DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCBurnley no niestety.
15
Cóż, oby to wypaliło, bo takie warunki za 34latka to wielkie ryzyko, niezależnie od tego jak dobrze się "prowadzi" i jakie ma ambicje.
Jego fanem nigdy nie byłem, bo dla mnie polska piłka to cuchnące bagno, ale obiektywnie muszę przyznać że wygrzebał się z niego dawno temu i jest jednym z bardzo nielicznych przykładów że jednak można, tylko większości pozostałych chciwość przeszkadza ;)
Ze sportowego punktu widzenia nie do końca jestem przekonany czy taki transfer będzie nam niezbędny, myślę że Aubameyang i Depay po dobrze przepracowanym presezonie, z lepszymi partnerami na skrzydłach i za plecami, oraz w stabilnej atmosferze w kontraście do szaleństwa w jakim zostali sprowadzeni mogliby zapewnić wystarczającą nam ilość goli, warto zauważyć że w poprzednim sezonie pełnym niesprzyjających warunków i mimo że mieli niestabilną formę to byli najlepszymi strzelcami.
Dlatego uważam że dużą częścią tego transferu jest marketing, choć poziom niewątpliwie wzrośnie, ale nie jaram się i nadal uważam że jeśli już, to Darwin Nunez byłby lepszą opcją.
1
Szalona kasa jak za takiego gracza, ja jestem w szoku jakimi kwotami zamierzamy szastać, oby wiara w jego możliwości okazała się słuszna, bo na tą chwilę wątpię żeby mógł nam dać coś więcej niż Dembele.
0
Jeśli to wszystko prawda, to będziemy mieć naprawdę bardzo silne prawe skrzydło. Jeśli przyjdzie Lewandowski, to Depay naprawdę ma "problem", bo zupełnie nie będzie dla niego miejsca, tym bardziej jeśli Fati przestanie mieć urazy.
0
No tak, niczego innego się nie spodziewałem...
2
Chyba twoje najlepsze lata w historii FCB, i tak się wywinąłeś, powinieneś nadal siedzieć. Nawet nie mam zamiaru tego czytać, stek bzdur i kłamstw z ust zwykłego oszusta i kombinatora.
6
Myślę że to jeden z najlepszych transferów jakie mogliśmy przeprowadzić, z takimi zawodnikami prawie zawsze mieliśmy po drodze, Keita, Yaya Toure, Vidal, Paulinho, jedynie Song nie wypalił. Jeśli Kessie i Torre spełnią oczekiwania, to ewentualna strata De Jonga nie będzie w ogóle odczuwalna.
13
No ok, to mamy mocnego zmiennika z potencjałem na pierwszy skład jeśli wróci do formy, taki deal bez kwoty odstępnego to bajka. Szkoda że Lenglet tak nisko upadł i bez zmiany otoczenia nie ma żadnych perspektyw na poprawę, bo w gruncie rzeczy to bardzo podobni zawodnicy gdy są w formie i moglibyśmy tej transakcji w ogóle nie przeprowadzać.
0
Powodzenia P O T Ę Ż N Y Luuku
0
@Bulos11 Nie napisałem że od razu, tylko jak najszybciej. Jak masz talent i wyniki, 22-25 lat i nadal grasz w Legii lub czymś podobnym, to raczej ambitnym cię nazwać nie można ;)
0
@Bulos11 naście, wysoko postawiona poprzeczka, wiadomo że jeszcze taki chłopak nie wie w co wchodzi, przecież to normalne bo to bardzo wczesny etap kariery, jednak jeśli ma się talent i chce się nazywać to w ogóle karierą, to polska esktraklapa musi być jedynie etapem wstępnym, z którym trzeba jak najszybciej zerwać.
0
@pacior95 no niestety, tryplet go uratował...
0
@Crakitic i to jest smutne bardzo bo Legia nie jest żadną marką XD Za to zaróbki cud miód i orzeszki ;)
1
@Bulos11 hahah ekstraklasa i prestiż XD Błagam, jeśli chcesz coś piłkarsko osiągnąć, to musisz myśleć jak najprędzej stąd bryknąć :D
0
@lukasz222 No właśnie w jednym z podcastów FCBarca słyszałem że to jest różnica, bo wtedy jego kontrakt wpada w wydatki z innego okresu, co bardziej ją obciąża na przyszłość z perspektywy ograniczeń i zasad fair play jakie nakłada na kluby La Liga, ale nie pamiętam szczegółów.
