Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 "Dowodów do tej pory nie ma że to on zgwalcil. Jest słowo przeciwko słowu."
A jakie Ty byś chciał dowody? Jego k... w formalinie? Bo piszesz bzdury. Są zeznania dziewczyny, nagrania, jej zachowanie od razu po zajściu, badania, zabezpieczona sperma itp. W głowie się nie mieści, że możesz napisać ot tak, że nie ma dowodów, że to on zgwałcił. No to kto? Ona? Powtarzam, jakie byś chciał dowody, poza tymi, które opisałem wyżej? Podłożyła mu spermę? I ona nie chce żadnej kasy. Wybielasz go w żenujący sposób. Nie jest skazany, ale wypisywanie kretynizmów o braku dowodów i "słowo przeciwko słowu" świadczy, że nie szukasz prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń, dlatego kompletnie ignorujesz to, co mogłoby zaburzyć Twoją wizję świata. Wstyd wypisywać takie teksty jak Ty.
1
@Fabik87 Jasne, że co innego. Tutaj kibice nie wierzą specjalnie w odwrócenie losu, więc sprzedają bilety, na przykład, żeby nie oglądać odpadnięcia swojego zespołu. Tam kibice Barcy mieli w dupie, czy zespół wygra, czy nie, czy przejdzie dalej, czy odpadnie, chodziło im o zarobek. Zachowanie "naszych" było o wiele gorsze. Jeśli uważasz inaczej, to miłego racjonalizowania.
0
@Kamilos84 Nie jest powiedziane, że w Lechu w ogóle by grał. A nawet jeśli, to na takim poziomie.
2
@Sulimo A Ty umiesz rozmawiać inaczej, niż okazując chamstwo i prostactwo? Do jednego "Zamknij ryj" do drugiego "Ty głupi jesteś?". Jak nie trzymasz ciśnienia, to wracaj do Śródziemia. Nawet się zrymowało. Ale wyłazisz prawdziwy Ty, kiedy widać, gdzie nacisnąć.
1
@Kessie Coraz głupszy ten Owsiak na starość.
0
@Cygan BRC Oczywiście, że nie jest. Ale Kucharskiemu szantażyście i przekręciarzowi nie wierzę za grosz. Powtarzam, on na nagraniach nie mówi, że to za transfer, czy cokolwiek innego, tylko za konkretną rzecz - ukrywanie tego, o czym napisałem poprzednio. Wtedy, kiedy myślał, że rozmawia swobodnie, kłamał, a teraz, kiedy pod dupą ciepło, mówi prawdę?
0
@Cygan BRC No tak, to prawdziwy szok, że każdy przedstawia sprawę tak, by wyjść na niewinnego. Tylko w nagranych rozmowach mówi, że chce te pieniądze za to, że będzie do końca życia krył, że Robert i jego żona są oszustami podatkowymi. No to chciał wyłudzić, czy mu się należało?
0
@korn234 Co to jest flustracja?
0
@Fenelon Wszystko się zgadza. Ronaldo dobija każdą ligę. On i Tebas.
0
@Dertinho https://www.meczyki.pl/newsy/probierz-zajal-stanowisko-w-sprawie-raczkowskiego-mocny-wpis-trenera-ujawnil-kulisy-afery/209595-n
0
@Dertinho https://weszlo.com/2023/04/09/raczkowski-zostalem-opluty-i-uderzony-przez-fana-panathinaikosu/
Powinieneś się zatrudnić w mediach jako spec od clickbaitów i wyolbrzymiania. Nie wiadomo jeszcze jak było naprawdę, ale "Raczkowski z asystentami poleciał do Grecji sędziować mecz AEK Ateny - Aris Saloniki, ale się uchlali w samolocie i meczu nie poprowadzą xD"
0
@Peciak I to rozumiem. I pod tym się mogę podpisać.
0
@wasacz Pamiętaj, nieudolne próby wykpiwania nie sprawią, że nagle będziesz miał rację. Oznaczają jedynie, że skończyły Ci się argumenty. I - wchodząc na Twój poziom - sprawdzaj błędy.
