D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to Włochy wyciągnęły.
8
Lubie Radomiak i te ich dziwne transfery.
10
@reloaded i co mieli mu przez to napluć w twarz czy jak?
6
@Pawlak1992 Ty to jesteś zgrywus.
9
@draxidox ale nagonka na Nawrockiego w jej wykonaniu spoko, a może ich dzieci też są zaszczute polowaniem na rodziców.
0
ale go niszczy Alcaraz.
0
Szpakowski częściej mówi "wsparcie" niż Borek swoje "niestety".
2
nie pęka na robocie xD
2
I jeszcze Niemiaszki remisują.
0
dobry jest ten Wiśniewski, pozytywne zaskoczenie.
0
a co jeśli Cash nie przestanie strzelać bramek?
1
Dajcie spokój z tym Leszkiem Balcerowiczem...
0
Kapitalne wieści z rana, mamy to!
https://zapodaj.net/images/7fbf1f62b4974.jpg
0
@Alex1995 ale się może to pięknie zestarzeć xD
0
Czyżby znowu siadła psycha Sabalence
2
Takiej motywacji potrzebowałem.
0
@Colon Alcaraz po tym zagraniu
https://tenor.com/pl/view/american-psycho-patrick-bateman-american-psycho-gif-7212093
8
@mekston @JohnKennedy opinia o Bearmanie?
2
@draxidox i cyk zablokowane komentarze jeszcze xD
1
Opinia?
3
Przykro patrzeć jak ulubieni sportowcy się starzeją i już nie są wstanie grać na swoim poziomie.
2
@MsBarca cały Dodi, fan Olivera Bearmana
1
@JohnKennedy ale o co chodzi z tym, że nie chcieliście innego rozwiązania? To ktoś tym innym tenisistą lepiej grać zabrania czy jak?
1
@jacobFCB trzeba uważać.
2
No niestety, koniec Mistrzostw do widzenia.
1
Olise to syn Olisadebe?
2
Jest i GOAT, dajesz Novak!
4
Ciotka i Jaworek mastermindy.
1
Brawo Almeida, kapitalna jazda.
0
@JohnKennedy ale wcześniej też są górki, tam już ostra selekcja może pójść.