0

Ten TAS to już są ziomeczki Barcelony co chwile Barca wpada do nich by coś uregulować

1


Wklejam to tutaj co jakiś czas, oglądałem to sporo razy ale zawsze pojawia się u mnie ta gęsia skórka i łzy

0

Jak bronił Mats ? I kto grał najlepiej od nas ? Postawa całego zespołu ?

0

Coś wyjął podobno ?

0

Co zrobił Mats ?

0

Wielkie dzięki

0

Nie mogłem wczoraj oglądać Argentyny bo niestety nie było mnie w domu mógłby dać ktoś linka do jakiś ciekawych akcji ?

0

Po co krytykujesz każdemu się zdarza jak się pisze szybko. Musisz się jakoś dowartościować przed internetem ?

0

Brawo do Sabelli który nie powołała jednego z nie wielu zawodników co potrafi celnie podać.

0

Szkoda że Cesc odchodzi ale jak ma rewolucja to muszą być głowy. Nie oszukujmy się ale jednak Rakitic jest od niego lepszy, Fabregas potrafił grać tylko z przeciętniakami i tylko w pierwszej połowie sezonu gdzie nabił sobie takie statystyki, w takim wypadku wystarczy tylko mieć nadzieję że Ivan ie starci straci swoich zdolności w Barcy.

0

Widziałeś jakie piłki zagrywał wczoraj Alexis on powinien być takim wolnym elektronem co porusza się po całej szerokości boiska a nie być przylepionym przy prawej linii

0

Gdyby tak sprzedać Cesca i kupić Aguero to na PS-Messi, LS- Neymar i N Aguero a na pomoc obok Busiego i Iniesty był by Alexis czyli przesunięcie skrzydłowego na pomoc tak jak w przypadku Di Marii

0

Podobno Hazard ma do nas iść

4

Płacz i smutek. Szczere kondolencje i wielkie wsparcie dla jego rodzinny. Na tamtym świecie będzie mu lepiej.

0

4-2-3-1 najlepsze nawet w life

0

Cesc i Iniesta out a Pedro i Alexis in

0

jak się Iniescie nie kleii to po meczu

0

Trener w klubie u mnie mówi że jak masz szanse to strzelaj z czuba a nie się baw

0

Z tarczą * Na tarczy to śmierć-porażka

0

Sanchez.to by zap***dalal chociaz

0

wiatrak z alvesa

0

Neymar masci wszystko

0

Pamiętam jak przegrywali to było widać żal lub płacz a teraz to nic się nie stało za tydzień może bd lepeiej

0

czo ta Barca czo ci kibice

0

Sanchis by sczelil

0

messi pressing ? lool

0

alba jak nie alba

0

kto sie bd darl jak valdi odejdzie messi ? xd

0

nwm za co cie minusują też bym chciał Diego bo on jaja to ma

0

Martin to dobry trener i chwała mu za to ale my potrzebujemy trenera z jajami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?