2

@John_Doe i się okaże, że na koniec, to on za nic nie odpowiada.

1

@Deathwing112 w wieku 16 lat wyjechał do Warszawy, żeby podjąć się pracy.

2

Woch ma jakiś zakład beauty, bo już na kolejnej debacie o tym gada?

1

Ciekawe czy Zandberg depiluje nogi

0

@Deathwing112 nabrał luzu i zaczął gadać jakieś konkrety, bo z początku to gadał strasznie niezrozumiałym językiem.

3

@MadafakinGuy mimo, że mi daleko do Lewicy to go szanuje mocno, tak samo jak jego koleżanke Matysiak.

2

Zandberg nie chciał być w tym rządzie, bo mu się nie podobał kierunek w którym to będzie zmierzać, a Szymek mu mówi że powinnien w takim rządzie być xD

0

@michal26 zadał mu pytanie o imigracje czy by chciał mieć w swojej Partii panią ( sorry nie podam nazwiska), która powiedziała, że trzeba wszystkich imigrantów wpuszczać a później się sprawdzi kto to jest.

1

@Stinger_ tak wygląda.

0

ale Stano teraz zagrał dla Mentzena

1

Ma 6 mieszkań, ale ich nie wynajmuje, bo się boi, że lokatora się nie pozbędzie.

9

Braun teraz ładnie xDDD

1

ale Nawrocki Jakubiaka wykorzystał do strzelenia bramki

1

@Commando nic, do pustaka sobie wystawia.

0

@Barcafan2020 zaczął nerwowo gadać i dawać głupie komentarze do Kotłowni.

5

Karol Nawrocki jest jak Kurski z Miodowych latach, co uczył Karola jak mówi profesor i kazał mu powtarzać ciągle trzy słowa: empirycznie, paradoksalnie i par excellence.

0

Ja rozmawiałem z Trumpem.

2

@Aragorn33 to, że ten Senator wypisał wszystkich z nazwisk i ich oskarżał o tą zbrodnie, Berkowicz nikogo bezpośrednio nie oskarżył.

2

@Aragorn33 bo dużo gorsze było zachowanie pana senatora.

5

@Szmulek taki wujek dobra rada, nie masz mieszkania? To sobie kup.

1

@Barcafan2020 był, ale to było nagrane pytanie

2

Mam sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.

0

@FcPortoFan1999 i bardzo kurna dobrze, tydzień temu przez nich 500 zł mi przeleciało koło nosa, bo postanowili z Polonią wygrać...

2

@Ghostface plus policjanci i władza którzy dokonywali by tych czynów, również stali by się "zwierzętami", mogliby to też polubić a później przy mniejszych wykroczeniach, też by nadużywali przemocy.

12

@Danny Gaucho można, ale trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.

5

@A4ron tylko, że w konstytucji nawet przestępca ma zapis o zakazie tortur i nieludzkiego zachowania.

1

@Przemek2323 ja tam się w cale nie dziwie tych 29.1%, przecież beton pisowski jest strasznie mocny.

16

@A4ron bo nawet przestępca ma swoje prawa.

2

@Lionel_Messi10 nawet bez pytania wiedział kto będzie :)

0

@JoeBlack a co zrobił nie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?