D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ostatnie 2 mecze powiadasz? A ja widzialem ze w meczu z Troues byl najlepszym pilkarzem na boisku, 8 kluczowych podan, 122 podan(88%) 4 dryblingi, no faktycznie słabo ciągnie...
0
Bo Messi czy Neymar zawsze ciągneli drużynę(np. Malaga na wyjeździe czy taka potęga jak Alaves u siebie).Oni są napastnikami a to pomocnik głęboko cofniety.
15
xD
Skąd ja wiedziałem, ze będą takie komentarze :D
2
Teraz się zaczną komentarze tych, ktorzy go nie chcieli: "brac go!" "Ten Seri to jednak kozak"
Albo:
Zachwyty, bo asyste z ogorkiem zaliczyl, niech zagra 10sezonów dobrze, to mozna pomyśleć o nim.
3
Ty myślisz ze cofniety rozgrywający to ma po 10 asyst na mecz i 5 bramek, on ma inną rolę na boisku i dobrze się zniej wywiązuje. On jest od rozprowadzania akcji od pokazywania się do gry i żeby koledzy z drużyny zawsze mieli kogoś to kogo mogą podać.
0
A leci gdzieś w TV czy internet?
4
To nie ma co porównywać, to jest przepaść.
Seri: stale pod grą, dużo kluczowych podan, mobilny, nie boi się wziąć na siebie grę.
Rakitic: chowa się, mało kluczowych podan, zwrotnosc przyczepy z węglem, podaje do najblizszego.
0
Przeprasam, obiecuję ze to ostatni raz ;)
0
Nie no myślę, że się ogarnie, kiedyś w końcu musi.:)
20
Co do Seriego, to on w Nicei jest bardzo głęboko ustawiany i pelni tak naprawdę dwie rolę: DP i SP(rozgrywającego), przy Busquetsie w formie, miałby zdecydowanie więcej swobody, bo co by o nim nie mówić dobrego, to mistrzem w obronie nie jest i zwolnienie go trochę z tego, może mu pomoc stać się lepszym piłkarzem.
Oby przyszedl, bo potrzebujemy piłkarza o takiej charakterystyce w tej kadrze entów.
1
Będzie tragedia, bo brak skrzydłowego na poziomie to będzie dramat
1
Cou to rozgrywający? xD
Naprawdę myślisz, że swoj pełny potencjal pokaże w roli rozgrywającego, gdzie będzie cofniety i praktycznie, będzie grał tuż przed Busquetsem, będzie taki sam z niego pozytek na tej pozycji jak z Turana czy Rafinhii.Coutinho przyjdzie na zastępstwo Iniesty, czyli tego bardziej ofensywnego pomocnika.
5
Borussia musi się w końcu zgodzić, jakoś niewyobrażam sobie, że Dembele po tym wszystkim wróci normalnie jak gdyby nigdy nic. On juz nie chcę dla nich grać.
0
Rozumiem, ale po tylu latach słuchania tych wymów do których przywyklem, nie chialbym teraz sluchac Ronaldu czy Alvis. Ciężko by mi się jakoś tego słuchało
15
As Dortmund requested, Barça will offer €90/95m for Dembélé + variables which would make the fee reach €150m. [RAC1]
2
Miroslawski chce wykazać się znajomością języka i jakim on nie jest specjalistą, czyta "Gice" czy "Obamejong" a dla większości kibiców, to jest śmieszne, bo my przyzwyczajeni jesteśmy do innych wymów. Dobrze, ze nie czyta Ronaldu czy Alvis, wiadomo to może jest poprawne, ale nikt nie zwraca na to uwagi.
2
Xavi, mozg druzyny co ma 90 podań na mecz
0
Myślę, ze tak, przyjdzie tylko jeden, ale moim zdaniem nawet jakby Seri nie przyszedł, to zarząd nie wydalby 300mln na tych 2 graczy.
2
Bo nikt o nim nie słyszał, większość nawet 1 meczu nie widziała z jego udzialem, to go hejtowali, ale wielu ludzi przekonywało o jego umiejętnościach(w tym ja) i niektórzy zmienili zdanie na jego temat.
27
A gdzie jest Braida? Co z nim się dzieję? Umarł z glodu, bo za mało dostaje kasy? Kogo on miał nie załatwić, kontakty podobno miał lepsze niż Świerczewski.
1
Lepiej rozłożyć pensję na Turanow i innych Gomesow, z ich pensji spokojnie by się uzbieralo na pensję Pogby
1
Ja tylko czekam jak przyjdzie i uciszy ich swoją grą i to zrobi, bo ma wszystko czego nie mają nasi geniusze środka pola.
0
Seri to świetna opcja, ale po co był Paulinho w takim razie? Chyba ze ma być rywalem dla Busquetsa.
I muszą ściągnąć Dembele, bo byłby to straszny policzek dla niego, jak po tym co zrobił Barca z niego zrezygnowała.
1
Większość się czepiała słów Laporty, a po czasie wszystko co mówił o Bartomeu okazało się prawdą.
0
bo wolą mieć zawodnika co potrafi grać na 3 pozycjach, ale na każdej średnio, niż jednego, który na swojej pozycji wymiata. Logika zarządu, tak samo bylo z Gomesem, ściągnęli go, bo potrafił grać wszędzie w pomocy, ale tak naprawdę to na zadnej nie wybija się ponad przeciętność.
0
Myślą, ze jak ściągną głośne nazwisko, to się okaże, że są super...Nie, nie są super, nadaj się do pchania karuzeli jedynie.
13
Nie taka zła opcja? Kolejny gracz 29+, kupimy go za grube miliony a za 2-3 lata będziemy szukać nowego, o kwestiach poza sportowych nie będę już wspominał
2
Albo plan Z: Renato Augusto i Lavezzi. Piłkarze z Chin, to co najbardziej lubi nasz zarząd.
12
W twoim chytrym planie jest maly problem, to kibic Realu i ma co raz większą rolę w zespole. Nie ma bata aby się stamtąd ruszył.
1
Oby, niech już jedzie tym rowerem do Turcji, chociaż brzuch by zgubił.