1

@Martwy topeczka niesamowita, czekam na part3 ale to pewnie dopiero na ps6

0

@sergio5 teraz lata już prywatnym samolotem a nie easy jetem jak w lecie

0

Yamal już lata prywatnym samolotem, a nie jak w lecie easy jetem to ta dupeczka wróciła

1

@BulaKG Garnacho chyba skład wynosił do mediów XD

1

@MesQueUnClub96 no Lucy Bronze była w związku z Keira. Obydwie grały w Barcelonie. Jakoś rok temu się rozstały i Lucy w lecie odeszła z Barcelony. Teraz wrzuciła fotkę na insta i raczej to info że jest w związku z Ona Batlle więc pewnie jej odejście było trochę wymuszone by nie było kwasów

0

Czyli powód odejścia Lucy Bronze z Barcy to związek z Ona Batlle?

1

Jeszcze jedna wtop i Bilbao nas przegoni

0

@Sysia11 i ile materace wygrali?

0

@Hindus chcesz grac 15 latkami? xD

0

@LOPEZ16 Raphinia przynajmniej zdrowie na boisku zostawił. A Lewy czy Olmo?

0

sędzia jest fatalny

0

co tam Cubarsi robił wgl xD

0

Realowi by gwizdneli

0

@Pawlak1992 no właśnie to jest nowe wyzwanie. Trzeba wymienić ekipę bo ci wypalency już nie dojeżdżają i w kolejnych sezonach wrócić na tron

0

Jak Yamala nie ma to może chociaż niech ten Ferran gra z prawej (to chyba nawet jego nominalna pozycja), a nie Rapha. Raphinia na prawej nie jest w stanie wykorzystać swoich atutów, a Ferran na lewym i tak by zagrał fatalnie więc żadna różnica

1

@Balboa901 kto jeszcze strzelał bo rozumiem, że obecnie Neymar nie jest jedyny?

0

Jak 60 mln brakuje. Jak w lecie brakowało mniej, a doszły transfery czy kontrakt z nike. To jest jakiś inny okres rozliczeniowy czy o co chodzi

5

@blakkudium de jong, balde i ferran

21

@Sulimo to nie jest normalna praktyka i nigdy nie była

0

@BezglutenowyPedri w Warszawie byle studenciak po psychologi z SWPS krzyczy 200/250, ci po specce z psychoterapii potrafią po 300-350, nie mówiąc o osobach z tytułami gdzie są i oferty po 500 ziko. Problem jeszcze jest tak, że serio ciężko określić czy dana osoba ci pasuje, czy jej metody są OK i trzeba z reguły posprawdzać kilka opcji, a to już generuje kosmiczne koszta

3

@Azazel_Pazuzu hymn realu to jest topka niesamowita

1

@PatrychoO la reina

1

@ranger3120 New Balance 990v5 made in USA. Super wygodne, praktycznie poziom wszystkich popularnych hok clifton czy asicsow nimbus, a przy tym wyglądają bardzo fajnie

1

@shinthps na grounder grales? ja na survivor i nwm jak bez nasłuchiwania bym dał radę

0

Neymar jak se kostke rozwalił w PSG to już po karierze było

1

@Stinger_ zaczęło się już od meczu z Espanyolem gdzie druga połowa to byl totalny piach

1

Trzeba zmienić czip. A tak serio to nie zdziwię się jak walną za tydzień Atleti z 4 bramki. Totalnie gra ze słabszymi nie leży

1

Fermin też se zęba ukruszył? Xd

2

Kibice City nazywają Silve-Gundogana i Walkera trójkątem bermudzkim xD

4

@ViscaelBarca2007 oby go zmienił w okolicy 60. Jak by złapał żółtko to będą ciężary z Atelti

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?