0

Jeszcze dwie i odrobi Ceera

0

Ciesze sie ze Ivan wkoncu cos gra,ma inne zadanie niz w Sevilli ale dobrze sie z tego wywiazuje.Wierzylem w niego

0

Serio ten Wloch tal mowil?To pokazuje jego poziom przy Zubim

0

Ale Biszkopt co dzisiaj gra

0

Messi jeszcze jedna albo dwie dawaj

1

4,Barca najlepsza

1

A w tle slychac bebny

0

Jeszcze teraz niech da spalonego

0

Messi dostal kartke?Jak tak to ma chyba 4,wypadaloby sie wykartkowal

0

Lubie to (15znakow)

3

Bravo gra nogami jak Grzesiu Rasiak

1

Barta to kazda czescia ciala broni

0

Nie mam steam nawet,daj komus z nich wylosuj czy cos

0

to widzisz jest kilka możliwości , ciężko jest się w strzelić w poprawną

0

flaga ta była chyba wywieszana kilka razy więc ciężko trafić w lata na pewno była w 2011,2013 i chyba 2008 albo 2007

0


Messi podobno powiedzial ze Ter Stegen gra lepiek nogami niz sam i ze jest bardziej uzdolniony technicznie

0

Serio pytam,nie wpadliscie na to czy co?Ciekawosc jest potrzebna czlowiekowi.Czasam wbiegaja na boiska i dostaja koszulki ale nwm czy jest za to kara i chcialbym sie po prostu doinformowac moze ktos was o tym slyszal

1

Ej ludzie jakbym wbiegl na murawe CN pod koniec meczu po koszulke to dostalbym kare?

0

Daj linka pls xd bo chcialbym to ogarna

1

Wilekie dzieki zią.

0

Ma ktos linka do skrotow real atletico?z kom Wolskiego i Lesia?

5

On jest senegalczykiem i nie potrafi mowic po polsku jak rodowity Polak wiec nie uwazaj go za idiote.

2

Laaaaaaaaa xddd

0

Messi,suarez,messi?(chyba samoboj decmarcosa),neymar a dla bilbao to lysy i aduriz

0

Samoboj bo by nie weszlo,Madryt na sto nam nie uzna juz kiedys z Bilbao tal bylo

0

Czytasz rm.pl ?xd

0

Ja mam canal+ caly pakiet

0

Nie ciezko przewidziec xd

0

Messi 4 i Neymur 3 a Suarez 2 asysty xd

0

Czemu mnie w domu nie ma ,nieeewee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?