D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 jak on zabawnie z tym telefonem wygląda xD
2
@arasz1819 ale on nie pytał o trenera.
8
a myślałem, że to prawda xD
1
@Pomimo27 w 2:29:34 słychać strzały
4
@Kgorecki2500 wczoraj ładnie się odpalił, szczególnie w stosunku do Hołowni.
8
@NeroTFP1 i to nie był telefon a tablet 12 calowy.
2
@BezglutenowyPedri nie odwaliła, tylko przecież oni wiedzieli, że w tych wyborach nie mają szans na wygraną.
Za 5 lat jak wszystko dobrze pójdzie, to taki Bosak będzie jednym z faworytów; nie będzie musiał się tłumaczyć z przegranych wyborów i błędów z poprzedniej kampanii.
16
Trzeba zacząć obrywać.
1
@Rastafarnianin ludzie mówią, że to dlatego, że teraz to rudy mu płaci.
19
Potężny Duńczyk.
0
@July_6_BcN czasy się zmieniły, teraz ciężko bez domu i pieniędzy wychować dzieci w godnych warunkach, żeby nie był dyskryminowany w szkole.
1
@Arcybiskup Zandberg przegrany? Dla mnie jeden z lepszych.
7
@Kozinho. Wam się oczy otworzą jak mu się zamkną.
0
@clyde tragiczna odpowiedź.
11
@marcin62 pięknie mu to weszło, jak Pavard z Argentyną.
0
@Natenczas spoczko ;)
0
@Natenczas to mój sarkazm.
2
Czyli Stanowski jest na usługach Tuska, ciekawe ile kasy dostał z Orlenu.
Maski opadły.
0
@Deathwing112 i tylko na misjonarza
7
Jeszcze z dwie debaty i Woch będzie faworytem w sondażach.
7
Woch, ale dziś gruzuje xDDD
2
Kocham dziś Wocha xDDD
3
Wochowi chodziło, że Hołownia nawet tych przepisów nie przejrzał.
9
Woch dziś forma życia - jak Messi z Bayernem.
0
Stana wykorzystują do asysty.
3
ale Zandberg teraz wyciągnął działo, brawo
2
Jakubiak znowu z asystą xD
5
Holownia jak zwykle nie trzyma się zasad, czas kogoś innego a on gada.
0
@kuz Franciszek ma na drugie, może jakaś inna geneza.
1
@VamosDeJong czemu Oscar?