8

Jakie 6 asyst? Skąd Ty to wyczarowales? Caly sezon 10 goli i 22 asysty

41

Liczby przeciętne? O Boże trzymajcie mnie...

0

Neymar go wyprzedził na pewno, nie wiem czy nie byl 2 przypadkiem, na bank byl w trójce.

16

Nie ma to jak porównywać skrzydlowego do głęboko cofnietego pomocnika...

8

Postawa Sainta-Maximina nie powinna dziwić w tamtym roku byl w top3 piłkarzy na świecie z największą liczbą udanych dryblingow

2

Ofensywy pomocnik? Kto Ci takich glupot nagadał?

0

Po tym podaniu pewnie zmienicie zdanie i jednak się nadaje?

7

Seri do sędziego: Tylko Żółta? Dawaj mi czerwoną, bo mam samolot do Barcelony

0

Priorytetami może i są, ale czy uda się ich wszystkich sprowadzić? Szczerze w to wątpię

Verratti tez był priorytetem.

1

Ja też, to nie jest najemnik, kibic Barcy od dawna, odrzucal(podobno) wszystkie inne oferty, początek kariery miał trudny, dlugo się rozwijał, ale widać, ze zrobił wszystko co mógł aby spełnić marzenie grania w naszej koszulce.
Oby przyszedl i niech mu się wiedzie jak najlepiej!

23

Jakby Messi odszedł, to Bartomeu by został zastrzelony przy pierwszej lepszej okazji, rozpętała by się wojna, klub by został zamknięty a Camp Nou zostało by przerobione na składownie drewna.

23

Obserwują go, bo w tamtym roku czasu nie mieli, przepracowali sie...

1

Losowanie Ligi Mistrzów

0

Mnie, to takie coś śmieszy, jakby ta liga francuska byla słaba jak niektórzy mówią, to każdy mialby takie statystyki a niestety tylko ta 2 osiaga taki poziom, ja nie wierze w przypadek, tym bardziej ze kolejny sezon się zaczął i idzie mu lepiej niż rok temu o tej porze.
A Nicea ma dużo słabszy skład w tym roku, odszedł Dalbert, Ricardo Pereira, kontuzje ma Cyprien.

7

Jak widać Seri w znacznie slabszym zespole, gdzie nie ma obok siebie pilkarzy za 60-80 mln nie był gorszym zawodnikiem od Wlocha, ba w niektórych aspektach nawet lepszy.

2

No i to jest oferta! W stylu naszego zarządu :D
Zmienne(Wygra Puchar Narodów Afryki i Copa America + 200mln jak zdobędzie 3 Złote Piłki w jednym roku)

0

Spójrzmy na jego mecze gdzie byliśmy zdominowani.
Rakitic vs Juve (0:0)
-ledwo 15 podań na skuteczności 79%
-2 kluczowe podania
- 1 dluga piłka
- 0/2 udanych dryblingow
- 1 odbior
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs Juve (3:0)
-36 podan ze skutecznością 82%
- 0 kluczowych podań
-1 dluga pilka
- 0/ udanych dryblingow
- 1 odbiór
Ocena: 6.2 (sofascore)
Rakitic vs PSG (6:1)
31 podan ze skutecznością 89%
0 kluczowych podań
1 dluga pilka
0/0 dryblingow
0 odbiorów
Ocena: 6.2 (sofascore)

W rych ważnych spotkaniach czesto zawodzil, nawet Remontada zaczęła się po jego zejściu dopiero, grał bardzo slabo wtedy.

0

Żeby grać na poziomie Barcelony, musiałby zrobić ogromny skok jakościowy, ciężko szukać pozytywów gdy przez rok się nie zrobiło chociaż malego kroku.

1

I pozytyw taki, że ta kwestacja najbliższych godzin w końcu może okazać się prawdą

3

No nie? Kiedyś ściągalismy takiego Yaya Toure z Monaco, Eto'o z Mallorci czy Keite z Sevilli. To byli gracze z top10 a nie co teraz...

