2

@Arkon "Komentarz usunięty", "Brak takiej dyskusji" i ten o blokadzie konta.

0

@Verore 2026 rok, a ludzie nadal używają pojęć, których znaczenia nie rozumieją (transwestytyzm).

3

@Popitek12 Niech zgadnę, Ty byłeś tym świadkiem i chcesz się dowiedzieć, czy ktoś może mieć dowody? A w ogóle jak czuje się śledzona noc? Doszła do siebie?

0

@TR3YWAY W jakim wieku jest dziecko, bo nie podali?

2

@FcPortoFan1999 A @Kgorecki2500, w tulipanie, właśnie je ósme śniadanie.... OooooOO...

0

@KrychaFCB Lub czasopisma.

1

@Bernard777 Może tak być jak piszesz. Albo przestraszył się kosztów gry w Esie. Ale z tym biegnięciem do Wisły, to on chyba od lat Wisłę wspierał, w tym finansowo. Przynajmniej tak to zapamiętałem. Wycofał się jakoś w okresie tych skandali z kibicami, władzami klubu i Wanną Le, czemu się trudno dziwić. Myślę, że on nadal ma sentyment do klubu i - moim zdaniem - takich ludzi trzeba szanować, bo nie wiesz nigdy, kiedy będą Ci mogli pomóc. Co do budowania zaplecza, to masz rację, tylko, że - jak to tu pasuje :) - nie od razu Kraków zbudowano. Każdy klub zaczynał od zera. Ja tam bym dał czas i nawet jak nie wyjdzie, to nie wieszał psów na nim. Parę lat jednak tę Wieczystą budował. I chyba za własną kasę, nie za miejskie granty.

8

@BojanKriKicz Teraz jeszcze Jacek Murański, postać znana. Z takim poparciem nie ma szans, żeby Nawrocki ośmielił się zawetować.

3

@Marusek Oraz psycholożka.

1

@Luciano99 Jeszcze będziesz płakał, kiedy zainspiruje się Dembele.

5

@Bernard777 "Kwiecień miał 7 lat by pomysleć o wybudowaniu swojego stadionu a kompletnie nic nie zrobił w tym względzie.W 2-3 lata można wybudować obiekt spełniający wymogi extraklasy przy dzisiejszej technologii."
To obiekt miejski, czy Wisły? Wydaje mi się, że Wisła też mogła, a nie wybudowała. Nie wiem, jakie tam będą negocjacje cenowe, ale Twoje podejście jest nieco cwaniackie.

0

@Derean I sędziów.

1

@qbsonFCBarca "pamiętam jak na pierwszym treningu piłki ręcznej koledzy z drużyny w ramach chrztu wysmarowali mi jaja bengajem."
Typowe piłki, ręcznie.
Zaczynam się o Ciebie niepokoić.

0

@BorzyKrzys Stawiam na @Popitek12. On jest taki szalony i nieprzewidywalny. A także ekstrawagancki w formie i treści.

0

@Vegeta88 Być może zaliczają się do tej drugiej grupy.
:)

1

@BojanKriKicz "dlaczego to zgubiłas? Mosz ty rozum?"
No ma. Przecież napisała, że ktoś znalazł i oddał.
Edit: @July_6_BcN wprawdzie ustaliliśmy już kiedyś, że kumasz, ale na wszelki wypadek:
:).

1

@Roobo Dlaczego masz tak podłe mniemanie o dzieciach i niepełnosprawnych umysłowo?

3

@lajcior No autor odgłosu się nie śmiał. Jemu było wstyd.

2

@qbsonFCBarca "widziałem właśnie filmik w necie jak chłop puszcza bąki w miejscu publicznym i każdy się śmiał zamiast płakać."
Każdy na Ziemi?
:)
Edit: Swoją drogą, ciekawe rzeczy w necie oglądasz. Widać, że nie marnujesz życia :).

3

@qbsonFCBarca Robiono takie badania? Wrzuć link.
:)

1

@BulaKG Borek zauważył to pierwszy.

0

@Bogan Tym bardziej, że cała historia ludzkości dowodzi, że z niewolników byli wspaniali pracownicy. Ostatni właściciele niewolników - niemieckie firmy w III Rzeszy - dorobiły się na ich pracy potężnych majątków, co procentuje do tej pory.

2

@qbsonFCBarca Te grille w nowych BMW mogłyby się poruszać samodzielnie, bez samochodu. Światła już mają własne :).

1

@fcbarcafan19 Aż się przypomina ten kawał:
"Syn afrykańskiego kacyka przyjechał na studia do Polski. Po pierwszym miesiącu dzwoni do domu i mówi:
- Tato, wszystko jest super! Tylko jest jeden problem. Wszyscy koledzy jeżdżą na uczelnię tramwajem, a tylko ja muszę codziennie wozić się swoim Ferrari. Wstyd mi przed ludźmi!
Ojciec uspokaja go i odpowiada:
– Dobrze, synu, nie martw się, nie będziesz świecił oczami. Cała wioska się zrzuci i kupimy Ci tramwaj."

0

@KrwawiaceoczyVEB Możesz mieć rację, ale to prywatne pieniądze, więc co z tego?

4

@gerard_maldini To nie Real. Tam jest po prostu rotacja. Zawodnik schodzi bez dyskusji i z ławki wspiera kolegów.

1

Komentarz usunięty

3

@escarabajo "@Quahoo jeszcze raz przeczytam, że konfliktowy to się zrzygam, przysięgam."
Sprzątam jeszcze po @Quahoo, więc Ci daruję.

1

@Kgorecki2500 "Spasiba"
Nie ma za co, ruska onuco.
:)

5

@Quahoo "Przysięgam, że jeszcze raz przeczytam o Osimenie to się zrzygam."
Sprawdzam. Uważaj.
OSIMHEN!


I jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?