Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze dwie i odrobi Ceera
0
Ciesze sie ze Ivan wkoncu cos gra,ma inne zadanie niz w Sevilli ale dobrze sie z tego wywiazuje.Wierzylem w niego
0
Serio ten Wloch tal mowil?To pokazuje jego poziom przy Zubim
0
Ale Biszkopt co dzisiaj gra
0
Messi jeszcze jedna albo dwie dawaj
1
4,Barca najlepsza
1
A w tle slychac bebny
0
Jeszcze teraz niech da spalonego
0
Messi dostal kartke?Jak tak to ma chyba 4,wypadaloby sie wykartkowal
0
Lubie to (15znakow)
3
Bravo gra nogami jak Grzesiu Rasiak
1
Barta to kazda czescia ciala broni
0
Nie mam steam nawet,daj komus z nich wylosuj czy cos
0
to widzisz jest kilka możliwości , ciężko jest się w strzelić w poprawną
0
flaga ta była chyba wywieszana kilka razy więc ciężko trafić w lata na pewno była w 2011,2013 i chyba 2008 albo 2007
0
Messi podobno powiedzial ze Ter Stegen gra lepiek nogami niz sam i ze jest bardziej uzdolniony technicznie
0
Serio pytam,nie wpadliscie na to czy co?Ciekawosc jest potrzebna czlowiekowi.Czasam wbiegaja na boiska i dostaja koszulki ale nwm czy jest za to kara i chcialbym sie po prostu doinformowac moze ktos was o tym slyszal
1
Ej ludzie jakbym wbiegl na murawe CN pod koniec meczu po koszulke to dostalbym kare?
0
Daj linka pls xd bo chcialbym to ogarna
1
Wilekie dzieki zią.
0
Ma ktos linka do skrotow real atletico?z kom Wolskiego i Lesia?
5
On jest senegalczykiem i nie potrafi mowic po polsku jak rodowity Polak wiec nie uwazaj go za idiote.
2
Laaaaaaaaa xddd
0
Messi,suarez,messi?(chyba samoboj decmarcosa),neymar a dla bilbao to lysy i aduriz
0
Samoboj bo by nie weszlo,Madryt na sto nam nie uzna juz kiedys z Bilbao tal bylo
0
Czytasz rm.pl ?xd
0
Ja mam canal+ caly pakiet
0
Nie ciezko przewidziec xd
0
Messi 4 i Neymur 3 a Suarez 2 asysty xd
0
Czemu mnie w domu nie ma ,nieeewee