DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ma to zerowe znaczenie, przed meczem z Barcą Bayern też grał słabo.
0
@lucca87 Mały szczegół potwierdzający regułę.
No był oczywisty ale co z tego? Przy takim strzelaniu to wątpię nawet w tego karnego.
Mnie nie chodzi o to że nic się nie zmieniło, zmieniło się, w niektórych aspektach nawet bardzo, jednak te nasze najgorsze cechy pozostały pomimo zmiany całego sztabu kilkukrotnie i po bardzo dużych zmian kadrowych, które podniosły indywidualną jakość. Dlatego to letnie zagranie vabank mnie martwi, wymagania są ogromne, a w mojej ocenie to będzie bardzo trudne, ja na Lewandowskiego nie liczę, dla mnie nie jest on gwarantem sukcesu, nawet Messi nim nie był, a jest między nimi przepaść. To jednak dopiero początek i mamy jeszcze czas żeby Europę zaskoczyć, zalecam jednak powściągliwość, bo nadal nie zmieniliśmy tego co nas najbardziej wykańczało przez ostatnie lata.
0
@SelloutCrowd Serio? Taką masz krótką pamięć? Mieliśmy niezliczone mecze, w których marnowaliśmy dwa razy tyle sytuacji co w tym, potem kilka kontr rywala i po meczu. Karny był, ale co z tego, po tylu akcjach błagać o jedenastkę jest trochę żałosne. Wyglądaliśmy lepiej tylko przez pierwsze 35 minut, przez resztę spotkania Bayern miał wszystko z grubsza pod kontrolą. Też myślę że będzie lepiej, ale niestety wiedziałem że ten hurraoptymizm po słabych rywalach jest mocno przedwczesny, ale hej 2:0 to już nie 4:0, czy tam jakieś 8:2 ;) :D
1
Wydane dziesiątki milionów, wymiana połowy składu, a melodia ciągle ta sama - Barcelona marnuje na potęgę, potem słabnie, rywal z zimną krwią punktuje i po meczu :D
Tak jeszcze było z Messim w składzie i daleko przed wyjawieniem potężnych długów.
Fajnie że wygrywaliśmy z ogórami, albo tymi w fatalnej formie, ale przyszło co do czego i znów sprowadzeni na ziemię :D
Jeszcze wiele pracy przed nami, europejska czołówka nadal ma sporą przewagę, ale może nauczy to kibiców trochę pokory i wleje trochę rozsądku...a gdzie tam, pewnie należało 5 karnych, 4 czerwone i wgl sędzia uj XD
0
@Herbert no ale nie wpłynął na to jego progres w tej akcji, gdyby nie łokieć, to Mosquera spokojnie by mu uciekł, widziałem znacznie gorsze szarpaniny bez gwizdka, były bardzo małe szanse na karnego tutaj.
0
@Herbert to nie było łapanie na tyle żeby faul odgwizdać, tak się szarpią bez przerwy, zdecydowanie za mało na karnego.
0
@Herbert Rzekomy faul byłby za spowodowanie upadku, a "łapanie" było częścią walki i piłkę i nie zatrzymywały Mosquery w tej akcji. Wszystkiemu zaprzecza jednak fakt, że upadek obydwu spowodował łokieć, nie Christensen.
13
Nie no, Christensen miał szczęście nie dlatego że nie podyktowano karnego, tylko dlatego że dostał łokciem i przez to przerwano grę dzięki czemu nie padła bramka (choć może i Ter Stegen by to wybronił, albo strzał byłby niecelny). "Faul" Christensena nie wynikał z jego woli, tylko przez cios w twarz, który spowodował upadek jego a przez to i Mosquery. To napastnik Viktorii faulował, nie Christensen, gdyby nie łokieć, to do upadku obydwu by nie doszło (chyba że później w wyniku walki o piłkę).
Oceny celne.
0
Jestem przekonany, że to zaledwie jeden z ich wielu numerów, cholerne insekty, śmierdzący oszuści, byłem przeciwko transferowi Neymara, bo to burak i palant, ale okazuje się że były znacznie gorsze cechy tej transakcji niż ta gwiazdeczka.
Byłbym wniebowzięty gdyby poszli siedzieć i stracili majątek, szkoda że Barca dostanie przez to rykoszetem, ale to oczywiste że wiedziało o tym więcej osób w klubie niż tylko te dwa odpady komunalne i rodzinka primabaleriny.
Pewnie ostatecznie wystarczy kilka milionów kary i wszystko rozejdzie się po kościach jak zwykle, ale chcę wierzyć, że tym razem się nie wywiną.
0
Czy ja śnię? To się dzieje? Niech mnie ktoś uszczypnie! I to jeszcze nie za zupełnie darmo?!
