D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO jedyna interwencja to Travis xDDD
2
Gorzej tego rozpisać nie mogli...
0
To co, Seth Rollins dziś wbija z The Rockiem i pomaga Cena?
7
@PatrychoO w Polsce to już dawno było
https://makeagif.com/amp/ikIVMx
0
Piękny to był spalony xDDD
1
idzie sprawdzić wysokość przelewu.
3
Laboga w ekstazie...
0
@sergio5 City w głębokim kryzysie a i tak biorą United na luzie xD
11
@Luciano99 chciałbym być twoją babcią.
0
@MesQueUnClub96 Roglic jeszcze jeździ?
1
@tomek8756 bardzo rzadko, głównie streaming.
1
@lucas/catalan Gunthera zakopali już chyba, Jey Uso go zgruzował xD
0
@PatrychoO to spoko na chwilę jest, ale jak na każdej gali wychodzi pół godziny to to wkurza, tym bardziej o 1-2 w nocy.
To jest świetne jak się jest na stadionie, ale przed TV na dłuższą mete wkurzające.
0
@mordini123 to jest taki dramat do oglądania przed TV, mam już dość tego YEET...
1
@PatrychoO zamyka Roman vs Punk vs Rollins
2
Chciałbym być tak bogaty jak ten ziomek w zielonej koszulce, który zawsze na największych galach jest w najlepszym miejscu, naprzeciwko ringu i kamery.
1
@mordini123 pod fabułę, pewnie jakaś Becky Lynch na zastępstwo.
1
@mordini123 szok jak kogoś widzisz bez brody, wyobraź sobie że Roman teraz goli na 0 xD
1
@mordini123 ale to musi być ból mentalny, chłop miał zarąbista brodę, którą długo "hodował" i musiał ją zgolić...
1
@Popitek12 coś mówią, że Rusev wraca i będzie rywalem Ortona
6
Nasze Polskie drewno.
20
Nasz @Popitek12 jest sławny
https://x.com/saintkwn/status/1913655141322113514
0
Każdy ma swoją Remontade.
0
wincyj kontuzji, Barcelona wytrzyma...
1
@ShawnC ale nie tylko o twarz mi chodzi, figure ma perfekcyjną.
Twarz 55- letnia, to wiadomo, że tam szału nie ma.
2
@Cyzix oczywiście kolega chciał.
4
@Eklerek 55 lat, pięknie się trzyma.
17
w Afryce tabletów nie mają a ten tak rzuca...
3
@Culer9002 2 gole i asysta + 5 kluczowych podań.
0
piękny ten incydent kałowy u białych xDDD