D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@arasz1819 gdyby nie Ojciec Yamala, to by nie było Yamala, więc zmiana by oznaczała, że byśmy go nie mieli.
6
@insp1re ale mógł np. z nim pogadać, nagrać ten wywiad i później zdecydować czy to puścić.
Tak naprawdę to ten Maciak nic nie wyjaśnił wczoraj, czemu tak podziwia tego Putina i w ogóle.
6
@Encore jak ja go lubię, kapitalny atakujący w swoim Prime to była bestia nie do zatrzymania.
2
@BorzyKrzys z tym Maciakiem, myślę że dało się to lepiej rozegrać.
4
@NeroTFP1 Cały Kanał Zero wczoraj odwalił, bardzo duża rysa na wizerunku.
Nawet ja, który ich lubi to mam takie ciarki żenady po wczorajszym.
14
Kibice Realu:
3
Co ten Lewandowski odwala?
10
@Striker akurat my na tym Montjuic to i tak na wyjeździe gramy.
0
Stałe fragmenty gry nas wykończyły...
0
Elegancko, że taki meczyk jest w TVP!
3
Te reklamy w trakcie prezentacji xDDDDDD
18
Wyjaśnienie Stana.
2
@Michael24 tak, bo myślał, że może przyszła u niego jakaś refleksja, a on swoje, więc to zakończył.
Ps. Dla mnie też słabe zachowanie Stana.
0
@Deathwing112 może liczył, że Maciak nie wyleci w pierwszych minutach z miłością do Putina.
1
Jednak trochę Stana trzeba zrozumieć, Maciak mógł gadać jakieś rzeczy i YouTube by mu kanał zablokował, raczej nie warto narażać biznesu.
16
@KrychaFCB każdy kto krytykuje ten rząd jest ruskim agentem, proste.
3
@karolszymek a dla mnie to nie madryciok, stara się obiektywnie patrzeć na te dwie drużyny.
A wy macie ból tyłka, bo skrytykuje Barcelone, jak jest za co, to trzeba i nie widzę nic w tym złego.
5
@Antimadridista_WR Stano zamiast spokojnie sobie obejrzeć Barcelone, to będzie gadać z ruskim agentem xD
2
@Mankind piękne uniwersum xD
10
@Kgorecki2500 masakra, taka godzina i trzeba się stać ekspertem od spraw Indii i Pakistanu...
1
@arasz1819 o @arasz1819 w końcu wiem co mam na ten temat myśleć, dzięki Panie obiektywny za ten pokaz wyższości, ta pogarda do innych u was jest straszna.
0
Ja się wyłamie i jestem za PSG, no bo lubię tego naszego Enrique.
1
@PatrychoO ja to myślałem, że jakiś stary mecz włączyłem xD
1
@Rastafarnianin ale o Nawrockim ciągle gada, że to kołek drewna.
0
@Kgorecki2500 Duper express.
0
@Prorokk za Maciaka będzie сбой питания
0
@Piotr777 gdzie takie coś wyczytałeś?
0
@Rastafarnianin pewnie cieszy się życiem a co ma robić?
2
Maciak pewnie obstawił gruby hajs.
3
@karolszymek nie wróci, na Twitterze mu za dobrze idzie.