawodnika realu i faul
0
Coś temu mekambe celownik nie siedzi
1
1
I znowu będzie stypa na stadionie i kibice gości będą głośniejsi od lokalnych?
0
Boże, jaki cyrk w końcówce odwaliliśmy w naszym polu karnym
1
Jak oni pitolą w tych studiach
4
Chociaż jakieś tam plusy braku wyjazdu na mundial widzę
Przynajmniej nie będzie trzeba słuchać pjerdolenia ekspertów jakim my to faworytem nie jesteśmy i jak łatwą grupę mamy
Też nie będzie trzeba oglądać jak my się kompromitujemy na mundialu
2
@turhiay Pewnie poziom piłkarski w tych grupach też nie jest zbyt wysoki
1
@Toretto Gdyby tak defensywa nie dawała dupy i skuteczność nie szwankowała
6
Najlepsze jest to, że w lato będą grać takie tuzy piłki jak Curacao, Haiti, Uzbekistan, Katar, RZP