1

@marcin62 @jowita tyle to codziennie z łóżka podnosi.

0

@MonteChristo zaraz po transferze Nico Williamsa będzie oświadczenie.

1

@Jakchcesz i ta cała historia wymyślona do tej zbiórki, jeśli nie zbierzemy to nam wolne media zamkną albo nie pokażemy transmisji.

7

@Rastafarnianin 3000000000 złoty donejtow i to zrobią.

4

Taka bieda, że trzeba w starych grać xDDD


0

@lithotripter a przypadkiem oni czegoś teraz nie zmieniali?

0

@Szczygiel06 mocna liga, każdy z każdym może wygrać.

4

0

@Shad0wK1ng miał, ale tylko do takich oszołomów jak on sam.

3

Proszę Państwa, wysoki sądzie to jest Profesor Rafał Wilczur.

18

Wiadomo, że poprzeczka nie za wysoko zawieszona, ale tak wizualnie(pomijam sympatie polityczne) to Nawrocki największa Aura Prezydenta w XXIw.

12

Co to za DawidLampa w gorących, jaki atencjusz.

0

@FcPortoFan1999 jakiś tam talent, ale to jak każdy z Portugalii co do Polski przychodzi.

5

@Kgorecki2500 content Andrzeja Emerytowanego na Twitterze może być zabawny.

1

@Comentateiro taki dyplomata, że Trumpa obrażał i pisał o nim głupie komentarze na Twitterze

1

1

@Lanosss pewnie talon.

0

@Eklerek i ten Setien ukrzyżowany

0

@Sysia11 ja tylko Hiszpania

0

@Sysia11 właśnie robię zespół

1

@gumaz ja nie, ale znam kogoś kto spożywa imperatora 12%

2

@JohnKennedy Prison Break, ale 1 sezon True Detective też klasa.

5

Jakoś tak dziwnie wchodzić na sofascore i widzieć, że już prawie wszystkie ligi wróciły.

Co za czas by żyć.

7

They called me a Madman


2

@Gaucho Mateusz Gotówka

6

Wypad z rozgrywek Europejskich.

1

@Szczygiel06 a co z Evertonem?

2

Damian Szymański w Legii, dobry transfer jak na Polskie warunki.

5

ale bydło, najgorszy sort ludzi...

0

Zamiast wrzucać na pałę, to oni klepią pod bramką...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?