1
@jabber21 Jeżeli dla jakiegoś zawodnika marzeniem jest gra w Legii to ciężko nazwać go ambitnym, nie widzę tu też specjalnej możliwości promowania się w takim słabym klubie, Lewandowski wybił się głównie dzięki własnej grze i pracy, jeżeli ktoś się martwi że go do Legii nie chcieli, to raczej mu szkoda tłustego kontraktu, niż awansu piłkarskiego :D
0
A czy przypadkiem temat Dembele nie jest już zamknięty? Nie pamiętam szczegółów, ale podpisanie z nim nowego kontraktu zamiast przedłużenia jest ponoć na tyle niekorzystne dla Barcelony, że nie będzie tego rozważać.
0
@ViscaBarca123 tak też myślałem, niestety...
0
Ramosa Mingo też? Coś kojarzę że to kozak był, nawet mimo kontuzji.
0
To może Peszkę? Podobny poziom, Arthur to jeden z najgorszych pomocników jakich widziałem w ostatniej dekadzie, przy nim Andre Gomes to jest wirtuoz, pomijając jego żałosny poziom ten gość ostatnie o czym myśli to o piłce, jest rakiem zarówno na boisku, jak i w szatni, mało mamy już wpadek wizerunkowych? Chcemy jeszcze kolejnego dzbaneiro? I to jeszcze tego, który już pokazał jak wielką był pomyłką. Oby to był durna plotka.
12
Oho, używki wjechały? Chłopa zabrało
2
@jabber21 ale to już było ;) Griezmann był pomyłką od początku, do tego transferu nigdy nie powinno dojść, teraz żałują go wszyscy, Barcelona, Atletico, Griezmann i większość kibiców.
1
@Lukas82 zgadzam się, według informacji, które dostajemy, to talentu w rezerwach na środek obrony nam nie brakuje, wiec lepiej wziąć kogoś doświadczonego, kto dam jakość od zaraz i jednocześnie czas na wprowadzanie młodych.
8
Z innych bajek: Inflacja to wina Tuska i putina, kryśka pawłowicz to piękna kobieta, polska piłka nożna to wzór uczciwości i wkrótce zapełnimy gabloty międzynarodowymi pucharami, a Ziemia jest płaska.
0
Zarząd działa zdecydowanie za wolno, to wszystko o czym czytamy to problemy, z którymi borykamy się od ponad roku, powinniśmy mieć już to chociaż w części ogarnięte i gotowi do działania już teraz, tymczasem nie zmienia się praktycznie nic, Alemany to dzik, ale ma związane ręce(racice? :D ).
Tu już nawet nie chodzi o to że mamy mały budżet, my nie mamy NIC, jeszcze trochę to nam nawet Christensen i Kessie uciekną, bo nie będzie za co zmieścić zawodników bez kontraktu - absurd...
Tymczasem my żalimy się na "zbyt restrykcyjne" zasady La Ligi, żałosne wymówki, do roboty tam gamonie, bo to już jest pastisz.
13
I bardzo dobrze, kupowanie rezerwowego bramkarza mając Penę byłoby zupełnie bez sensu. Myślę że powinniśmy iść w tym temacie dalej, nie ma sensu kisić tych chłopaków w rezerwach.
1
Większość ocen zawyżona o jedno oczko, co nawet potwierdzają uzasadnienia, atak Barcy w tym meczu był dramatyczny, a środek pola został w szatni.
12
W tym wieku ciężko oczekiwać aby zaliczył on progres pozwalający mu wejść do elity, jednak zawsze mi szkoda takich ciężko i wiernie pracujących chłopaków, którzy ostatecznie nie mogą spełnić swoich marzeń. Używając chłodnej kalkulacji Barcelona podejmuje raczej dobrą decyzję. Mimo tego że wielu piłkarzy z ataku może odejść, to jednak musiałby się wydarzyć najczarniejszy scenariusz kadrowy po to aby Jutgla mógł spełnić swoją najbardziej przydatną rolę dla Barcelony - żelaznego rezerwowego. To trochę za mało aby w naszej sytuacji pchać się w jakiś piłkarski romantyzm i dać mu szansę mimo wszystko, niestety trafił na kiepski moment. Myślę że jeśli przejdzie do klubu pokroju Villareal to może tam osiągnąć sukces, to według mnie jego zasięg możliwości, a to wcale nie mało.
4
Kiepskie pożegnanie z sezonem, wiem że to mecz o nic, ale wyglądało to jak błaganie o koniec. Wszyscy mieli już głowy gdzie indziej, ciekawe kto z nich w innych klubach. Teraz odpoczynek i dobrze przepracowany presezon przy równie dobrym odświeżeniu kadry.
3
Wiem że to prawdopodobnie bzdura, ale i tak chcę to podkreślić: Barcelona w żadnym wypadku nie powinna nawet odbierać telefonów od PSG w tej sprawie, to zgniłe jajo, my się musimy odbudować mentalnie, a Neymar jest tego przeciwieństwem, sportowo też upada, a pajacem był zawsze.