0

Tez mam 184cm,moga mnie kupic ale wolalbym grac typowe SP jak Kroos i na 1000euro tygodniowo moglbym sie zgodzic xd

0

O co chodzi ? Pedro na PO?czy jak bo ciagle pytania o jego pozycjd

0

Widzieliscie co Lampe testowal?kamerki na koszulkach ,jakby wprowadzili to w pilce np normalnie ogladamy mecz i taki Messi mija czterech zawodnikow to w powtorce mozna by uzyc tej kamery z koszulki i wiadac by bylo jakby sie Messim bylo,

0

Chodzi o to. barca przykladowo kupi Pogbe w lecie i wypozyczy go do Juve to jesli zagralby z nimi LM to po okienku w styczniu jakby do nas przyszedl to bym w LM nie mogl wystepowac ale lepiej chyba byloby wypozyczyc go na sezon a nie pol.xaviheart tobie chodzilo chyba o caly sezon a leviathan zrozumial ze o pol

5

legenda to miki_messi

0

Adventure Time,swietna z drugim dnem .Polecam

0

Rafinha ladnie gra chyba z taka forma powinien z Rakiticem w pierwszym skladzie

0

Zgadzam sie,wedlug mnie on podobnie jak Neuer ma wycwiczony relfeks.Refleks z prawdziwego zdarzenia to mial Iker w formie

0

Bravo nie zawinil ale bramkarz Chelsea moglby to wyjac

0

Fajnie Barca gra,szybko,dluzsze pilki,brak klepania na sile no i oczywiscie Alvis na plus

0

Villa nie blyszczal na poczatku?chyba w innym wymiarE

1

Czekam na mecz w ktorym strzeli hat trick i wtedy bedzie juz strzelal na zawolanie

0

Michal SZyba,Michal Szyba,Michal Szyba, polska bialo czerwoni

0

Ta wlasnie tak jak piszes

0

Mamy braz bo jestem wckarerze i nie mam opoznienia

0

Gooool gol gol gol gol goooool ,czemu tak w noznej nie dra ryja?

0

szybko napiszcie mi który mecz komentuje ten zamuł bo chce go posłuchać xd

0

Neymar elastico zrobil czy mi sie zdawalo?

0

Alba gratki a Neymar zawsze w dobrym miejscu

0

A to miranda zd oliwa sprawiedliwa

0

Busi z glowki kiedys wgl strzelil?

0

Mowilem ze blad ale dzieje sie co ma sie dziac

0

Neymar-Messi-Suaarez better love story then twiloght

0

Liczylem ze to my strzelimy odrazu i sie Atletico otworzy

0

Ktos kiedys mowil ze ten Mastour nic nie osiagnie bo jest zbyt wolny

0

Nie bedzie zaliczone z karnego xd

0

Sanchez by strzelil xd

0

Messi ma dosc wrzutek Alvesa to sam wrzuca xd

0

Ale ekszyn combinejszyn

1

Ronaldo finał LM 2008,Ronaldo półfinał 2008 i półfinał 2012

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?