0

@SelloutCrowd a jakie chciałbyś?

1

5

@stool Serhou Guirassy

0

@FcPortoFan1999 po lidze Europy i konferencji

0

@FcPortoFan1999 do Interu Miami.

0

@FcPortoFan1999 i Joäo Grzesika

0

@_catalan to wiele wyjaśnia, że to musiał komputer im pokazać, bo tego nie dało się zobaczyć normalnie.

2

@goldmetaxa a to już Erdogan dobry? Nie tak dawno Budka mówił, że nie da się budować silnej i bezpieczniej Europy z ludźmi, dla których wzorem jest Putin.

1

Vinicius do kibiców Atletico:
Mamy 15 LM a wy 0.

Szkoda, że IQ też ma 15.

2

@Czajka90 no właśnie w tym problem, oni rok w rok od nikogo nie są lepsi a i tak awansować potrafią.

1

ale jak to jest, że większość takich kontrowersji i dziwnych zdarzeń jest w meczach Realu xD

0

Gdyby nie VAR i zdjęty przepis o bramkach na wyjeździe to Real by odpadł...kiedyś to było lepiej.

A jak nie było VAR-u to Real korzystał na bramkach po spalonych.

6

@norbi77 naprawdę jestem pełen podziwu dla tego sędziego na Varze, że on to wypatrzył, to chyba najbardziej kompetentny sędzia na świecie, że jest wstanie coś takiego zobaczyć, ba obejrzeć 10 powtórek, bo tylko na jakiejś kamerze widać to dotknięcie.

0

@Patrykl145 czyli spalony, ewidentne przewinienie.

52

PSG forma mutant, a w półfinale z Realem zapomną jak się gra w piłkę a Dembele przypomni sobie czasy Barcelony.

3

Ogólnie to był błąd przy tym karnym, ale żeby Marciniak tak doszukiwał się błędów przy każdej możliwej okazji, a jak wiemy to on wielu przewinień nie widzi w Polskiej lidze, bo tego karnego naprawdę trzeba było analizować z wielu powtórek.

6

Wstyd to kraść i być kibicem Realu Madryt.

0

Jaki kraj taki Gerrard.

2

Jak jedna drużyna może mieć tyle farta?

0

Ten co obronił xDDD

1

Real nadal pakt z diabłem.

3

Spalony był przy karnym.

2

Koke ubrany, jak ja na finał LM w Football Managera.

2

Byłem pewny, że zepsuje.

0

Jestem w szoku, że nie strzelili.

0

Kurtuła pierdo*nie z 80m i strzeli pod poprzeczkę w 123 minucie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Bellingham wyrasta na największego buraka

5

ale czuć bramkę Realu.

3

Oby w karnych Real przegrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?