D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Seba_23 jaką?
- Każdemu kandydatowi daje program 3h + do opowiedzenia o swoich poglądach.
(Oglądalność programów na poziomie 1 mln wyświetleń, więc każdy kandydat ma szanse dotrzeć do jakiejś liczby ludzi.)
- bierze udział w debacie jako dziennikarz, nie będąc kandydatem nigdy by go nie dopuścili żeby mógł zadać niewygodne pytania( tak wiem nie podoba Ci się, że Rafała ciśnie)
- Teraz organizuje debatę na luzie, gdzie nie będzie ograniczenia czasowego i spiny, tylko luźne rozmowy
13
Piękną robote odwala
6
Za daleko to już zaszło... Nawet w takich miejscach.
3
@tomek8756 jak zmieni się władza, to pewnie powołają milion komisji, znajdą PiSowskiego Naleśnika, który będzie to wyjaśniał 13 lat, potem zmieni się władza i umorzą śledztwo.
4
@fart gdzie on do naszego potężnego Duńczyka Adriana Zandberga, który ma 3,5 metra i 300 kg wagi.
3
@GeneralXavi a Zbyszek i Zbigniew to to samo?
2
@Kgorecki2500 jaka sześćdziesiona...
6
Jak błąd, to spoko...
6
@Kgorecki2500 ale jest Senyszyn, moja Królowa!
2
@draxidox przecież to kłamstwo, oni nie zanosili jedzenia, tylko im kradli.
0
@F3DO no właśnie i tu jest problem, że on zagra 5-10 meczy dobrych w sezonie.
25
@Limaker no chyba się w głowę uderzyłeś, Martin ostatnio wszedł na wyższy poziom.
8
@ShawnC uszaty da rade, widać że to już dużo lepszy piłkarz, ten odbiór przed bramką piękny.
7
ale jednak trzeba przyznać, że warto tych sędziów opłacać.
1
@draxidox Wiceminister Obrony Narodowej, Polska jest w bezpiecznych rękach.
4
I to jeszcze tego kasztana Munira wyczyścił, coś pięknego.
18
Iñigo szef totalny!
0
Co tam robi Snoop Dogg?
20
Munir kolejny przegryw, co nie może sobie poradzić z tym, że w Barcelonie się nie przebił.
1
Leganes dziś jak Prime Realu Madryt.
4
@kubix05 ale takiego "dryblasa" a nie takiego pizdryka jak ze sklepu.
3
@Barcanajlepszyteam Dwie kropki nad u Ümlaut, znany program na TVN-ie
3
@Kgorecki2500 Potężny Duńczyk, trochę zmniejszyli jego na zdjęciu, żeby nie zakryć PAD-a
1
@Kgorecki2500 przecież w poniedziałek szykuje się lepszy kabaret.
2
@Kgorecki2500 pewnie te osoby, od których te podpisy zostały zebrane 10 lat temu, zmarły albo zmieniły adres zamieszkania.
6
Hołownia to chyba przed tą debatą oglądał Ranczo, bo te jego pytania były w stylu Pawła Kozioła, jakieś zagadki liczbowe, na które trzeba odpowiedzieć w 1.5 minuty.
Zabrakło tylko:
"Panie, ale ilu?"
3
@Karzel chłop dostał asyste od Stanowskiego żeby opowiedzieć o sobie i kogoś kupić, to ten go zaatakował i wyszedł na buraka
3
@Arden nie dziwię się(jeśli chodzi o wojsko), żona w tym siedzi i ewidentnie przygotowała go do tej debaty.
1
@Cochise a myślałem, że to Jaś Kapela
2
@fart Duda z dwie półki wyżej niż on.