4

@Kgorecki2500 jak on zabawnie z tym telefonem wygląda xD

2

@arasz1819 ale on nie pytał o trenera.

8

a myślałem, że to prawda xD


1

@Pomimo27 w 2:29:34 słychać strzały

4

@Kgorecki2500 wczoraj ładnie się odpalił, szczególnie w stosunku do Hołowni.

8

@NeroTFP1 i to nie był telefon a tablet 12 calowy.

2

@BezglutenowyPedri nie odwaliła, tylko przecież oni wiedzieli, że w tych wyborach nie mają szans na wygraną.

Za 5 lat jak wszystko dobrze pójdzie, to taki Bosak będzie jednym z faworytów; nie będzie musiał się tłumaczyć z przegranych wyborów i błędów z poprzedniej kampanii.

16

Trzeba zacząć obrywać.

1

@Rastafarnianin ludzie mówią, że to dlatego, że teraz to rudy mu płaci.

19

Potężny Duńczyk.

0

@July_6_BcN czasy się zmieniły, teraz ciężko bez domu i pieniędzy wychować dzieci w godnych warunkach, żeby nie był dyskryminowany w szkole.

1

@Arcybiskup Zandberg przegrany? Dla mnie jeden z lepszych.

7

@Kozinho. Wam się oczy otworzą jak mu się zamkną.

0

@clyde tragiczna odpowiedź.

11

@marcin62 pięknie mu to weszło, jak Pavard z Argentyną.

0

@Natenczas spoczko ;)

0

@Natenczas to mój sarkazm.

2

Czyli Stanowski jest na usługach Tuska, ciekawe ile kasy dostał z Orlenu.
Maski opadły.

0

@Deathwing112 i tylko na misjonarza

7

Jeszcze z dwie debaty i Woch będzie faworytem w sondażach.

7

Woch, ale dziś gruzuje xDDD

2

Kocham dziś Wocha xDDD

3

Wochowi chodziło, że Hołownia nawet tych przepisów nie przejrzał.

9

Woch dziś forma życia - jak Messi z Bayernem.

0

Stana wykorzystują do asysty.

3

ale Zandberg teraz wyciągnął działo, brawo

2

Jakubiak znowu z asystą xD

5

Holownia jak zwykle nie trzyma się zasad, czas kogoś innego a on gada.

0

@kuz Franciszek ma na drugie, może jakaś inna geneza.

1

@VamosDeJong czemu Oscar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?