Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro @AmigoBlancos to Taconazo (o ile dobrze pamiętam pisownię) na forum Realu. Ale nie pomyliłeś się, dokładnie tak robił. Tutaj miło, fajnie, a tam podśmiechujki z Barcy, wyglądało to na podlizywanie się społeczności realowej, żeby wyjść na swojaka.
0
@LM10GOAT Jeśli to jest prawda, to... nie wiem nawet, jak opisać uczucie zażenowania, jakie wywołała we mnie ta informacja. Ciekawe jak to wyglądało? Xavi w szatni, siedzi na fotelu, przed nim klęczy Roberto i całuje w pierścień.
2
@AFA Kurna, durny clickbait. Myślałem, że to fota M...
0
@Kgorecki2500 Być może wybuchnie, ale fantazjując jak Ty, mogę równie dobrze napisać, że dawno by wybuchła, gdyby nie ta broń. Nie wiemy jak będzie, nie wiemy też jakby było.
0
@mrmiki "wielu osobom które nie mają pojęcia dużo łatwiej obarczyć jakiegoś człowieka zamiast przyjrzeć się temu że po prostu Barcelona to klub bez kasy a bez kasy to być może jakiś Michael Jordan zrobiłby robotę"
A Ty masz pojęcie? Pisząc takie brednie? Zawodnicy nie dostają wynagrodzenia? Trener nie dostaje? Czy zawodnicy w klubach, które nam ostatnio wklepały (pomijając Real), zarabiają więcej? Czy trenerzy zarabiają więcej? Czy tamte kluby mają lepszych zawodników? Droższych? Czy patrząc na ich składy, można powiedzieć, że są lepsze niż Barcelony? I to przez większe finanse? Przecież ten Twój "argument" nie ma ŻADNEGO sensu. ŻADNEGO. Piszesz o jakichś osobach, które nie mają pojęcia, a sam wychodzisz na bajkopisarza, który wymyślił tłumaczenie kompletnie z d..., żeby tylko usprawiedliwić obecny stan drużyny i znikomy wpływ trenera na poprawę tegoż. Przerażające to jest.
Edit: Szybkie pytanie - a powiedz mi, czy dobór sztabu trenera (brat i jakiś nieznany bliżej gość), może mieć wpływ na zawodników, czy też nie i to również przez finanse? Może jakiś bardziej kompetentny asystent by podniósł jakość, nie uważasz?
0
@Kgorecki2500 No właśnie. I wszyscy to wiedzą.
1
@HypeR owa tygrysica*
1
@el_tanque Jaką tiki-takę? Widziałeś ją gdzieś w grze Barcelony ostatnio? Bo to, co prezentujemy, to nie jest żadna tiki-taka.
0
@Darek789 @Borneo, to Ty?
2
A dla mnie to taki sam bełkot jak zawsze. Nie mogą tego, nie powinni tamtego, muszą to i tamto. Musimy wyciągnąć wnioski, musimy się poprawić itp. To nie trener winny, to my. Potem wyjdzie trener i powie, że to on musi wziąć na siebie odpowiedzialność.... I tak to się kręci od pewnego czasu. A Wy w komentarzach już kupieni, że ok, super, bo ktoś złożył samokrytykę... Do następnego meczu, gdzie może być znowu to samo. Ja bym chciał, żeby w końcu zamiast pieprzyć głodne kawałki, zaczęli realizować te rzeczy, o których mówią, że ich nie realizują. Żeby zamiast kolacji, obiadów, grilli i rozmów w szatni, zaczęli, no nie wiem, na przykład więcej trenować, żeby chociażby nie odstawać fizycznie. Żeby nie opowiadali, iż sztab zrobił swoją robotę świetnie i to oni nie wykonali planu, bo to kompromitacja i dla nich, i dla sztabu, bo wychodzi na to, że albo nie słuchają przełożonych i mają sztab w dupie, albo są za głupi, by zrozumieć i zastosować się do założeń taktycznych. A wtedy to trzeba by chyba jednak było kogoś wywalić, prawda? Albo ze sztabu, albo z drużyny. Słowa nic nie kosztują, czego dowodem mój komentarz.
0
@arasz1819 To prawda. Ale też żadne usprawiedliwienie, bo sam ich dobierał. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
1
@norbi77 Byli tacy, co usprawiedliwiali słabą końcówkę, że już koniec sezonu, że to dlatego, iż o nic już nie grają, że mają prawo odpocząć, nie muszą się spinać i temu podobne pierdoły. No i mamy efekty takiego podejścia i takiego myślenia.
0
@MateuszGotowka99 O Realu i pomagających mu sędziach. To podstawa.
0
@Gruak U niego to się nazywa parkinsonada.
1
Uważam, że to kara od naszych asów dla Was, którzy wyklinaliście i wyśmiewaliście ich po stracie 4 bramki. Powiedzieli sobie wtedy: "Tacy jesteście? No to potrzymajcie nam piwo i patrzcie tera!" I efekt mamy. Trzeba wierzyć tym dobrym chłopakom, którzy tutaj ciągle usprawiedliwiają Xaviego i zespół. Dobrze robią.
0
O co Wam chodzi? Jesteśmy w budowie? Byliście kiedyś na budowie? Albo chociaż w jakimś remontowanym mieszkaniu? Dokładnie tak to wygląda :).
0
@Kgorecki2500 Ale na czym polega ta polityka dokładnie? "Musimy zrobić WSZYSTKO (...)"? No wybacz, ale to lanie wody. Jakich doświadczeń z Zachodu mamy unikać? Tolerancji, świadczeń finansowych, wszelkiej maści ułatwień, nacisku na multi-kulti, pobłażliwości dla zachowań, które u nas są nie do zaakceptowania, a dla części imigrantów to element ich kultury? To jakiś utopijny bełkot bez konkretów, jakieś chciejstwo bez żadnego planu. To ja mam pomysł na zwalczenie głodu na świecie: Musimy zrobić WSZYSTKO, żeby ludzie nie głodowali. Ten gość uważa, że jeśli dla niego coś jest logiczne i on by tak postąpił, to każdy inny też tak zrobi i będzie tak samo myślał. A przecież wcale tak nie jest, bo są różni ludzie i różną logiką się kierują.
0
@Barcelonka070 A w razie czego zabierze rodzinkę i ucieknie z Polski, jak to już wiele razy deklarował.
1
@Rust_Cohle Wtedy nazywa się to fiestą.
0
@tristan87 Niejednemu psu Burek.
0
@tristan87 "To nie moje! To Sienkiewicza!"
0
@tristan87 On zaczoł, ale Ty nie lepszy :).
9
@tristan87 Ciekawe, czy po Stanowskim też widział?
13
@osa91 Każda osa swoje żądło chwali.
1
@PatrychoO On mu siedzi na kolanach?
0
@MESSIah16 No i wiadomo już, gdzie Fagata szuka inspiracji.
1
@VegetaPolska No i nie masz takiej dużej dupy. Że o byciu sexy cipką nie wspomnę... Chociaż, kto Cię tam wie... :)
0
@MESSIah16 To są takie kobiety? Straszne!
11
@Danny Gaucho A niech no @wpwelement spróbuje skasować taki post! Spotkamy się w sądzie. W Gdańsku.
2
@Szklaner Obsadzenia w obwodzie. Kaliningradzkim.