Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tez mam 184cm,moga mnie kupic ale wolalbym grac typowe SP jak Kroos i na 1000euro tygodniowo moglbym sie zgodzic xd
0
O co chodzi ? Pedro na PO?czy jak bo ciagle pytania o jego pozycjd
0
Widzieliscie co Lampe testowal?kamerki na koszulkach ,jakby wprowadzili to w pilce np normalnie ogladamy mecz i taki Messi mija czterech zawodnikow to w powtorce mozna by uzyc tej kamery z koszulki i wiadac by bylo jakby sie Messim bylo,
0
Chodzi o to. barca przykladowo kupi Pogbe w lecie i wypozyczy go do Juve to jesli zagralby z nimi LM to po okienku w styczniu jakby do nas przyszedl to bym w LM nie mogl wystepowac ale lepiej chyba byloby wypozyczyc go na sezon a nie pol.xaviheart tobie chodzilo chyba o caly sezon a leviathan zrozumial ze o pol
5
legenda to miki_messi
0
Adventure Time,swietna z drugim dnem .Polecam
0
Rafinha ladnie gra chyba z taka forma powinien z Rakiticem w pierwszym skladzie
0
Zgadzam sie,wedlug mnie on podobnie jak Neuer ma wycwiczony relfeks.Refleks z prawdziwego zdarzenia to mial Iker w formie
0
Bravo nie zawinil ale bramkarz Chelsea moglby to wyjac
0
Fajnie Barca gra,szybko,dluzsze pilki,brak klepania na sile no i oczywiscie Alvis na plus
0
Villa nie blyszczal na poczatku?chyba w innym wymiarE
1
Czekam na mecz w ktorym strzeli hat trick i wtedy bedzie juz strzelal na zawolanie
0
Michal SZyba,Michal Szyba,Michal Szyba, polska bialo czerwoni
0
Ta wlasnie tak jak piszes
0
Mamy braz bo jestem wckarerze i nie mam opoznienia
0
Gooool gol gol gol gol goooool ,czemu tak w noznej nie dra ryja?
0
szybko napiszcie mi który mecz komentuje ten zamuł bo chce go posłuchać xd
0
Neymar elastico zrobil czy mi sie zdawalo?
0
Alba gratki a Neymar zawsze w dobrym miejscu
0
A to miranda zd oliwa sprawiedliwa
0
Busi z glowki kiedys wgl strzelil?
0
Mowilem ze blad ale dzieje sie co ma sie dziac
0
Neymar-Messi-Suaarez better love story then twiloght
0
Liczylem ze to my strzelimy odrazu i sie Atletico otworzy
0
Ktos kiedys mowil ze ten Mastour nic nie osiagnie bo jest zbyt wolny
0
Nie bedzie zaliczone z karnego xd
0
Sanchez by strzelil xd
0
Messi ma dosc wrzutek Alvesa to sam wrzuca xd
0
Ale ekszyn combinejszyn
1
Ronaldo finał LM 2008,Ronaldo półfinał 2008 i półfinał 2012