D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
David Luiz nie byl pilkarzem kluczowym i niezastąpionym dla PSG, więc go puścili bez bólu a Coutinho nie chcą puścić od 2 miesięcy, nie wierze ze w ostatnim dniu by się złamali i go puścili
11
W końcu się przyznał:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/20988444_1574593442603697_1537837407823239307_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=65bbdb61606af23dda52ab791995489c&oe=5A312428
[Stajnia Dissblastera]
0
Szkoda, ze tak chętnie z Paulinho nie zrezygnowali...
13
Jak już myślę, ze nic gorszego nie wymyślą, to jednak mnie zaskakują
Przeciez Parejo, to przez caly sezon gral tak jak Seri w najgorszych swoich wystepach.
4
Niemiecki Jędrzejczyk xD
10
Mundo Deportivo(wtorek rano):
"Seri dziś rozegra swój ostatni mecz w barwach Nicei"
Mundo Deportivo(Po meczu z Napoli)
"Nie dla Seriego"
Wybitne dziennikarstwo!
28
Łączcie siły z Laporta i wywalicie tych nieudaczników na zbity pysk
4
Messi może jest spokojny, ale gdy on coś powie, to wszyscy za nim pójdą.
34
Pewnie każdy tam beke z nich ma a oni uważają, że są świetni.
Szkoda, ze Messi publicznie tego nie powie, bo socios by w 5 minut podpisy zebrali.
Laporta miał swoje wady, ale mial dobry kontakt z zawodnikami a z Bartomeu? Po tym co słychać w mediach, to nikt ich nie chce tu.
0
Po choinke ten Di Maria? Zakladam jakis klub graczy 29+ ? I tak go nam nie puści szejk.
0
Z 5 komentarze niżej od BarcyInfo (RAC1/Gerard Romero)
2
Widzę, że wreszcie tyłki podniesli i pojechali coś załatwić osobiście a nie przez "naszą klasę"...
57
Pociesze was: Za nieco ponad tydzień kończy się ten cały cyrk a Benedito zbiera podpisy.
Mam nadzieję, że to ostatnie okienko transferowe z tymi geniuszami na czele (Bartomeu i Robert)
0
Okej, ja bym więcej nie dal za niego, jak nie przyjmą to niech się walą.
0
Kierunek dobry, bo mają dużo zawodników techniczny w zespole, Samper powinien pasować, na pewno lepiej niż do drewnianej Granady.
0
Po tym wszystkim, to skłaniam się ku 2 opcji
2
Mamy Paulinho i Gomesa!
Całe szczęście, że ich nie odrzucili...
3
Według Mediów:
Zarząd chciał kupic Seriego ze względu na opinie przeczytane na Twitterze, ale po meczu z Napoli jednak postanowili zrezygnować z jego kupna.
Jeśli to prawda, to ten zarząd jest nienormalny, już jest, ale to będzie kwintesencją ich głupoty.
1
Co odwalil? Jest 23 Sierpnia a nadal nie mamy 2-3 zawodników do pierwszego składu i masę niepotrzebnych zawodników w klubie, którzy będą się zapoznawać z trybunami i pobierać gigantyczną pensję
28
"Sztab trenerski odradzil sprowadzenie Seriego", szkoda że ten sam sztab nie odradzil trzymanie Gomesa, Vermaelena czy Turana.
1
Ta, poproszę Schalke i Goretzke żeby podpisal krótki roczny kontrakt a my go kupimy za 100mln.
0
Serio? Brak mi słów, nie wiem co oni robią w tym klubie, co oni przez cały rok robili? Siedzieli na dupie i nikogo nie obserwowali?
K O M E D I A
33
Jakby powiedzial to publicznie, to Bartomeu by sam wotum podpisal
0
Parę razy ladnie się zastawial, silnie stal na nogach, nie przewracal się od podmuchu powietrza
6
Seri vs Napoli
90 podan ze skutecznością 90%
1 kluczowe podanie
1 dluga piłka
1 odbiór
Standardowo brał na siebie większość piłek, tym razem dużo głębiej ustawiony, na heatmapie prawie na równi z obrońcami, kilka błędów popełnił, kilka fajnych zagrań, wyjść spod pressingu, nie wyróżniający się ofensywie, ale jak cała Nicea, prócz Sainta-Maximina, który niby dryblowal, ale nic z tego nie wynikało.
Mam nadzieję, że w Barcelonie prze lepszych piłkarzach i gdy mniej obowiązków boiskowych będzie mial, pokaże swój pelen potencjał.
Jedno co można zaobserwować, to to że on nie stoi w miejsu, jest ruchliwy, pokazuję się do gry i chcę rozgrywać.
2
Tylko nigdzie nie obrażał Realu, sorry ale fani z Katalonii, raczej by nie chcieli takiego pilkarza, wy chcecie, bo to Polak Rodak, ale dla kibiców nie z Polski, spalił sobie ten most.
27
Wiadomo, że tak, tu musi łatac dziury, bo nie mają typowego DP, kiedy grasz z lepszymi automatycznie stajesz się lepszym piłkarzem(no chyba że nazywasz się Gomes)
Dziś na heatmapie jest praktycznie na równi z ŚO
13
Ja też nie rozumiem, zamiast zająć się transferami i zrobieniem czegoś aby naprawić co zepsuli, to wolą dalej z Neymarem chodzić po sądach.
1
Ale irytuje mnie Balotelli, co kontakt z piłką to strata. Ciągle jakieś bezsensowne dryblingi
9
Ludzie to chyba myślą, ze jego obowiazkiem w kazdej akcji jest przejście calego boiska. Popełnił kilka błędów, ale ze swoich glownych zadań sie wywiązuje, czyli: cofa sie, próbuje rozgrywać, prosi o piłkę czyli kompletne przeciwieństwo naszych pomocnikow, bo u nas to robi Messi