DJ6

4

Ma to zerowe znaczenie, przed meczem z Barcą Bayern też grał słabo.

DJ6

0

@lucca87 Mały szczegół potwierdzający regułę.
No był oczywisty ale co z tego? Przy takim strzelaniu to wątpię nawet w tego karnego.

Mnie nie chodzi o to że nic się nie zmieniło, zmieniło się, w niektórych aspektach nawet bardzo, jednak te nasze najgorsze cechy pozostały pomimo zmiany całego sztabu kilkukrotnie i po bardzo dużych zmian kadrowych, które podniosły indywidualną jakość. Dlatego to letnie zagranie vabank mnie martwi, wymagania są ogromne, a w mojej ocenie to będzie bardzo trudne, ja na Lewandowskiego nie liczę, dla mnie nie jest on gwarantem sukcesu, nawet Messi nim nie był, a jest między nimi przepaść. To jednak dopiero początek i mamy jeszcze czas żeby Europę zaskoczyć, zalecam jednak powściągliwość, bo nadal nie zmieniliśmy tego co nas najbardziej wykańczało przez ostatnie lata.

DJ6

0

@SelloutCrowd Serio? Taką masz krótką pamięć? Mieliśmy niezliczone mecze, w których marnowaliśmy dwa razy tyle sytuacji co w tym, potem kilka kontr rywala i po meczu. Karny był, ale co z tego, po tylu akcjach błagać o jedenastkę jest trochę żałosne. Wyglądaliśmy lepiej tylko przez pierwsze 35 minut, przez resztę spotkania Bayern miał wszystko z grubsza pod kontrolą. Też myślę że będzie lepiej, ale niestety wiedziałem że ten hurraoptymizm po słabych rywalach jest mocno przedwczesny, ale hej 2:0 to już nie 4:0, czy tam jakieś 8:2 ;) :D

DJ6

1

Wydane dziesiątki milionów, wymiana połowy składu, a melodia ciągle ta sama - Barcelona marnuje na potęgę, potem słabnie, rywal z zimną krwią punktuje i po meczu :D
Tak jeszcze było z Messim w składzie i daleko przed wyjawieniem potężnych długów.

Fajnie że wygrywaliśmy z ogórami, albo tymi w fatalnej formie, ale przyszło co do czego i znów sprowadzeni na ziemię :D
Jeszcze wiele pracy przed nami, europejska czołówka nadal ma sporą przewagę, ale może nauczy to kibiców trochę pokory i wleje trochę rozsądku...a gdzie tam, pewnie należało 5 karnych, 4 czerwone i wgl sędzia uj XD

DJ6

0

@Herbert no ale nie wpłynął na to jego progres w tej akcji, gdyby nie łokieć, to Mosquera spokojnie by mu uciekł, widziałem znacznie gorsze szarpaniny bez gwizdka, były bardzo małe szanse na karnego tutaj.

DJ6

0

@Herbert to nie było łapanie na tyle żeby faul odgwizdać, tak się szarpią bez przerwy, zdecydowanie za mało na karnego.

DJ6

0

@Herbert Rzekomy faul byłby za spowodowanie upadku, a "łapanie" było częścią walki i piłkę i nie zatrzymywały Mosquery w tej akcji. Wszystkiemu zaprzecza jednak fakt, że upadek obydwu spowodował łokieć, nie Christensen.

DJ6

13

Nie no, Christensen miał szczęście nie dlatego że nie podyktowano karnego, tylko dlatego że dostał łokciem i przez to przerwano grę dzięki czemu nie padła bramka (choć może i Ter Stegen by to wybronił, albo strzał byłby niecelny). "Faul" Christensena nie wynikał z jego woli, tylko przez cios w twarz, który spowodował upadek jego a przez to i Mosquery. To napastnik Viktorii faulował, nie Christensen, gdyby nie łokieć, to do upadku obydwu by nie doszło (chyba że później w wyniku walki o piłkę).

Oceny celne.

DJ6

0

Jestem przekonany, że to zaledwie jeden z ich wielu numerów, cholerne insekty, śmierdzący oszuści, byłem przeciwko transferowi Neymara, bo to burak i palant, ale okazuje się że były znacznie gorsze cechy tej transakcji niż ta gwiazdeczka.

Byłbym wniebowzięty gdyby poszli siedzieć i stracili majątek, szkoda że Barca dostanie przez to rykoszetem, ale to oczywiste że wiedziało o tym więcej osób w klubie niż tylko te dwa odpady komunalne i rodzinka primabaleriny.

Pewnie ostatecznie wystarczy kilka milionów kary i wszystko rozejdzie się po kościach jak zwykle, ale chcę wierzyć, że tym razem się nie wywiną.

