1

@PatrychoO jedyna interwencja to Travis xDDD

2

Gorzej tego rozpisać nie mogli...

0

To co, Seth Rollins dziś wbija z The Rockiem i pomaga Cena?

7

@PatrychoO w Polsce to już dawno było
https://makeagif.com/amp/ikIVMx

0

Piękny to był spalony xDDD

1

idzie sprawdzić wysokość przelewu.

3

Laboga w ekstazie...

0

@sergio5 City w głębokim kryzysie a i tak biorą United na luzie xD

11

@Luciano99 chciałbym być twoją babcią.

0

@MesQueUnClub96 Roglic jeszcze jeździ?

1

@tomek8756 bardzo rzadko, głównie streaming.

1

@lucas/catalan Gunthera zakopali już chyba, Jey Uso go zgruzował xD

0

@PatrychoO to spoko na chwilę jest, ale jak na każdej gali wychodzi pół godziny to to wkurza, tym bardziej o 1-2 w nocy.
To jest świetne jak się jest na stadionie, ale przed TV na dłuższą mete wkurzające.

0

@mordini123 to jest taki dramat do oglądania przed TV, mam już dość tego YEET...

1

@PatrychoO zamyka Roman vs Punk vs Rollins

2

Chciałbym być tak bogaty jak ten ziomek w zielonej koszulce, który zawsze na największych galach jest w najlepszym miejscu, naprzeciwko ringu i kamery.

1

@mordini123 pod fabułę, pewnie jakaś Becky Lynch na zastępstwo.

1

@mordini123 szok jak kogoś widzisz bez brody, wyobraź sobie że Roman teraz goli na 0 xD

1

@mordini123 ale to musi być ból mentalny, chłop miał zarąbista brodę, którą długo "hodował" i musiał ją zgolić...

1

@Popitek12 coś mówią, że Rusev wraca i będzie rywalem Ortona

6

Nasze Polskie drewno.

20

0

Każdy ma swoją Remontade.



0

wincyj kontuzji, Barcelona wytrzyma...

1

@ShawnC ale nie tylko o twarz mi chodzi, figure ma perfekcyjną.
Twarz 55- letnia, to wiadomo, że tam szału nie ma.

2

@Cyzix oczywiście kolega chciał.

4

@Eklerek 55 lat, pięknie się trzyma.


17

w Afryce tabletów nie mają a ten tak rzuca...

3

@Culer9002 2 gole i asysta + 5 kluczowych podań.

0

piękny ten incydent kałowy u białych xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?