Koronny przykład zmarnowanej, potencjalnie wielkiej kariery, mistrzem świata jest i praktycznie potem przeszedł na emeryturę, pracując głównie nad wyleczeniem się fundowanym przez Barcelonę. Sprzątanie stajni Augiasza trwa dalej.
0
@Magicc89PL Nie no coś Ty, przecież to zasługa Lewandowskiego ;) Ciągnie całą drużynę jak Messi :D
1
@pax tyle że bez Fatiego udział Lewandowskiego w ostateczny wynik był tą jedną bramką w pierwszej minucie, potem cisza jak makiem zasiał, nie był w stanie poruszyć i wstrząsnąć drużyną jak Ansu i Raphinha przez 60 minut. Lewandowski dał dwie bramki i "asystę", Fati prócz bramki i dwóch asyst dał ogromny impuls i odmienił drużynę.
0
@pax ja mam na myśli wpływ Fatiego i Lewandowskiego na obraz gry i drużynę. Te dwie zmiany, w szczególności wejście Ansu odmieniły Barcę diametralnie i to niemal natychmiast, bez nich Lewandowski był niewidoczny i nie zanosiło się na żadne bramki, za to było widać bezsilność.
0
@Recha_0684 Gdyby nie praca Fatiego i Raphinhi to Lewandowski dostałby ocenę w okolicach 6.
37
Zawodnik meczu dla Lewandowskiego? Co jeszcze Fati musi zrobić? Strzelić bramkę dupą z połowy boiska? Dajcie spokój, Lewy zagrał nieźle, ale Ansu go zjadł bez popity.
0
@MalanFCB Myślę że nie, to tylko kwestia czasu i zaufania
7
I życzę Ci szczęścia w tym Manchesterze ;*
2
Jeśli to z pensją to prawda, to wymiękam...
0
I jedziemy z wymóweczkami, szybko zaczęli :D
0
Świetne informacje w sprawie Silvy, mam nadzieję że przekona Barcę do zostawienia De Jonga. Oby ta informacja z Balde to była zupełna bzdura, to byłby poważny błąd kadrowy.
0
Alleluja i ja za to wypiję :)
0
Oby niemożliwe stało się prawdziwe, trzymam kciuki, Bernardo, siedź tam w tym City ;)
0
O wow, pewnie pradziad to Piłsudzki XD Jest się czym jarać, nie usnę chyba z ekscytacji
0
@vanharren Zgadzam się, a Pjanic w formie to może być dobra opcja na przetrzymanie, zobaczymy w jakim stanie wróci Nico i dopiero wtedy decydujmy czy kogoś sprowadzać, czy nie. Moim zdaniem Kessie jeszcze potrzebuje czasu, ktoś taki na pewno się przyda, w środku pola mamy komplet, wystarczy im zaufać i ich poukładać, Silva i Neves są niepotrzebni, po prostu.
2
@lukasz222 No to była zdecydowanie najlepsza opcja, ale to brak zdecydowania sztabu i klubu, klecenie planów kadrowych i środków finansowych w nieskończoność, a potem miotanie się jak szatan po rynku, trucie dupy niemal każdemu zdecydowały że jesteśmy tu gdzie jesteśmy...zobaczymy, potencjał drużyny nadal jest spory, ale brak równowagi kadrowej od przynajmniej 3 lat nas wykończy.
0
@vanharren no nie wiem, też słabo, ale nadal lepiej niż Roberto
1
@koozzi oczywiście że tak, koronnym przykładem jest transfer Lewandowskiego, solidnych kandydatów nie ma do dziś, ale to nie znaczy że można było zlać temat i oprzeć wszystko na "dogadanym" Azpiliquetcie, który bardzo słusznie stracił cierpliwość
0
Kiepskie opcje, ale rynek wygląda dość marnie i prawie każdy zawodnik będzie lepszy niż Roberto. Najgorsze jest ociąganie się Barcelony w kwestii sprowadzenia zawodników na tą pozycję, to powinno już być ogarnięte na początku.
11
Znowu Neves, Nico musiał przejść na wypożyczenie, bo jest Kessie, De Jong i Pjanic, zero zaufania do zawodników, tylko milion opcji i ciągłe kręcenie nosem.
Najbardziej mnie irytuje olewanie zawodników, którzy się w poprzednim sezonie sprawdzali, a teraz staramy się ich zastąpić.
2
To jest jakiś obłęd, że przy tyle lat musimy opierać prawą stronę o Roberto, naprawdę tak ciężko dostrzec że boki obrony to pierwsze pozycje wzmocnienia? Mamy teraz marnować Araujo, bo nie ma kto tam grać, a na środku defensywy jest przesyt?