Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@misterio W aktywnym wulkanie.
10
@GeneralXavi Kaczyński już dawno temu zdiagnozował te alkoholiczki.
2
@mmaciass Zaczekam, aż mi @Borneo powie, co z nimi robić. W tej materii polegam na jego wiedzy.
0
@Kgorecki2500 Informacja o Bloodborne na PC: Nie będzie.
1
@Gall Ignorancja to błogosławieństwo. A nic tak nie gorszy, jak prawda. Co widać na załączonym obrazku.
0
@Filipem Oszczerstwa! Sam widziałem jak kopał!
23
@Kgorecki2500 Do tej pory myśleli, że kurczak jest z Biedronki. Te eksperymenty genetyczne są szalone...
6
Stary Yamal formę miał, ija ija o!
0
@lajcior Sunrise with Ekwador.
0
@mekston Ale ona to mu się mieści w telefonie, więc jest miejsce.
1
@bartekvisca "Wystarczy , że Alvarez powie publicznie, że chce odejść do Barcelony. Dziękuję i pozdrawiam."
I już w niej będzie? Genialne. Musimy o tym powiedzieć światu!
1
@Nazio_87 "Z niewolnika nie ma pracownika."
Cała historia ludzkości dowodzi, że jest to kompletnie durne stwierdzenie.
2
@Criss18Barca Ja myślę, że on po prostu zobaczył, że z gdzieś tam z przodu biegnie @Popitek12 i chciał go dogonić, żeby porozmawiać z jedyną osobą na tej planecie, która go rozumie.
0
@lucas/catalan A pod względem dźwiękowym?
4
@Popitek12 Bóg potrzebował tylko żebra i tak się tym nie chwalił.
2
@FCBMati10 Z lenistwa nie postawiłeś nawet kropki na końcu zdania. Pracuj nad sobą!
:)
1
@Nazio_87 Mogłem dalej tylko obserwować La Ramblę. Co mi szkodziło?
1
@qbsonFCBarca "tempa populistka" ??? Jesteś uczniem @Borneo?
"Zawsze dwóch ich jest, nie więcej, nie mniej. Mistrz i jego uczeń."
0
@Borneo No nie da się czasem Ciebie traktować poważnie.
1
@Comentateiro Pierwsza "Efekt", a druga "Motyla".
3
@Roobo I z tym powinniśmy jechać na Eurowizję, a nie jakieś plumkanie...
1
@tbas Nie wiadomo czyjej. Może zgodził się, żeby Laporta sobie obniżył i to był jego warunek?
1
@Encore No nie, bramkarze są wyżej od niego w defensywie. Skandal. Ale w ofensywie to pewnie się obijają?
2
@Arkon "Komentarz usunięty", "Brak takiej dyskusji" i ten o blokadzie konta.
0
@Verore 2026 rok, a ludzie nadal używają pojęć, których znaczenia nie rozumieją (transwestytyzm).
3
@Popitek12 Niech zgadnę, Ty byłeś tym świadkiem i chcesz się dowiedzieć, czy ktoś może mieć dowody? A w ogóle jak czuje się śledzona noc? Doszła do siebie?
0
@TR3YWAY W jakim wieku jest dziecko, bo nie podali?
2
@FcPortoFan1999 A @Kgorecki2500, w tulipanie, właśnie je ósme śniadanie.... OooooOO...
0
@KrychaFCB Lub czasopisma.
1
@Bernard777 Może tak być jak piszesz. Albo przestraszył się kosztów gry w Esie. Ale z tym biegnięciem do Wisły, to on chyba od lat Wisłę wspierał, w tym finansowo. Przynajmniej tak to zapamiętałem. Wycofał się jakoś w okresie tych skandali z kibicami, władzami klubu i Wanną Le, czemu się trudno dziwić. Myślę, że on nadal ma sentyment do klubu i - moim zdaniem - takich ludzi trzeba szanować, bo nie wiesz nigdy, kiedy będą Ci mogli pomóc. Co do budowania zaplecza, to masz rację, tylko, że - jak to tu pasuje :) - nie od razu Kraków zbudowano. Każdy klub zaczynał od zera. Ja tam bym dał czas i nawet jak nie wyjdzie, to nie wieszał psów na nim. Parę lat jednak tę Wieczystą budował. I chyba za własną kasę, nie za miejskie granty.