3

@Who_you_mam yes, we can't!

6

@Comentateiro dorosną i zagłosują na Mentzena z Trzaskowskiego się wyrasta.

2

@BobSwagger Jak on naprawdę umrze, to nikt nie uwierzy.

5

@Culer9002 Kurevsko nedobre novinky

0

@Mankind jaki piękny fikołek zrobiłeś, przecież on powiedział, że robili z niego wariata jak tworzył WOT, bo tak było, wszyscy krzyczeli po co to, a teraz każdy z tego dumny jest.

Nigdzie nie powiedział, że tylko z tego powodu robią z niego wariata...

4

Kibice Realu teraz:


6

@arasz1819 to o jeden raz więcej niż Rafał Trzaskowski, brawo!
Tym bardziej smutne, że Rafal tych zaprzyjaźnionych kanałów ma więcej.

25

@arasz1819 tak zapłacili

9

@FcPortoFan1999 zadał mu pytanie na tematy, które były kontrowersyjne.
Czy to jego wina że Nawrocki wywinął się z nich w dobrym stylu, bez żadnego plątania się itd.
+ Na wszystkie jego obietnice, Stanowski mówił, że to chwyty dla idiotów, bo Prezydent niczego nie zmieni.

Ja w tych wyborach nie głosuje na niego, ale uważam że po prostu wypadł dobrze i mówił sprawnie na wszystkie tematy.

1

@FcPortoFan1999 tak, wypadł tam dobrze.

62

@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?

4

@Popitek12 a nawet liga konferencji

13

No i gdzie ten Vinicius?

2

Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie

4

jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.

0

Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...

0

Absolute Cinema xDDDD

0

Zabawe czas zacząć xDDD

3

@gumaz to usuwam konto.

0

@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...

8

@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?

5

@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.

0

@cules100pro zdarza się, to nie są roboty, nie da się ciągle mieć koncentracji i kontroli na 100%, taki już jest ten sport, można wstać jednego dnia i po prostu grać słabiej.

22

Trochę się stęskniłem za La Rambla, gdzie po jednym słabszym meczu, już pół składu się nie nadaje do gry xD

0

Dziś flaga Japonii na spodenkach.

2

nie chce już tego oglądać, niech to się kończy...

3

Araujo mental przegrywa...

0

Przecież to jest karny xDDDD

2

@Kgorecki2500 niech to zamkną w cholere, nikomu już Telewizja Polska nie jest potrzebna, jest tyle lepszych kanałów.

4

@Hasszz dlatego, że przed każdymi wyborami robi badania opinii i dopasowuje poglądy do tego co obecnie da mu głosy, zero jakichkolwiek konsekwencji w jego słowach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?