0

@wawrzyn1 o 15 Eurosport

0

@BorzyKrzys wszystko przez te prdykeljone nakrętki...

0

Novak mój GOAT!

0

GOAT z bramką, piękny Krystian.

3

@Popitek12 niewidoczny przez pół meczu.
Teraz się pokazał.

2

@jacobFCB cóż szkodzi obiecać.

0

@Szmulek prawda, jest warty więcej.

5

Kolor koszulek przypadkowy.

0

@Matheu12 a to nie jest prawda?

0

@mekston GOAT wraca do gry

4

Tak to jest, jak polityk mówi prawde.

7

@clyde #piekłokobiet

5

Pierwszy raz słyszę o tym gościu.

3

@blakkudium Inter i Adriano strzał z całej pety.

4

Jednak Lewica.

8

@Hosh on powinien stać obok mównicy, bo i tak większy od każdego o 3 metry.

22

@Comentateiro uwaga, dziś wyborcy Platforma dokonują incydentu kałowego.

5

Gdyby żył, mógłby być gwiazdą YT.

3

@Starrk to jak mają rządzić? Siedzieć ciągle i czekać aż dostaną 40% w wyborach parlamentarnych?

Sama koalicja nie jest przecież zła, tylko kim ty jesteś w tej koalicji.
Jak PiS ich zje i wejdzie na głowe tak jak Tusk na Holownie, to będzie wielka porażka Konfederacji.

37

Mówiłem, mówiłem, różne rzeczy mówię...

7

@Bykunn a gdzie ja tak napisałem? Znam działalność tego Pana przed wyborami i bardzo dużo jadu wylewał, tak jak większość tego środowiska.

3

@Kgorecki2500 czarni już tu są...

9

@Encore po Pan Bogdan to GOAT

38

W końcu jakiś mądry komentarz od tych ludzi.

6

Wygrywa zespół, który strzeli więcej bramek, tak bywa.

3

@BorzyKrzys wszystko wina Prezydenta, jakby mieli, to by były.

1

@Criss18Barca a politycy Collegium Tumanów, kupione u kolegów, tylko po to, żeby dostać posade w spółkach skarbu państwa.

12

@Recha_0684 teraz wszyscy: Gosia, Gosia, Gosia

16

@barcelonaLM prokurator generalny Roman Giertych xDDDDDD

Przecież to dalsze osmieszanie tego rządu.

1

@Hosh wymieniłeś na kawalerke Pana Jerzego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?