1

Ubaw po pachy...

1

No świetny jesteś! Nie ma jak porównywać cofnietego rozgrywającego do skrzydlowego...Brawo!
Ale Cię pieczę ten Seri...

32

Kupujemy zawodnika, który jest lepszym pilkarzem od Neymara gdy do nas przychodzil, ograny i pokazujący swoje umiejętności przeciw topowym drużynom. Jeśli nic mu nie odbije, zaaklimatyzuje się w drużynie i będzie uczyl się od Messiego jak to robił Brazylijczyk, to możemy mieć wielką pociechę z niego.

4

Brat wstawia Vamos i barwy Barcelony, od tak by sobie tego nie wstawial, no chyba ze na wakacje jadą.

7

XXI Wiek, a ludzie nadal wierzą ze wikipedia to jakaś wyrocznia i wszystko wie.

1

bo to Wacek jest

0

Raczej bym się nie martwił o jego klauzule, chlopak tyle zrobił aby tu przyjść, więc wątpię ze bedzie chciał odejść.

2

O cholera Bartomeu negocjuje, to spodziewajmy się z 200mln i Messi na wymiane.

2

Jeśli by się rozwijał jak teraz, to się zwróci, ale boję się ze coś moze pójść nie tak i będą to wywalone pieniądze w błoto.(Po raz kolejny)

0

Przecież już podobno sie z kolegami pożegnał

3

Ta... nie uwierzę dopóki nie ma oficjalki, już miała byc prezentacja przed Pucharem Gampera, później po itd.

28

Ja to nie rozumiem, czy my naprawde jesteśmy takimi Januszami biznesu, czy nikt nas nie lubi.

Atletico kupiło Jacksona Martineza za 37mln, okazał się kompletnym niewypałem, zagral w sumie 22 mecze i strzelił tylko 3 bramki. Atletico go sprzedało i jeszcze na nim zarobili, bo odszedl za 42mln..

A my Turanowu chcemy dac kartę do ręki...

14

Przecież Di Maria i Parejo to nie Francuzi?

0

Ponieważ Barcelona i Real nie mogą grać tego samego dnia, więc muszą być w innym przedziale grupowym.

0

Nie tylko Ciebie, został tydzień a nie zanosi się na to aby ten plan A przyszedł, pewnie będzie plan Z(Roberto poradzi sobie i na skrzydle, do środka pola Ter Stegen, bo dobrze gra nogami)

0

Przecież ten szejk powiedział, ze Di Maria zostaje, co oni wymyślają znowu.

3

Przeprasam, ze co? Mózgi? Od paru lat ich nie używają albo nie mają.

0

Jutro.

0

Podali powód, ze "przyczyny techniczne", o choinka z tym chodzi to nie wiem.

9

Ostatnio po słupkach strzelał, ale jak widać gdzie indziej celność znakomita ;)

5

Szkoda, ze takich przyczyn technicznych nie mieli jak nam ten szrot sprowadzali...

Co raz bardziej ten zarząd się kompromituje.

0


>Transfer bezsensowny za dużą kase
>Do kupienia fajny zawodnik za rozsądne cenę

Jak myślisz co wybierze Bartomeu i jego brygada?

20

Willian idealny profil pilkarza dla Bartomeu:
-ma 29 lat
No i to wystarczy.

0

Stwierdzony: Braki mózgowe

4

Jestem pewien, że to oni namówili Dembele aby nie pojawił się na treningu, bo mu wmówili że są mistrzami negocjacji i zamkną ten transfer w 2h. A chłopak ma teraz klopoty, bo jak go nie kupimy, to on jest w Borussi spalony, nawet przeprosiny nie pomogą...

A swoją drogą tydzień temu mówili, ze tranafery juz na ostatniej prostej a tu ani widu ani słychu.

49

Agent Seriego:
"Byliśmy dogadani z Barceloną w sprawie kontraktu, wczoraj przyjechali do Nicei i powiedzieli, że rezygnują z powodu technicznych. Coś bardzo rzadkiego."
[Viva Barca FB]

Co za patologia...

0

Wierzysz w to? Przez tyle czasu nie wzmocnili obrony, to teraz by to zrobili? Znowu by jakiegoś napastnika kupili

4

Bo pewnie caly czas byl w środku?

4

3:1 już, cena wzrosła do 100mln

0

Też tego nie rozumiem, dostaliby duzo kasy a lukę po Cou można wypełnić, bo to nie jest pilkarz nie do zastapienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?