Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore To tylko takie zdjęcie, ale faktycznie wygląda, jakby miała zaraz eksplodować :).
0
@Kazragore Tak, to sexy cip... spod Konina.
0
@Rust_Cohle Bez sensu powiedzenie. Nie mam nic wspólnego z jeżami.
0
@norbi77 "Jestem Fagata, sexy ci... spod Konina. D... taka duża, że jej szkoda nie wypinać." "Bandycka jazda" :).
2
@Enerio Może też być tak, że się już zbarcelońszczył. :)
7
@norbi77 Co racja, to racja. Od razu przypomina mi się:
Transformacja z normalnej laski w następcę T-1000.
4
@JarekS Przyjmując logikę Xaviego, to nie połowa, a każdy klub. Bo przecież w ciągu tego czasu, który nasz trener spędził w Barcy, każdy inny klub dokonywał transferów w te albo wewte, zmieniał, wymieniał, przesuwał itp. W zasadzie, to ta budowa nigdzie się nie zakończyła. Szkoda czasu na analizę takich farmazonów, panie JarkuS.
2
@Herbert Daj spokój, to bajkopisarz. Może mieć i 100 wychowanków i co z tego? Liczy się ilu z nich zagra i ile minut. No i czy z tej gry coś wyniknie, poza samą obecnością na boisku - w sensie, czy będą rokować na przyszłość. Na przyszłość w składzie, a nie do wypchnięcia z klubu.
0
@TR3YWAY Do Barcy go. I wystawiać na Viniciusa.
1
@Foro "Będę grał ze swoją lubą, która na konsoli gra od miesiąca XD"
Daj w takim razie szansę "It Takes Two", warto.
0
@Foro Zależy, co masz na myśli. Jeśli gry, które wymagają dwóch graczy, ale na jednej konsoli, to "It Takes Two" i "A Way Out" są podobno niezłe.
6
@MESSIah16 Jak dla mnie, to powiedział prawdę. Przecież nikomu pistoletu przy głowie nie trzymał. Chcieli go za wszelką cenę zatrzymać, to się zgodzili na takie warunki. Nie musieli. Coś jest warte tyle, ile ktoś jest za to coś skłonny zapłacić. To tylko piłkarz, a nie lekarstwo na raka.
2
@maatiixx Co do adwokata, to nie wiem jak by było przy takich zarzutach. Ale z drugiej strony adwokat z urzędu jest delegowany na wniosek oskarżonego, więc pewnie może bez.
https://www.spes.org.pl/twoje-prawa/bezplatna-pomoc-prawna/adwokat-z-urzedu
1
@koksik2700 Smooth Criminal i choreografia z filmu to coś genialnego. Mogę oglądać i słuchać bez końca.
2
@Luciano99 Jesteście bez szans. Ty nędzne 99, a on 3k. To mówi samo za siebie.
1
@maatiixx Jasne, że tak. W sensie, że może milczeć.
0
@Kgorecki2500 A tam będziesz się uczył. Po pracach domowych to jest następne w kolejce, zakaz zmuszania do uczenia się.
0
@esem91 Kaczyński też tak mówił.
2
@Safrani To prawda. Problemem jest, kto będzie decydował, co jest hejtem i mową nienawiści. Bo podciągnąć można pod to wszystko.
0
@parpe "Od lat płace są takie że zostają nauczycielami ludzie co się odbili od każdej innej kariery i potem są sfrustrowani cały czas."
Skąd masz takie informacje? Znasz wszystkich nauczycieli w Polsce? Kolejny raz czytam taki wyprodukowany przez Ciebie kretyznim. Pewnie jeszcze jesteś z siebie dumny, że potrafisz wyciągnąć z własnych czterech liter tak merytoryczne wnioski.
Znam wielu nauczycieli i całkiem pokaźna liczba to ludzie, którzy zajmują się tym z pasji. Pewnie sporo jest też takich, o których piszesz, ale tak bezmyślne generalizowanie nie może pozostać bez kontry. A przyszło Ci do tej głowy, iż może ta podstawa programowa powinna być delikatnie przeanalizowana, czy aby jest możliwa do zrealizowania w przewidzianym czasie? Warto też zastanowić się nad zachowaniem części obecnego młodego pokolenia względem nauczycieli i czy to podejście (często połączone z bezkrytycznym stosunkiem części rodziców do swoich pociech) pomaga w pracy.
A to tylko kilka czynników, które wypadałoby rozważyć. No ale przecież Ty wiesz lepiej.
I tak na koniec. Masz niebywałą łatwość formułowania osądów, które uważasz za bezdyskusyjne i jedynie słuszne. Podziwiam.
0
@MatBac1991 Co robi? :)
0
@TR3YWAY A w 5 rundzie wrzucają im na ring topory, miecze, halabardy i inną podobną broń.
0
@gumaz W ciąży jest?
2
@kuz Chodzi pewnie o to, że planowane są trzy wspólne obiady, dwie kolacje oraz kilka godzinnych rozmów w szatni, które pozwolą wyciągnąć wnioski i dadzą pozytywne odczucia. Trenować już nie będą, bo niby kiedy, w tym natłoku aktywności?
1
@parpe Ostatnio w jakimś filmie na YT, gdzie gość opowiada o tym, jak wygląda życie na Filipinach, usłyszałem, że jeśli za granicą ktoś zwróci Ci uwagę, że niepoprawnie coś powiedziałeś, to nie będzie to praktycznie nigdy obcokrajowiec, a zawsze Polak. Tak czytam o tym Czarnku, w tym zapoznałem się z komentarzami pod tweetem i dochodzę do wniosku, że coś w podanym przeze mnie twierdzeniu jest, bo i w tych komentarzach niektórzy mają podobne opinie. Polak się cieszy, że jest okazja, by się tylko przypieprzyć. Ciekaw jestem zdania Muska, czy go to obraziło, czy zraziło? Ale pewnie Polacy (niektórzy) i tak wiedzą lepiej, jak się powinien czuć. Najzabawniejsze było, jak ludzie zwracali uwagę tej pani autorce tweeta, że sama robi byki w języku polskim :).
0
@against_modern_football Cou nie uciszał trybun, tylko zasłaniał sobie uszy, co jakoby miało sugerować, że nie słyszy krytyki.
0
@esem91 Dobrze Ci tak. Każdy dobry uczynek, wcześniej czy później, zostanie przykładnie ukarany.
1
@esem91 Oni tam pewnie tak zaczynają gadkę - obaj trenerzy zagajają: "Gdybym był Xavim, to bym wam teraz pierd... jakieś głupoty, ale nie jestem, więc słuchajcie:"
1
@Volk Przypominam, że kompromitacje w LM były za Leo. I za Suareza.
0
@Murazor Ty chyba nie przeczytałeś tego komentarza ze zrozumieniem.