D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Smacznej kawusi!
3
co to wszystko oznacza dla Roberta Kubicy?
1
@clyde w końcu poczuli się jak my.
1
@vangoor co? Przecież z ławki wszedł Yamal, Raphinha czy de Jong?
0
Flicka bym jeszcze zostawił, ale powinnien dostać Ultimatum.
1
Grealish z TEMU wchodzi.
0
@Kasy nie stać ich na mnie.
2
Wstyd. Kompromitacja. Hańba. Żenada.
Nie wracajcie do Barcelony...
3
Chłop kontuzji doznał od dotyku motyla.
3
Ter Stegen w formie xD
11
Wy się kłócicie kto lepszy a oni razem sobie czas spędzają i się z was śmieją...
7
@Luciano99 ma łeb do interesów.
7
@ikar34 nawet jeśli to co z tego? Lepiej wydać te pieniądze na opłacenie hejterow?
6
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 a Basia od Nawrockiego lat 4, mówi że trzeba na niego głosować. I komu to wierzyć?
6
Piękny klub xD
0
@July_6_BcN oni podobno zbierali o nim informacje, więc może się czegoś o nim dowiedzieli i Stano zrobił kolejny odcinek Dziennikarskiego Zera.
0
Czyli Stano znowu jakieś szachy 5D?
5
Zero tituli xDD
0
Tyle dymią a papieża nadal nie wybrali.
5
@Isso89 Choroszcz? Pacjent wam uciekł.
3
@Outlook piłka nożna, spać nie można.
1
Mokra szmata pewnie będzie w 90+ minucie.
1
@MINGUS Małomiasteczkowa twarz.
2
Polski Tottenham.
0
@arasz1819 a gdzie w moim wpisie jest coś o Trumpie?
0
@GTBTP i dlatego przegrają te wybory, robią to samo co PiS, ta ich arogancja tylko wkurza ludzi.
0
@Culer9002 Tottenham gablote zaczął przecierać
0
@michal26 i to tylko te oficjalne dane, a ile tam kasy na lewo idzie, to by się człowiek za głowę złapał.
8
@arasz1819 gdyby nie Ojciec Yamala, to by nie było Yamala, więc zmiana by oznaczała, że byśmy go nie mieli.