1

Smacznej kawusi!

3

co to wszystko oznacza dla Roberta Kubicy?

1

@clyde w końcu poczuli się jak my.

1

@vangoor co? Przecież z ławki wszedł Yamal, Raphinha czy de Jong?

0

Flicka bym jeszcze zostawił, ale powinnien dostać Ultimatum.

1

Grealish z TEMU wchodzi.

0

@Kasy nie stać ich na mnie.

2

Wstyd. Kompromitacja. Hańba. Żenada.
Nie wracajcie do Barcelony...

3

Chłop kontuzji doznał od dotyku motyla.

3

Ter Stegen w formie xD

11

Wy się kłócicie kto lepszy a oni razem sobie czas spędzają i się z was śmieją...

7

@Luciano99 ma łeb do interesów.

7

@ikar34 nawet jeśli to co z tego? Lepiej wydać te pieniądze na opłacenie hejterow?

6

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 a Basia od Nawrockiego lat 4, mówi że trzeba na niego głosować. I komu to wierzyć?

6

Piękny klub xD

0

@July_6_BcN oni podobno zbierali o nim informacje, więc może się czegoś o nim dowiedzieli i Stano zrobił kolejny odcinek Dziennikarskiego Zera.

0

Czyli Stano znowu jakieś szachy 5D?

5

Zero tituli xDD

0

Tyle dymią a papieża nadal nie wybrali.

5

@Isso89 Choroszcz? Pacjent wam uciekł.

3

@Outlook piłka nożna, spać nie można.

1

Mokra szmata pewnie będzie w 90+ minucie.

1

@MINGUS Małomiasteczkowa twarz.

2

Polski Tottenham.

0

@arasz1819 a gdzie w moim wpisie jest coś o Trumpie?

0

@GTBTP i dlatego przegrają te wybory, robią to samo co PiS, ta ich arogancja tylko wkurza ludzi.

0

@Culer9002 Tottenham gablote zaczął przecierać

0

@michal26 i to tylko te oficjalne dane, a ile tam kasy na lewo idzie, to by się człowiek za głowę złapał.

8

@arasz1819 gdyby nie Ojciec Yamala, to by nie było Yamala, więc zmiana by oznaczała, że byśmy go nie mieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?