D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@John_Doe i się okaże, że na koniec, to on za nic nie odpowiada.
1
@Deathwing112 w wieku 16 lat wyjechał do Warszawy, żeby podjąć się pracy.
2
Woch ma jakiś zakład beauty, bo już na kolejnej debacie o tym gada?
1
Ciekawe czy Zandberg depiluje nogi
0
@Deathwing112 nabrał luzu i zaczął gadać jakieś konkrety, bo z początku to gadał strasznie niezrozumiałym językiem.
3
@MadafakinGuy mimo, że mi daleko do Lewicy to go szanuje mocno, tak samo jak jego koleżanke Matysiak.
2
Zandberg nie chciał być w tym rządzie, bo mu się nie podobał kierunek w którym to będzie zmierzać, a Szymek mu mówi że powinnien w takim rządzie być xD
0
@michal26 zadał mu pytanie o imigracje czy by chciał mieć w swojej Partii panią ( sorry nie podam nazwiska), która powiedziała, że trzeba wszystkich imigrantów wpuszczać a później się sprawdzi kto to jest.
1
@Stinger_ tak wygląda.
0
ale Stano teraz zagrał dla Mentzena
1
Ma 6 mieszkań, ale ich nie wynajmuje, bo się boi, że lokatora się nie pozbędzie.
9
Braun teraz ładnie xDDD
1
ale Nawrocki Jakubiaka wykorzystał do strzelenia bramki
1
@Commando nic, do pustaka sobie wystawia.
0
@Barcafan2020 zaczął nerwowo gadać i dawać głupie komentarze do Kotłowni.
5
Karol Nawrocki jest jak Kurski z Miodowych latach, co uczył Karola jak mówi profesor i kazał mu powtarzać ciągle trzy słowa: empirycznie, paradoksalnie i par excellence.
0
Ja rozmawiałem z Trumpem.
2
@Aragorn33 to, że ten Senator wypisał wszystkich z nazwisk i ich oskarżał o tą zbrodnie, Berkowicz nikogo bezpośrednio nie oskarżył.
2
@Aragorn33 bo dużo gorsze było zachowanie pana senatora.
5
@Szmulek taki wujek dobra rada, nie masz mieszkania? To sobie kup.
1
@Barcafan2020 był, ale to było nagrane pytanie
2
Mam sześcioro rodzeństwa, mieszkaliśmy w jeziorze.
0
@FcPortoFan1999 i bardzo kurna dobrze, tydzień temu przez nich 500 zł mi przeleciało koło nosa, bo postanowili z Polonią wygrać...
2
@Ghostface plus policjanci i władza którzy dokonywali by tych czynów, również stali by się "zwierzętami", mogliby to też polubić a później przy mniejszych wykroczeniach, też by nadużywali przemocy.
12
@Danny Gaucho można, ale trzeba wstawać rano, na tym polega odpowiedzialność.
5
@A4ron tylko, że w konstytucji nawet przestępca ma zapis o zakazie tortur i nieludzkiego zachowania.
1
@Przemek2323 ja tam się w cale nie dziwie tych 29.1%, przecież beton pisowski jest strasznie mocny.
16
@A4ron bo nawet przestępca ma swoje prawa.
2
@Lionel_Messi10 nawet bez pytania wiedział kto będzie :)
0
@JoeBlack a co zrobił nie tak?