0

Strzelaj w opony!

13

Podaję hasło: YAMAL

12

Polski mental, a człowiek się wkurzał po meczach.

4

@kibicblaugrany Sportowiec, Aktor w mniejszych produkcjach.

2

@escarabajo Simeone czy Inzaghi?

1

Pan Janusz jedzie złomować ludzi na Twitterze.

0

@ProMILs mapa mu się nie wczytała

1

@Jakchcesz też wątpię, ale wjeżdżanie na ego takim ludziom, może mieć różne konsekwencje.

0

@Jakchcesz tylko, że wtedy powie cene z 2x wyższą.

0

@Kalipso niby tak, ale w razie potrzeby Starlinki by się przydały, a takimi tekstami można się narazić Muskowi.

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Spóźniłem się 10 minut a tu 4:0

7

Power keeper, ale kleją!

0

Merino ze wsparciem dla Legii Warszawa.

0

@Stinger_ wątpię, że będą na takim poziomie, Mbappe miałbyć takim kozakiem a może skończyć bez balona.

1

@Hindus wyszedł za mąż i zmienił nazwisko

0

Wujek źle wpisał.

0

Czemu Iga nie wyszła i Sabalenka sama gra?

2

jak ona tą paletke trzyma...

1

Jakbym oglądał 1 set.

1

@noface Polsat Sport, TVP Sport

0

@FcPortoFan1999 przy wymianie ze skrótami.

0

ale ją Iga teraz zgruzowała.

0

Jazda, jazda biała gwiazda!

0

@Popitek12 nie wiem czemu ludzie ciągle na nich głosują...

0

@VamoSBarca88 u nóg też?

1

@Wojciech123 Saba i to zdecydowanie.

3

Sabalenka spuchnie jak Liverpool i Roma.

0

No i po meczu, Iga do domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?