DJ6

0

Czy ja śnię? To się dzieje? Niech mnie ktoś uszczypnie! I to jeszcze nie za zupełnie darmo?!
Koronny przykład zmarnowanej, potencjalnie wielkiej kariery, mistrzem świata jest i praktycznie potem przeszedł na emeryturę, pracując głównie nad wyleczeniem się fundowanym przez Barcelonę. Sprzątanie stajni Augiasza trwa dalej.

DJ6

0

@Magicc89PL Nie no coś Ty, przecież to zasługa Lewandowskiego ;) Ciągnie całą drużynę jak Messi :D

DJ6

1

@pax tyle że bez Fatiego udział Lewandowskiego w ostateczny wynik był tą jedną bramką w pierwszej minucie, potem cisza jak makiem zasiał, nie był w stanie poruszyć i wstrząsnąć drużyną jak Ansu i Raphinha przez 60 minut. Lewandowski dał dwie bramki i "asystę", Fati prócz bramki i dwóch asyst dał ogromny impuls i odmienił drużynę.

DJ6

0

@pax ja mam na myśli wpływ Fatiego i Lewandowskiego na obraz gry i drużynę. Te dwie zmiany, w szczególności wejście Ansu odmieniły Barcę diametralnie i to niemal natychmiast, bez nich Lewandowski był niewidoczny i nie zanosiło się na żadne bramki, za to było widać bezsilność.

DJ6

0

@Recha_0684 Gdyby nie praca Fatiego i Raphinhi to Lewandowski dostałby ocenę w okolicach 6.

DJ6

37

Zawodnik meczu dla Lewandowskiego? Co jeszcze Fati musi zrobić? Strzelić bramkę dupą z połowy boiska? Dajcie spokój, Lewy zagrał nieźle, ale Ansu go zjadł bez popity.

DJ6

0

@MalanFCB Myślę że nie, to tylko kwestia czasu i zaufania

DJ6

7

I życzę Ci szczęścia w tym Manchesterze ;*

DJ6

2

Jeśli to z pensją to prawda, to wymiękam...

DJ6

0

I jedziemy z wymóweczkami, szybko zaczęli :D

DJ6

0

Świetne informacje w sprawie Silvy, mam nadzieję że przekona Barcę do zostawienia De Jonga. Oby ta informacja z Balde to była zupełna bzdura, to byłby poważny błąd kadrowy.

DJ6

0

Alleluja i ja za to wypiję :)

DJ6

0

Oby niemożliwe stało się prawdziwe, trzymam kciuki, Bernardo, siedź tam w tym City ;)

DJ6

0

O wow, pewnie pradziad to Piłsudzki XD Jest się czym jarać, nie usnę chyba z ekscytacji

DJ6

0

@vanharren Zgadzam się, a Pjanic w formie to może być dobra opcja na przetrzymanie, zobaczymy w jakim stanie wróci Nico i dopiero wtedy decydujmy czy kogoś sprowadzać, czy nie. Moim zdaniem Kessie jeszcze potrzebuje czasu, ktoś taki na pewno się przyda, w środku pola mamy komplet, wystarczy im zaufać i ich poukładać, Silva i Neves są niepotrzebni, po prostu.

DJ6

2

@lukasz222 No to była zdecydowanie najlepsza opcja, ale to brak zdecydowania sztabu i klubu, klecenie planów kadrowych i środków finansowych w nieskończoność, a potem miotanie się jak szatan po rynku, trucie dupy niemal każdemu zdecydowały że jesteśmy tu gdzie jesteśmy...zobaczymy, potencjał drużyny nadal jest spory, ale brak równowagi kadrowej od przynajmniej 3 lat nas wykończy.

DJ6

0

@vanharren no nie wiem, też słabo, ale nadal lepiej niż Roberto

DJ6

1

@koozzi oczywiście że tak, koronnym przykładem jest transfer Lewandowskiego, solidnych kandydatów nie ma do dziś, ale to nie znaczy że można było zlać temat i oprzeć wszystko na "dogadanym" Azpiliquetcie, który bardzo słusznie stracił cierpliwość

DJ6

0

Kiepskie opcje, ale rynek wygląda dość marnie i prawie każdy zawodnik będzie lepszy niż Roberto. Najgorsze jest ociąganie się Barcelony w kwestii sprowadzenia zawodników na tą pozycję, to powinno już być ogarnięte na początku.

DJ6

11

Znowu Neves, Nico musiał przejść na wypożyczenie, bo jest Kessie, De Jong i Pjanic, zero zaufania do zawodników, tylko milion opcji i ciągłe kręcenie nosem.
Najbardziej mnie irytuje olewanie zawodników, którzy się w poprzednim sezonie sprawdzali, a teraz staramy się ich zastąpić.

DJ6

2

To jest jakiś obłęd, że przy tyle lat musimy opierać prawą stronę o Roberto, naprawdę tak ciężko dostrzec że boki obrony to pierwsze pozycje wzmocnienia? Mamy teraz marnować Araujo, bo nie ma kto tam grać, a na środku defensywy jest przesyt?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?