1

No to Włochy wyciągnęły.

8

Lubie Radomiak i te ich dziwne transfery.

10

@reloaded i co mieli mu przez to napluć w twarz czy jak?

6

@Pawlak1992 Ty to jesteś zgrywus.

9

@draxidox ale nagonka na Nawrockiego w jej wykonaniu spoko, a może ich dzieci też są zaszczute polowaniem na rodziców.

0

ale go niszczy Alcaraz.

0

Szpakowski częściej mówi "wsparcie" niż Borek swoje "niestety".

2

nie pęka na robocie xD

2

I jeszcze Niemiaszki remisują.

0

dobry jest ten Wiśniewski, pozytywne zaskoczenie.

0

a co jeśli Cash nie przestanie strzelać bramek?

1

Dajcie spokój z tym Leszkiem Balcerowiczem...

0

Kapitalne wieści z rana, mamy to!
https://zapodaj.net/images/7fbf1f62b4974.jpg

0

@Alex1995 ale się może to pięknie zestarzeć xD

0

Czyżby znowu siadła psycha Sabalence

2

Takiej motywacji potrzebowałem.

8

@mekston @JohnKennedy opinia o Bearmanie?

2

@draxidox i cyk zablokowane komentarze jeszcze xD

1

Opinia?


3

Przykro patrzeć jak ulubieni sportowcy się starzeją i już nie są wstanie grać na swoim poziomie.

2

@MsBarca cały Dodi, fan Olivera Bearmana

1

@JohnKennedy ale o co chodzi z tym, że nie chcieliście innego rozwiązania? To ktoś tym innym tenisistą lepiej grać zabrania czy jak?

1

@jacobFCB trzeba uważać.

2

No niestety, koniec Mistrzostw do widzenia.

1

Olise to syn Olisadebe?

2

Jest i GOAT, dajesz Novak!

4

Ciotka i Jaworek mastermindy.

1

Brawo Almeida, kapitalna jazda.

0

@JohnKennedy ale wcześniej też są górki, tam już ostra selekcja może pójść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?