D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Who_you_mam yes, we can't!
6
@Comentateiro dorosną i zagłosują na Mentzena z Trzaskowskiego się wyrasta.
2
@BobSwagger Jak on naprawdę umrze, to nikt nie uwierzy.
5
@Culer9002 Kurevsko nedobre novinky
0
@Mankind jaki piękny fikołek zrobiłeś, przecież on powiedział, że robili z niego wariata jak tworzył WOT, bo tak było, wszyscy krzyczeli po co to, a teraz każdy z tego dumny jest.
Nigdzie nie powiedział, że tylko z tego powodu robią z niego wariata...
4
Kibice Realu teraz:
6
@arasz1819 to o jeden raz więcej niż Rafał Trzaskowski, brawo!
Tym bardziej smutne, że Rafal tych zaprzyjaźnionych kanałów ma więcej.
25
@arasz1819 tak zapłacili
9
@FcPortoFan1999 zadał mu pytanie na tematy, które były kontrowersyjne.
Czy to jego wina że Nawrocki wywinął się z nich w dobrym stylu, bez żadnego plątania się itd.
+ Na wszystkie jego obietnice, Stanowski mówił, że to chwyty dla idiotów, bo Prezydent niczego nie zmieni.
Ja w tych wyborach nie głosuje na niego, ale uważam że po prostu wypadł dobrze i mówił sprawnie na wszystkie tematy.
1
@FcPortoFan1999 tak, wypadł tam dobrze.
62
@MesQueUnClub96 tylko wiesz, że to ten wczorajszy wywiad Stanowskiego z Kanału Zero?
4
@Popitek12 a nawet liga konferencji
13
No i gdzie ten Vinicius?
2
Wylew już jest, czas na sędziego i bramki w 90+5526 minucie
4
jak można kibicować Realowi Madryt? Te poczucie wyższości piłkarzy Realu i pogardy dla innych jest obrzydliwa.
0
Pepe przy Rudigerze to był sympatyczny człowiek...
0
Absolute Cinema xDDDD
0
Zabawe czas zacząć xDDD
3
@gumaz to usuwam konto.
0
@Piotrek1993 Pudziana odrzucił od razu...
8
@tomek8756 to ta cała Iga Świątek?
5
@tbas i nie zapominajmy, że to Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze z Rafałem Trzaskowskim.
0
@cules100pro zdarza się, to nie są roboty, nie da się ciągle mieć koncentracji i kontroli na 100%, taki już jest ten sport, można wstać jednego dnia i po prostu grać słabiej.
22
Trochę się stęskniłem za La Rambla, gdzie po jednym słabszym meczu, już pół składu się nie nadaje do gry xD
0
Dziś flaga Japonii na spodenkach.
2
nie chce już tego oglądać, niech to się kończy...
3
Araujo mental przegrywa...
0
Przecież to jest karny xDDDD
2
@Kgorecki2500 niech to zamkną w cholere, nikomu już Telewizja Polska nie jest potrzebna, jest tyle lepszych kanałów.
4
@Hasszz dlatego, że przed każdymi wyborami robi badania opinii i dopasowuje poglądy do tego co obecnie da mu głosy, zero jakichkolwiek konsekwencji w jego słowach.