Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten TAS to już są ziomeczki Barcelony co chwile Barca wpada do nich by coś uregulować
1
Wklejam to tutaj co jakiś czas, oglądałem to sporo razy ale zawsze pojawia się u mnie ta gęsia skórka i łzy
0
Jak bronił Mats ? I kto grał najlepiej od nas ? Postawa całego zespołu ?
0
Coś wyjął podobno ?
0
Co zrobił Mats ?
0
Wielkie dzięki
0
Nie mogłem wczoraj oglądać Argentyny bo niestety nie było mnie w domu mógłby dać ktoś linka do jakiś ciekawych akcji ?
0
Po co krytykujesz każdemu się zdarza jak się pisze szybko. Musisz się jakoś dowartościować przed internetem ?
0
Brawo do Sabelli który nie powołała jednego z nie wielu zawodników co potrafi celnie podać.
0
Szkoda że Cesc odchodzi ale jak ma rewolucja to muszą być głowy. Nie oszukujmy się ale jednak Rakitic jest od niego lepszy, Fabregas potrafił grać tylko z przeciętniakami i tylko w pierwszej połowie sezonu gdzie nabił sobie takie statystyki, w takim wypadku wystarczy tylko mieć nadzieję że Ivan ie starci straci swoich zdolności w Barcy.
0
Widziałeś jakie piłki zagrywał wczoraj Alexis on powinien być takim wolnym elektronem co porusza się po całej szerokości boiska a nie być przylepionym przy prawej linii
0
Gdyby tak sprzedać Cesca i kupić Aguero to na PS-Messi, LS- Neymar i N Aguero a na pomoc obok Busiego i Iniesty był by Alexis czyli przesunięcie skrzydłowego na pomoc tak jak w przypadku Di Marii
0
Podobno Hazard ma do nas iść
4
Płacz i smutek. Szczere kondolencje i wielkie wsparcie dla jego rodzinny. Na tamtym świecie będzie mu lepiej.
0
4-2-3-1 najlepsze nawet w life
0
Cesc i Iniesta out a Pedro i Alexis in
0
jak się Iniescie nie kleii to po meczu
0
Trener w klubie u mnie mówi że jak masz szanse to strzelaj z czuba a nie się baw
0
Z tarczą * Na tarczy to śmierć-porażka
0
Sanchez.to by zap***dalal chociaz
0
wiatrak z alvesa
0
Neymar masci wszystko
0
Pamiętam jak przegrywali to było widać żal lub płacz a teraz to nic się nie stało za tydzień może bd lepeiej
0
czo ta Barca czo ci kibice
0
Sanchis by sczelil
0
messi pressing ? lool
0
alba jak nie alba
0
kto sie bd darl jak valdi odejdzie messi ? xd
0
nwm za co cie minusują też bym chciał Diego bo on jaja to ma
0
Martin to dobry trener i chwała mu za to ale my potrzebujemy trenera z jajami