8

@arasz1819 gdyby nie Ojciec Yamala, to by nie było Yamala, więc zmiana by oznaczała, że byśmy go nie mieli.

6

@insp1re ale mógł np. z nim pogadać, nagrać ten wywiad i później zdecydować czy to puścić.
Tak naprawdę to ten Maciak nic nie wyjaśnił wczoraj, czemu tak podziwia tego Putina i w ogóle.

6

@Encore jak ja go lubię, kapitalny atakujący w swoim Prime to była bestia nie do zatrzymania.

2

@BorzyKrzys z tym Maciakiem, myślę że dało się to lepiej rozegrać.

4

@NeroTFP1 Cały Kanał Zero wczoraj odwalił, bardzo duża rysa na wizerunku.

Nawet ja, który ich lubi to mam takie ciarki żenady po wczorajszym.

14

Kibice Realu:

3

Co ten Lewandowski odwala?

10

@Striker akurat my na tym Montjuic to i tak na wyjeździe gramy.

0

Stałe fragmenty gry nas wykończyły...

0

Elegancko, że taki meczyk jest w TVP!

3

Te reklamy w trakcie prezentacji xDDDDDD

18

Wyjaśnienie Stana.

2

@Michael24 tak, bo myślał, że może przyszła u niego jakaś refleksja, a on swoje, więc to zakończył.
Ps. Dla mnie też słabe zachowanie Stana.

0

@Deathwing112 może liczył, że Maciak nie wyleci w pierwszych minutach z miłością do Putina.

1

Jednak trochę Stana trzeba zrozumieć, Maciak mógł gadać jakieś rzeczy i YouTube by mu kanał zablokował, raczej nie warto narażać biznesu.

16

@KrychaFCB każdy kto krytykuje ten rząd jest ruskim agentem, proste.

3

@karolszymek a dla mnie to nie madryciok, stara się obiektywnie patrzeć na te dwie drużyny.
A wy macie ból tyłka, bo skrytykuje Barcelone, jak jest za co, to trzeba i nie widzę nic w tym złego.

5

@Antimadridista_WR Stano zamiast spokojnie sobie obejrzeć Barcelone, to będzie gadać z ruskim agentem xD

2

@Mankind piękne uniwersum xD

10

@Kgorecki2500 masakra, taka godzina i trzeba się stać ekspertem od spraw Indii i Pakistanu...

1

@arasz1819 o @arasz1819 w końcu wiem co mam na ten temat myśleć, dzięki Panie obiektywny za ten pokaz wyższości, ta pogarda do innych u was jest straszna.

0

Ja się wyłamie i jestem za PSG, no bo lubię tego naszego Enrique.

1

@PatrychoO ja to myślałem, że jakiś stary mecz włączyłem xD

1

@Rastafarnianin ale o Nawrockim ciągle gada, że to kołek drewna.

0

@Kgorecki2500 Duper express.

0

@Prorokk za Maciaka będzie сбой питания

0

@Piotr777 gdzie takie coś wyczytałeś?

0

@Rastafarnianin pewnie cieszy się życiem a co ma robić?

2

Maciak pewnie obstawił gruby hajs.

3

@karolszymek nie wróci, na Twitterze mu za dobrze idzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?