Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 To nie wrażenie, tylko taka jest prawda. Uderzyła mu do głowy woda sodowa i bardziej by się obecnie nadawał do występowania w Polsce na konferencjach freakfightowych, niż do wychodzenia na boisko.
0
@VegetaPolska Ech kolego. Jak zwykle, jesteś za szybki...
6
@michal26 Ale szkoda. Naprawdę. Lubiłem go pomimo jego uzależnień. "Jak ugryźć 10 milionów?" 1 i 2. Ten film z Salmą Hayek, "Polubić, czy poślubić?", do tego "Kto pierwszy, ten lepszy". No i oczywiście "Przyjaciele", gdzie nie pamiętał kilki sezonów, tak był napruty zwykle. Szkoda, bardzo go lubiłem. Dziękuję za info.
3
@Kessie Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Ale potem przychodzi druga myśl - przecież oni pracują u @Luciano99. To są obciążenia psychiczne ponad wyobrażenie przeciętnego zjadacza chleba - i wtedy następuje oświecenie - nie powinieneś oceniać tych biedaków, masz wszystko, a oni żyją na krawędzi... Trzymaj się tam, chłopaku...
1
@Popitek12 Jak ma wywalone, to niech spierdala z ringu, a nie szopki robi. Racjonalizowanie pełną gębą.
1
@Rust_Cohle Po raz piąty. Naprawdę, nie wzbudzasz zaufania. Jesteś w stanie się naprawdę pożegnać? Ha ha :).
0
@Rust_Cohle Proszę, nie oszukuj mnie, że żegnasz. To już czwarty raz. Po co dajesz złudną nadzieję. Równie dobrze możesz mi życzyć znalezienia u Ciebie szarych komórek :). To okrutne :).
1
@Pedri16Future Masz całkowitą rację. Łatwo się ocenia z pozycji widza.
1
@Rust_Cohle No tak, jak nie wiesz, w jaki sposób zareagować, to smęcisz o irytacji. Żadnych pożegnać tym razem? Rozczarowujesz.
0
@Popitek12 Bez rakiety nawet.
0
@VegetaPolska Masz tendencję do łatwowierności :).
0
@Ojciec5tkidzieci No i to jest to. Against all odds :). Teraz walka z Ferrarim.
1
@Rust_Cohle Chłopie, już trzeci raz mi piszesz, że się żegnasz itp. Bądź choć odrobinę słowny. Masz chyba jakąś tam odrobinkę honoru. Bo na rozum już nie liczę :). Gdyby tam nie hulał wiatr, to po samych komentarzach zobaczyłbyś, że jestem kibicem Barcelony. Nie zaślepionym, nie mam klapek na oczach, prawda, ale jednak. Moja jedyna nadzieja w tym, że coś tam usiłujesz trollować, bo do tej pory jakąś inteligencję widziałem u Ciebie w komentarzach. Ale może jednak to była jedynie artificial :). Trzymaj się, już chyba 3 raz... :).
0
@KmN Prawda? A tak się o nią martwili... że wątroba, nerki, serce, płuca itp. Jednak alkohol konserwuje, a Nikita to pchełka w porównaniu do zaprawionej w znęcaniu się nad bliskimi megiery :).
1
@Rust_Cohle Nie kompromituj się. Po co na siłę forsujesz kretyńską narrację, nie mającą żadnych podstaw? Trochę wstyd.
0
@tadzik447 Pisze się "piłowałem". :).
1
@Rust_Cohle Już napisałem, Madryciak to Twój przodek. Nie mój. Co widać, słychać i czuć. Ale do tego trzeba mieć coś więcej między uszami, niż gumkę, by je trzymała. Dobrej nocy zatem.
0
@Rust_Cohle Po północy nie działają Ci już szare komórki? Czy nie masz ich za wiele i ciężko Ci ogarnąć, że trafiłeś kulą w płot?
0
@Rust_Cohle Madryl to był Twój przodek.
0
@Sylvinho007 Już nie raz lała. Po piwie tak jest.
0
@PatrychoO "(...) i bitwa jak małpy (...)". Skończmy z obrażaniem Viniciusa. Wstydziłbyś się. Jego syn może to czytać.
1
@PatrychoO Wzywają duchy zmarłych fajterów i te walczą ze sobą.
1
@Rust_Cohle Mam takie samo zdanie o La Rambli :).
0
@AmigoBlancos Phi, nie potrzebuję poradników do takich rzeczy. Mam wrodzony talent.
0
@FcPortoFan1999 Ale nie w kadrze. W kadrze to Piątek jest lepszy, jeśli chodzi o skuteczność.
1
@FcPortoFan1999 To by trafił w bramkarza, nawet dwa razy. Jak z Mołdawią.
1
@FcPortoFan1999 No tak, u Arka po staremu. "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka..." :).
2
@Gruak Dobra, widzę, że nie sensu rozmawiać. Klapki na oczy i "sąd sądem, ale sprawiedliwość musi być zawsze po naszej stronie".
1
@Rl9k1nG Cieszę się, że mogłem pomóc. Nintendo Power!
2
@Gruak No tak, bo Real nie miał przecież takowego... Chociaż spróbuj być odrobinę obiektywny.