0

@Wossi61FCB Jeśli nic nie zmienią w grze, nie ma szans. Oni już weszli w tryb polskiej reprezentacji w meczu z Mołdawią, czyli samo się wygra i zaraz wolne.

6

Komentarz usunięty

8

@kamyk_23 Znając Ciebie, El Nino to pewnie jakaś ksywa Kaczyńskiego. Wszystko, co złe, to on.

1

@Hawajczyk No, ten Turek w obwodzie, ciekawe, ile ma? :).

0

@Rewolucja123 To za co jest? Bo lejesz wodę bez żadnych konkretów.

1

@barcanawieki Za obecną cenę jak najbardziej. Ja już drugi rok za niecałe 50 zł rocznie. Warto zaznaczyć, że na Amazonie możesz obejrzeć na przykład wszystkie części Bonda, bo kupili właściciela praw.
Edit:
Zapomniałem dodać, że w tej cenie masz też Amazon Prime Gaming, czyli sporo darmowych gierek + dodatków do różnych pozycji.

1

@FcPortoFan1999 Sprawiedliwie. Dla mnie nie było karnego, ale faul tak - w sensie na wolny, bo kontakt był. Naprawdę, sprawiedliwie wyszło.

1

@FcPortoFan1999 Trochę nura dał ten z Jagi. Nie przewrócił się od razu, tylko dopiero wtedy, kiedy informacja o kontakcie dotarła do mózgu.

0

Trochę ten Jagiellończyk przyaktorzył.

2

@FcPortoFan1999 Jak to się mówi: "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać". Idąc tym tropem: "Lepiej strzelać mało, a celnie, niż dużo ale Panu Bogu w okno".

2

Niestety dla Stali, Jagiellonia to nie Legia, tutaj nie ma tak łatwo. Ale mecz jeszcze trwa.

0

@tristan87 "Haaland Łysy". Brzmi jak przydomek króla Norwegii.

1

@Androchem "Cześć, ja od Vegety." @VegetaPolska

0

@MarcelNJ11 Czyli mniej więcej waga piłki.

8

@Essos No tak, xd... Żenada.

2

@Kessie Czyli, że co? Miał autobus i zamienił go na rower? Faktycznie zaradny.

0

@HighestInTheRoom Ziarenka piasku, to chyba jasne?

0

@Sulimo? Jak tam chłopie? W porządku jest? 3mam kciuki.

0

@maroon No chyba napisał? Piers Morgan mu powiedział.

1

@Ojciec5tkidzieci "Ostatni raz taką żenadę widziałem jak sąsiad się zorientował, że lecę na jego WiFi i zmienił hasło..."
Dobra, dobra. Nie kręć. Leciałeś na WiFe sąsiada.

2

@tomek8756 Kolejny zadowolony klient @Luciano99. Warto dodać, że do naprawy oddawał Star Destroyera.
https://starwars.fandom.com/wiki/Star_Destroyer

0


Laramblijczycy to plemię znacznie bardziej groźne.

1

@fart Hadaj eksploduje.

1

@Aragorn33 To nie wrażenie, tylko taka jest prawda. Uderzyła mu do głowy woda sodowa i bardziej by się obecnie nadawał do występowania w Polsce na konferencjach freakfightowych, niż do wychodzenia na boisko.

0

@VegetaPolska Ech kolego. Jak zwykle, jesteś za szybki...

6

@michal26 Ale szkoda. Naprawdę. Lubiłem go pomimo jego uzależnień. "Jak ugryźć 10 milionów?" 1 i 2. Ten film z Salmą Hayek, "Polubić, czy poślubić?", do tego "Kto pierwszy, ten lepszy". No i oczywiście "Przyjaciele", gdzie nie pamiętał kilki sezonów, tak był napruty zwykle. Szkoda, bardzo go lubiłem. Dziękuję za info.

3

@Kessie Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Ale potem przychodzi druga myśl - przecież oni pracują u @Luciano99. To są obciążenia psychiczne ponad wyobrażenie przeciętnego zjadacza chleba - i wtedy następuje oświecenie - nie powinieneś oceniać tych biedaków, masz wszystko, a oni żyją na krawędzi... Trzymaj się tam, chłopaku...

1

@Popitek12 Jak ma wywalone, to niech spierdala z ringu, a nie szopki robi. Racjonalizowanie pełną gębą.

1

@Rust_Cohle Po raz piąty. Naprawdę, nie wzbudzasz zaufania. Jesteś w stanie się naprawdę pożegnać? Ha ha :).

0

@Rust_Cohle Proszę, nie oszukuj mnie, że żegnasz. To już czwarty raz. Po co dajesz złudną nadzieję. Równie dobrze możesz mi życzyć znalezienia u Ciebie szarych komórek :). To okrutne :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?