0
@Peciak Oceniam Ciebie, bo to nie pierwszy raz, kiedy jesteś taki stanowczy i bezwzględny, kiedy sprawa nie dotyczy Ciebie. Kto to zamiata pod dywan? Kto udaje, że nic się nie stało? Co to za nieudolna socjotechnika z Twojej strony? Bo chyba fakty są znane, jedyne, co się pojawia, to próby wytłumaczenia pewnych zachowań. Pokazania, co zaszło i dlaczego. Słuszne, czy nie, to inna kwestia. Udane, czy nie, to inna kwestia. Ale Ty już wydałeś wyrok. Nie pierwszy raz zresztą, forumowy omnibusie. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." I tu wkracza niezłomny @Peciak.
0
@wasacz "każdy jest mocny w komentarzach gdy czuje sie anonimowy i wypisuje takie bzdury"
Ostro, ale celnie, o sobie.
0
@michal26 Skoro nie jesteś nieomylny, to skończ wypowiadać się jak ktoś taki i poczekaj na więcej faktów. Brzmi logicznie?
0
@wasacz Ciekawe, żyjesz w cywilizowanym kraju, ale jednak poniżać słownie możesz ("wracaj do norki dziecko"). To jak to jest dyslektyku? Ty możesz, ktoś inny nie? Widzisz jak sam się wykładasz na własnych zasadach? Wstyd i żenada.
0
@michal26 Fajnie przejaskrawiać, ale pusta główka zrozumie dopiero wtedy, kiedy dotknie to jej samej. Na razie idź opowiadać, jak to Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Wtedy miałeś rację wyśmiewając głąbów twierdzących inaczej, więc teraz pewnie też masz.
0
@wasacz No tak, Valverde kłamie na pewno, za to Baena na pewno mówi prawdę.
0
@Peciak Bazując na moich doświadczeniach życiowych, wstyd mi za Ciebie. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał przeżywać tego, co ja. Gówno wiesz. Jedynie tyle, na ile Cię sprawdzono. Wstyd.
3
@JordiAlbion Ja go rozumiem być może bardziej, bo moja córka (o którą się bardzo staraliśmy) miała bardzo dużą szansę urodzić się z jakąś trisomią (najbardziej prawdopodobny był Zespół Downa) i genetyczka stwierdziła, że obecne prawo umożliwia usunięcie i żebyśmy próbowali ponownie. Nie zdecydowaliśmy się na to, córka urodziła się zdrowa. Jednak tego, co przeżyliśmy do tego czasu, nie zrozumie ten, kto tego nie przeżył. A co dopiero w sytuacji, gdzie samo urodzenie nie jest pewne. Dlatego (o ile to prawda) nie mam żadnego współczucia dla gościa, który mówi takie rzeczy.
1
@Mario96w Jeśli naprawdę stało się tak, jak opowiadają, to dokładnie tak.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@Luciano99 Czyli w jego przypadku łatwiej zaznaczyć, kiedy nie ma bana.
2
@norbi77 Zgadzam się, to niedorzeczne, by musieć sprawdzać każdego oznaczonego. Powinna zostać wprowadzona jakaś użyteczność zaznaczająca takiego delikwenta przy wpisywaniu (jakaś zmiana koloru nicka czy też dopisek typu "ban").
1
Real musi się ogarnąć, nie gra już z Barceloną :).
2
@Deviler Kurcze, szkoda, w tak młodym wieku...
1
@bartas97 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rafal-gawel-dostal-azyl-polityczny-to-bohater-czy-oszust/ffzzhx8
Tłumaczy się tak jak Stonoga. Może i jest antyrasistą, jednak wcale nie znaczy to, że automatycznie jest zawsze uczciwy.
2
@bartas97 Na pewno. W Norwegii. Oni tam przecież najlepiej wiedzą, co tutaj nawywijał. Pewnie inaczej nie dało mu się udzielić azylu politycznego. Tamtejszy sąd ma na pewno jurysdykcję na terenie Polski, więc to, co piszą, musi być prawdą. Prześladowany biedak jak Stonoga, czy też inny Kijowski.
P.S.: I o ile mnie pamięć nie myli, prokuratura postawiła mu zarzuty za czasów rządów PO-PSL, więc robienie z tego sprawy politycznej związanej z PiSem pokazuje, jak są uczciwi i jak monitorują, tylko nie swoich.