12

@Seba_23 jaką?
- Każdemu kandydatowi daje program 3h + do opowiedzenia o swoich poglądach.
(Oglądalność programów na poziomie 1 mln wyświetleń, więc każdy kandydat ma szanse dotrzeć do jakiejś liczby ludzi.)

- bierze udział w debacie jako dziennikarz, nie będąc kandydatem nigdy by go nie dopuścili żeby mógł zadać niewygodne pytania( tak wiem nie podoba Ci się, że Rafała ciśnie)

- Teraz organizuje debatę na luzie, gdzie nie będzie ograniczenia czasowego i spiny, tylko luźne rozmowy

13

Piękną robote odwala

6

Za daleko to już zaszło... Nawet w takich miejscach.

3

@tomek8756 jak zmieni się władza, to pewnie powołają milion komisji, znajdą PiSowskiego Naleśnika, który będzie to wyjaśniał 13 lat, potem zmieni się władza i umorzą śledztwo.

4

@fart gdzie on do naszego potężnego Duńczyka Adriana Zandberga, który ma 3,5 metra i 300 kg wagi.

3

@GeneralXavi a Zbyszek i Zbigniew to to samo?

2

@Kgorecki2500 jaka sześćdziesiona...

6

Jak błąd, to spoko...

6

@Kgorecki2500 ale jest Senyszyn, moja Królowa!

2

@draxidox przecież to kłamstwo, oni nie zanosili jedzenia, tylko im kradli.

0

@F3DO no właśnie i tu jest problem, że on zagra 5-10 meczy dobrych w sezonie.

25

@Limaker no chyba się w głowę uderzyłeś, Martin ostatnio wszedł na wyższy poziom.

8

@ShawnC uszaty da rade, widać że to już dużo lepszy piłkarz, ten odbiór przed bramką piękny.

7

ale jednak trzeba przyznać, że warto tych sędziów opłacać.

1

@draxidox Wiceminister Obrony Narodowej, Polska jest w bezpiecznych rękach.

4

I to jeszcze tego kasztana Munira wyczyścił, coś pięknego.

18

Iñigo szef totalny!

0

Co tam robi Snoop Dogg?

20

Munir kolejny przegryw, co nie może sobie poradzić z tym, że w Barcelonie się nie przebił.

1

Leganes dziś jak Prime Realu Madryt.

4

@kubix05 ale takiego "dryblasa" a nie takiego pizdryka jak ze sklepu.

3

@Barcanajlepszyteam Dwie kropki nad u Ümlaut, znany program na TVN-ie

3

@Kgorecki2500 Potężny Duńczyk, trochę zmniejszyli jego na zdjęciu, żeby nie zakryć PAD-a

1

@Kgorecki2500 przecież w poniedziałek szykuje się lepszy kabaret.

2

@Kgorecki2500 pewnie te osoby, od których te podpisy zostały zebrane 10 lat temu, zmarły albo zmieniły adres zamieszkania.

6

Hołownia to chyba przed tą debatą oglądał Ranczo, bo te jego pytania były w stylu Pawła Kozioła, jakieś zagadki liczbowe, na które trzeba odpowiedzieć w 1.5 minuty.
Zabrakło tylko:
"Panie, ale ilu?"

3

@Karzel chłop dostał asyste od Stanowskiego żeby opowiedzieć o sobie i kogoś kupić, to ten go zaatakował i wyszedł na buraka

3

@Arden nie dziwię się(jeśli chodzi o wojsko), żona w tym siedzi i ewidentnie przygotowała go do tej debaty.

1

@Cochise a myślałem, że to Jaś Kapela

2

@fart Duda z dwie półki wyżej niż on.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?