Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Martwy topeczka niesamowita, czekam na part3 ale to pewnie dopiero na ps6
0
@sergio5 teraz lata już prywatnym samolotem a nie easy jetem jak w lecie
0
Yamal już lata prywatnym samolotem, a nie jak w lecie easy jetem to ta dupeczka wróciła
1
@BulaKG Garnacho chyba skład wynosił do mediów XD
1
@MesQueUnClub96 no Lucy Bronze była w związku z Keira. Obydwie grały w Barcelonie. Jakoś rok temu się rozstały i Lucy w lecie odeszła z Barcelony. Teraz wrzuciła fotkę na insta i raczej to info że jest w związku z Ona Batlle więc pewnie jej odejście było trochę wymuszone by nie było kwasów
0
Czyli powód odejścia Lucy Bronze z Barcy to związek z Ona Batlle?
1
Jeszcze jedna wtop i Bilbao nas przegoni
0
@Sysia11 i ile materace wygrali?
0
@Hindus chcesz grac 15 latkami? xD
0
@LOPEZ16 Raphinia przynajmniej zdrowie na boisku zostawił. A Lewy czy Olmo?
0
sędzia jest fatalny
0
co tam Cubarsi robił wgl xD
0
Realowi by gwizdneli
0
@Pawlak1992 no właśnie to jest nowe wyzwanie. Trzeba wymienić ekipę bo ci wypalency już nie dojeżdżają i w kolejnych sezonach wrócić na tron
0
Jak Yamala nie ma to może chociaż niech ten Ferran gra z prawej (to chyba nawet jego nominalna pozycja), a nie Rapha. Raphinia na prawej nie jest w stanie wykorzystać swoich atutów, a Ferran na lewym i tak by zagrał fatalnie więc żadna różnica
1
@Balboa901 kto jeszcze strzelał bo rozumiem, że obecnie Neymar nie jest jedyny?
0
Jak 60 mln brakuje. Jak w lecie brakowało mniej, a doszły transfery czy kontrakt z nike. To jest jakiś inny okres rozliczeniowy czy o co chodzi
5
@blakkudium de jong, balde i ferran
21
@Sulimo to nie jest normalna praktyka i nigdy nie była
0
@BezglutenowyPedri w Warszawie byle studenciak po psychologi z SWPS krzyczy 200/250, ci po specce z psychoterapii potrafią po 300-350, nie mówiąc o osobach z tytułami gdzie są i oferty po 500 ziko. Problem jeszcze jest tak, że serio ciężko określić czy dana osoba ci pasuje, czy jej metody są OK i trzeba z reguły posprawdzać kilka opcji, a to już generuje kosmiczne koszta
3
@Azazel_Pazuzu hymn realu to jest topka niesamowita
1
@PatrychoO la reina
1
@ranger3120 New Balance 990v5 made in USA. Super wygodne, praktycznie poziom wszystkich popularnych hok clifton czy asicsow nimbus, a przy tym wyglądają bardzo fajnie
1
@shinthps na grounder grales? ja na survivor i nwm jak bez nasłuchiwania bym dał radę
0
Neymar jak se kostke rozwalił w PSG to już po karierze było
1
@Stinger_ zaczęło się już od meczu z Espanyolem gdzie druga połowa to byl totalny piach
1
Trzeba zmienić czip. A tak serio to nie zdziwię się jak walną za tydzień Atleti z 4 bramki. Totalnie gra ze słabszymi nie leży
1
Fermin też se zęba ukruszył? Xd
2
Kibice City nazywają Silve-Gundogana i Walkera trójkątem bermudzkim xD
4
@ViscaelBarca2007 oby go zmienił w okolicy 60. Jak by złapał żółtko to będą ciężary z Atelti