1

@wyrek tylko co to za pytania były, nie było żadnego gdzie mógł się wyłożyć.

To już trudniej miał w TVP, bo tam każdy atakował jego w pytaniach od innych kandydatów, tu były ograniczenia.

10

@Kondziubarca w sumie to nie wiem czego oni się boją, wczoraj ta debata świetnie poprowadzona, pytania proste i wałkowane tyle razy.
Debata dużo lepiej zorganizowana niż na TVP, gdzie były ciągłe ataki.

24

@MesQueUnClub96 a to po jakiemu od jutra mówisz?

15

@GeneralXavi ale teraz to uśmiechnięte publiczne pieniądze.

9

@RosjaninBut wczoraj słowa prawdy nie powiedział.
- chciał Euro w Polsce i to jak najszybciej
- atakował Mentzena o aborcję a sam był przeciwnikiem w każdym wypadku
- straszył, że jak Mentzen będzie Prezydentem to za studia będzie trzeba płacić 40tys
- CPK teraz to najlepsza inwestycja
-on to w sumie teraz nie ma żadnej władzy a tak w ogóle to nie wie kto to ten Tusk

0

@FabianekMrozek myślę, że jest to dobra podbudowa pod wybory w 2030 roku, tam Bosak, jeśli nic się nie wydarzy, będzie faworytem.

4

@Jakchcesz to Wojtek Szczęsny ma największą szanse na zachowanie czystego konta w meczu.

6

@Karzel ale jak już będzie Prezydentem to wszystko będzie hulać, tylko to go zatrzymuje.

17

Jeśli macie 116 lat to Ikea już nie dla was.

18

@Encore na podstawie losowanie liczb w redakcji, dziś takie się wylosowały.

7

@Safrani powiedział, że Unia powinna przestać im wymyślać nowe ograniczenia.

0

@Torto tylko, że tam każdy pod wpływem alkoholu, łatwiej gadać wtedy.

22

@Roobo właśnie to jest cały Hołownia, on pięknie gada, nie daje się zagiąć, bo potrafi sprawnie odpowiadać, ale to jest lanie wody.

On jako Marszałek, lider swojej partii, bez której Tusk nie mógłby nic zrobić, ma większe uprawnienia, niż będzie miał jako Prezydent, bo co on wtedy zrobi? Będzie Wetował? Ciekawe co...

Przecież on już teraz może iść do Tuska i powiedzieć
"Słuchaj, Ty i twoja partia przepchniecie przez sejm mój pomysł, bo jak nie to ja i moja partia nie będziemy głosować z wami przy waszych projektach."

0

@Seledynowy ciężko żeby o 12 w nocy ściągnąć wszystkich ludzi, każdy woli się wyspać, mają jakieś obowiązki jutro, a niektórym jakoś nie zależy na tym by pójść do Kanału Zero.

9

Jak prosty chłopak z Dębicy.

2

@clyde to prawda, ale jak ktoś nie ogarnia polityki to Zandberg tam wyglądał najpoważniej.

12

najlepszy był chyba Zandberg, na spokojnie, głupie, mało istotne tematy ucinał i starał się rozmawiać o poważnych problemach.

9

Niech to, że Sławomir Mentzen ma największą szansę na zwycięstwo w II turze nie zwiedzie was, że to Leo Messi jest najlepszym piłkarzem w Historii.

1

"Nie będzie niczego." - Kononowicz

To był Prezydent na którego nie zasłużyliśmy.

1

Marek Jakubiak najbardziej wygląda na Prezydenta.

10

@fart tylko co z tego, jak on jako Marszałek i główny koalicjant może więcej a wiemy co robi.

1

Nawrocki chyba straci, w ogóle nijaki w tej debacie.

1

Stanowski jest mną.

0

A jak mam wannę to co z prysznicem?

29

Przecież Hołownia to sezonowiec, zobaczył że dobrze idzie to zaczął kibicować, a Sławomir Mentzen kibicuje Barcelonie od lat 90, więc glosujcie na niego, bo to on ma największą szansę na zwycięstwo z Rafałem Trzaskowskim w II turze.

1

Musimy fedrować!

1

Stanowski czy Pedri?

3

@macio_944 idzie na jakieś forum piłkarskie...

0

Zaorał Nawrockiego, nie widział co powiedzieć.

6

ale Mentzen nie powiedział, że ma największą szansę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?