1

Skoro WP taki mówi, to może wygodnie usiąść już i się nie przejmowac

1

Tak chciałeś zebym wymienił mecze Seriego z LE, to masz mecz Cou vs Burnley
24 podania ze skutecznością 80%
0 kluczowych podan
0 na 6 udanych dryblingow
0 dlugich piłek
0 odbiorów

Każdy ma słabszy mecz, ja osobiście uważam, ze potrzebujemy Cou i Seriego, Brazylijczyk do roli ofensywniej grającego pomocnika a Seri do roli cofnietego rozgrywajacego.

0

A tak Ps. Kogo Ty byś chciał?

2

Nie widzę takiej potrzeby, bo mogę wymienić slabsze mecze Messiego, Iniesty czy tam kogo Ty uważasz za geniusza i swietnego pilkarza. A prawda jest taka ze Seri zdecydowanie więcej razy błyszczał niż grał padake.

16

Co do Seriego i to, że nie błyszczy w meczach z silnym rywalami:

Seri vs PSG u siebie (wygrany 3:1)
40 podan ze skutecznością 83%
1 kluczowe podanie
3 długie piłki
1 stworzona 100% okazja
2/2 udane dryblingi
3 odbiory
Ps. Dotych co napiszą, mało podań itd. Na usprawiedliwienie Seriego to, że Nicea miała 33% posiadania piłki, Mial najwięcej podań w druzynie drugi zawodnik miał 26 podan i był to LO a 2pomocik z którym mógłby poklepac miał zaledwie 17. Może jakis geniuszem nie jestem, ale z tego co wiem, to samemu ze sobą nie da się poklepac.

Seri vs PSG na wyjeździe ( 2:2)
63 podania ze skutecznością 89%
1 kluczowe podanie
2 długie piłki
3/3 udane dryblingi
Aż 5! odbiorów
Ps. Podobny do 1 spotkania, PSG mialo 60% posiadania.

Seri vs Monaco na wyjeździe (przegrany 3:0)
90 podan ze skutecznością 93%
3 kluczowe podani
5 długich piłek
1 stworzona 100% okazja
1/1 udanych dryblingow
1 odbiór
Nie wiem moze się nie znam, ale moim zdaniem się wyróżniał, napewno przewyższal statystycznie całą drużynę o co najmniej 2 razy.
Wypowiedz Pana Święcickiego raczej nie ma argumentów w postaci statystyk, ale ja bym nie wierzył człowiekowi, który mial taki ból dupy po Remontadzie z PSG, że musiał obrażać Barcelone publicznie na Twitterze...

1

Kiedy miał Gomes te występy? Tam gdzie noge na pustą dołożył? Sorry, ale ja od pomocnika oczekuję czegoś więcej niz 33 podan na mecz i 0.4 kluczowego podania, jak to Cię zadowala, to nie mój problem.

Życzę sobie i jemu zeby tu przyszedl i Cię zgasił swoją grą.

9

Ba, przeciez Mistrzowie negocjacji to negocjują

7

Tylko jeden jest mały szczegół, co on ma sam zrobić z silnymi druzynami? To nie jest Messi, tylko cofniety rozgrywający, jak nie ma z kim grać to i Xavi by nie dał rady. Rozumiem jakby nie błyszczał w takim United, ale on gra w Nicei, ktora skladem nie powala. A nawet jakby nie błyszczał z najlepszymi, to i tak będzie lepszy od Gomesa, bo chociaż będzie błyszczał z ogorami.

Messi jak też nie ma z kim poklepac, to zostaję mu jedynie dryblowanie, Seri niestety ale nie ma takiego skilla.

Ja mam nadzieję, ze przyjdzie i pozamyka wszsytkich.

14

Podniecamy się Verrattim a statystykami jest na równi z Serim.

2

Jeśli serio ta klauzula 40mln wygasła, to ten zarząd to turbo Janusze biznesu, nie wiem co oni jeszcze robią w tym klubie, mogliśmy mieć juz pilkarza od lipca, przepracowałby sobie cały okres przygotowawczy, zgralby się z drużynąn. No, ale po co? Lepiej przez 3 miesiące negocjować cenę za Paulinho...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?