Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 Z Gochą. O, przepraszam, z Margaret.
5
Następny po Xavim cymbałek bez wstydu. Sędzia im gola dopisał? Mają więcej na tablicy i koniec, co to za kretyńskie dyskusje o zasługach lub ich braku?
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie oczywisty karny, tu nie ma się nad czym zastanawiać. Tak nie można grać, mógł mu kark skręcić przy dużym pechu.
0
@Emhyr Czasy mamy takie, że powinieneś zdziwić się, że chłop ma żonę.
0
@ChampionLW Albo na pasach.
0
@Sulimo To jest na poważnie, czy coś w stylu:
1
@bartas97 Żyła będzie skakał, a zadaniem Peszki będzie trafić go piłką. Żeby było trudniej, Żyła przed skokiem obali pół litra. Żeby było sprawiedliwie, Peszko dwa.
Edit: "Żyła przed skokiem obali pół litra". Piotrek to jajcarz, więc zmieniam na "w trakcie skoku".
1
Lech czerpie dobre wzorce z postawy Piasta, którego satysfakcjonują remisy.
9
Nienawidzę takiego pieprzenia, że ktoś na coś zasługiwał. Żałosne to jest. Liczy się to, co w siatce i to, co na tablicy wyników. A reszta to racjonalizowanie. Po co takie rzeczy opowiadać...?
0
@FcPortoFan1999 Alaba Albą, ale reszta? Przecież tam ich było ze stu, do tej piłki nie miał prawa dojść.
0
@Firestone Pinocius.
0
@FcPortoFan1999 Rozgrzeszam obrońców Jagi za pierwszego gola. Przy obrońcach Realu w akcji bramkowej Gundo, ci z Jagi są profesorami.
0
@FcPortoFan1999 Jaga może i jest, ale bramkarz? Ile on się tam nabiegał? Po prostu ostatnio nie pomaga.
1
@FcPortoFan1999 Bramkarz Jagi nie pomaga im ostatnio. Przy tym nieuznanym golu Grosickiego tylko odprowadzał piłkę wzrokiem. Bardzo słabe zachowanie.
0
@FcPortoFan1999 Obrońcy w tej akcji to jakieś pajace. Jeden chociaż próbował nieudolnego wślizgu, ale drugi jak kołek, biegł ch... wie po co. Nawet nie spróbował zablokować dostępu do piłki, przepchnąć się, nic. Klauni.
1
@esem91 To jest tremo.
2
@Kgorecki2500 Ciekawe, co z Brukseli wynosi?
1
@Pedri16Future Chyba kolego zapomniałeś, od jakich zestawień zaczynało Fame MMA.
0
Brawo Jagiellonia!
0
@tomek8756 Że też się nie boją, iż w tym czasie occupados zajmą im remizę...
2
@daniel32778 Nic nie kumasz. Nie liczy się cel, ale droga.
6
@kynio302 Typowy dzień pracy u @Luciano99 na warsztacie.
0
@4drian0 Catman.
0
@Luciano99 Całkowicie się zgadzam. Cały świat się na niego uwziął. Jest przecież jedynym czarnym w La Lidze.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Próba stawiania się roli jedynej ofiary i narracja typu "ale to my mamy znacznie gorzej" tylko pogarsza sprawę, ale niektórym na rękę jest to, żeby przedstawić sędziów i komentatorów jako tych, którzy sprzyjają innej stronie. Nieważne, że po drugiej stronie pojawiają się - w tych samych sytuacjach - identyczne zarzuty. Nie daje to niczego do myślenia. Niczego. Ech.
1
@QQL5 Nie no, masz rację, Karolek @Karol32 nie tyle pali głupa, co rozwiewa wszelkie wątpliwości, że niczego nie pali, tylko jest to oczywista prawda. Szkoda czasu na człekokształtnych.
1
@okiemtypera_lucaxx95 No tak, a widziałeś ostatnie wypowiedzi Laporty? :) Proszę, nie brnij w to. Wszyscy są tacy sami.
0
@Karol32 Czyli wiesz dobrze kto, ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny, ale uznajesz, że dla Twoich celów właściwe będzie udawanie, że nie wiesz. Żenada i wstyd.
0
@Karol32 "Ja rozumiem nie lubić viniego, ale usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób rasizm? Really? Na rasizm Nie powinno być, żadnego usprawiedliwienia, nie ważne czy lubisz piłkarza czy nie, ale są pewne granice."
"NIEWAŻNE (ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny), czy lubisz piłkarza, czy nie, ale są pewne granice."
3
@okiemtypera_lucaxx95 Nie doszukujmy się jakiejś logiki, czy sprawiedliwości w życiu. Każdy zawsze będzie "pokrzywdzony". Czy my, czy oni. Nie ściemniaj, że tylko my jesteśmy jedyni sprawiedliwi. To działa w obie strony.