1

@Aragorn33 To nie wrażenie, tylko taka jest prawda. Uderzyła mu do głowy woda sodowa i bardziej by się obecnie nadawał do występowania w Polsce na konferencjach freakfightowych, niż do wychodzenia na boisko.

0

@VegetaPolska Ech kolego. Jak zwykle, jesteś za szybki...

6

@michal26 Ale szkoda. Naprawdę. Lubiłem go pomimo jego uzależnień. "Jak ugryźć 10 milionów?" 1 i 2. Ten film z Salmą Hayek, "Polubić, czy poślubić?", do tego "Kto pierwszy, ten lepszy". No i oczywiście "Przyjaciele", gdzie nie pamiętał kilki sezonów, tak był napruty zwykle. Szkoda, bardzo go lubiłem. Dziękuję za info.

3

@Kessie Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Ale potem przychodzi druga myśl - przecież oni pracują u @Luciano99. To są obciążenia psychiczne ponad wyobrażenie przeciętnego zjadacza chleba - i wtedy następuje oświecenie - nie powinieneś oceniać tych biedaków, masz wszystko, a oni żyją na krawędzi... Trzymaj się tam, chłopaku...

1

@Popitek12 Jak ma wywalone, to niech spierdala z ringu, a nie szopki robi. Racjonalizowanie pełną gębą.

1

@Rust_Cohle Po raz piąty. Naprawdę, nie wzbudzasz zaufania. Jesteś w stanie się naprawdę pożegnać? Ha ha :).

0

@Rust_Cohle Proszę, nie oszukuj mnie, że żegnasz. To już czwarty raz. Po co dajesz złudną nadzieję. Równie dobrze możesz mi życzyć znalezienia u Ciebie szarych komórek :). To okrutne :).

1

@Pedri16Future Masz całkowitą rację. Łatwo się ocenia z pozycji widza.

1

@Rust_Cohle No tak, jak nie wiesz, w jaki sposób zareagować, to smęcisz o irytacji. Żadnych pożegnać tym razem? Rozczarowujesz.

0

@Popitek12 Bez rakiety nawet.

0

@VegetaPolska Masz tendencję do łatwowierności :).

0

@Ojciec5tkidzieci No i to jest to. Against all odds :). Teraz walka z Ferrarim.

1

@Rust_Cohle Chłopie, już trzeci raz mi piszesz, że się żegnasz itp. Bądź choć odrobinę słowny. Masz chyba jakąś tam odrobinkę honoru. Bo na rozum już nie liczę :). Gdyby tam nie hulał wiatr, to po samych komentarzach zobaczyłbyś, że jestem kibicem Barcelony. Nie zaślepionym, nie mam klapek na oczach, prawda, ale jednak. Moja jedyna nadzieja w tym, że coś tam usiłujesz trollować, bo do tej pory jakąś inteligencję widziałem u Ciebie w komentarzach. Ale może jednak to była jedynie artificial :). Trzymaj się, już chyba 3 raz... :).

0

@KmN Prawda? A tak się o nią martwili... że wątroba, nerki, serce, płuca itp. Jednak alkohol konserwuje, a Nikita to pchełka w porównaniu do zaprawionej w znęcaniu się nad bliskimi megiery :).

1

@Rust_Cohle Nie kompromituj się. Po co na siłę forsujesz kretyńską narrację, nie mającą żadnych podstaw? Trochę wstyd.

0

@tadzik447 Pisze się "piłowałem". :).

1

@Rust_Cohle Już napisałem, Madryciak to Twój przodek. Nie mój. Co widać, słychać i czuć. Ale do tego trzeba mieć coś więcej między uszami, niż gumkę, by je trzymała. Dobrej nocy zatem.

0

@Rust_Cohle Po północy nie działają Ci już szare komórki? Czy nie masz ich za wiele i ciężko Ci ogarnąć, że trafiłeś kulą w płot?

0

@Rust_Cohle Madryl to był Twój przodek.

0

@Sylvinho007 Już nie raz lała. Po piwie tak jest.

0

@PatrychoO "(...) i bitwa jak małpy (...)". Skończmy z obrażaniem Viniciusa. Wstydziłbyś się. Jego syn może to czytać.

1

@PatrychoO Wzywają duchy zmarłych fajterów i te walczą ze sobą.

1

@Rust_Cohle Mam takie samo zdanie o La Rambli :).

0

@AmigoBlancos Phi, nie potrzebuję poradników do takich rzeczy. Mam wrodzony talent.

0

@FcPortoFan1999 Ale nie w kadrze. W kadrze to Piątek jest lepszy, jeśli chodzi o skuteczność.

1

@FcPortoFan1999 To by trafił w bramkarza, nawet dwa razy. Jak z Mołdawią.

1

@FcPortoFan1999 No tak, u Arka po staremu. "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka..." :).

2

@Gruak Dobra, widzę, że nie sensu rozmawiać. Klapki na oczy i "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być zawsze po naszej stronie".

1

@Rl9k1nG Cieszę się, że mogłem pomóc. Nintendo Power!

2

@Gruak No tak, bo Real nie miał przecież takowego... Chociaż spróbuj być odrobinę obiektywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?