0

@Konradowskyy Widzisz, co stało się w ciągu lat w innych krajach. Ale nadal wybierasz brak wiary, bo fakty nie zgadzają Ci się ze światopoglądem. Leninowi przypisuje się ukucie terminu opisującego takie osoby. Lwa nie obchodzi, czy wierzysz w to, że może Cię pożreć.

1

@MagFCB Nie mogę się doczekać, aż dotrze to do nas.

0

@Lionel_Messi10 Powróci jak Alvarez!
- Laporta?
- Tak, a kto pyta?
- Julian, Julian Alvarez. A to mój kontrakt do 2030. Widzę, że jest Pan wstrząśnięty, ale nie zmieszany?

1

@LAMC_10 Współczesny świat zachęca do hedonizmu i niepowstrzymanego dążenia do realizacji własnych pragnień. Nie hamuj się więc, chłopcze z dolnego pokładu.

1

@Comentateiro Tyle samo razy, ile Barcelona Ligue 1 :).

0

@Hosh Najlepsze / najgorsze jest to, że oni zachowywaliby się tak samo niezależnie od wyniku. Gdyby PSG przegrało, zadziałoby się to samo.

0

@Eto'o9 R10 Tam jest mnóstwo osób trzeźwo myślących. Wystarczy nie zamykać się w swojej banieczce. Wszędzie są ludzie mądrzy i debile. Także tutaj.

1

@FabianekMrozek "Taka jest piłka, błąd indywidualny może zniweczyć analizę najlepszego eksperta…"
To prawda, ale co zniweczyło Twoją?
:)

8

Znalezione na realmadryt.pl:
"Jednym z powodów przez który pressing w Realu nie działa jest to że każdy jest nastawiony z drużyny na to że chce rozegrać pełne 90 minut, szczególnie napastnicy, dlatego nie chcą robić sprintów w celu zrobienia presji na rywalu aby się nie przemęczyć, w PSG każdy wie że pracuje dla drużyny na 100% a jak zabraknie mu sił to zostanie zmieniony i nikt nie ma o to problemu, Enrique zmienił w tym meczu Dembele, Kvare i Vitinhe, największe gwiazdy drużyny bo widział, że dali z siebie wystarczająco dużo i teraz przyszła pora na świeże siły. W Realu jak ktoś zostaje zmieniony to uznaje to za kare. To są te "detale"."

0

Ciekawe, ile Paryża już spalili z radości po zwycięstwie Francuzi z importu?

0

@ViscaelBarca2007 Tak. Pytanie, czy Vinicius jest gotowy?

1

@Comentateiro Nie dziwię się. To znany ze skuteczności talizman dla chcących wygrywać LM. Działa w 100%, wystarczy się go pozbyć. Kupią go i od razu wypożyczą.

0

@urbipl A tam, czego mu tu współczuć? Po prostu jest jak ta kaseta z "Kręgu". Normalnie, Real musi go przekazać komuś innemu.

2

@Lanosss "(...) @Bocheno1 na mecie jak zawsze"
A to ciekawe... :).

0

@Kgorecki2500 Miłość miłością, a jeść trzeba. Ty wiesz o tym najlepiej.

0

@FcPortoFan1999 " Ja nie oglądam więc odznacz mnie."
Hola, hola. Na odznaczenia trzeba zasłużyć. A nie na krzywy ryj, jak Zełenski.

0

@Arkon PSG. Enrique, Dembele i kolejny pstryczek w nos dla Mbappe i jego drużyny pierścienia z Santiago Bernabeu. Lubię takie memiczne historie.

0

@NeroTFP1 Oby nie.

2

@Faro A więc o to chodzi z siecią paczkomatów. Najnowsza współpraca InPostu ze Spider Security. Niestety taka ochrona jest nieskuteczna wobec inżynierów i lekarzy, którzy dobierają się do paczkomatów już z własną tarantulą na głowie.

11

@LAMC_10 Mendes w niej przyszedł.

1

@Faro Wtedy by @Popitek12 obowiązkowo nabył.

3

@Kgorecki2500 Dziwne smaki jak na bohatera z naklejki. Prędzej można by się spodziewać jednego z nutką oleju napędowego, a drugiego WD40.

1

@BojanKriKicz To był warunek, żeby reprezentacja dostała dofinansowanie z tamtejszego PFRONu.

43

@Popitek12 I dasz radę wysiedzieć cały mecz z Mendesem na plecach? Trochę jednak waży.

3

@Luciano99 Najlepsi z najlepszych. Kwiat barcelońskiego rycerstwa.

1

@draxidox A miny mają, jakby trzymali worki ze złotem.

1

@Ignareks "nie wiem czy chciałbyś iść do pracodawcy, który mimo że da ci kapkę więcej pieniędzy to nie będzie postępował zgodnie z kodeksem pracy.


Pieniądze to jedno ale benefity i premie to drugie. Dla piłkarza te benefity i premie są jak puchary i nagrody za puchary. Tak samo ważne jak zwykłego Kowalskiego. Nie wiem skąd się urwałeś i skąd piszesz takie głupoty ale widać że życia to ty za bardzo nie znasz uważając, że atletico to w sumie nic nie zrobiło bo tak można wywnioskować po twoich śmiesznych stwierdzeniach.


Poza tym nie wiem czy wiesz ale z niewolnika nie ma pracownika i jeśli oni zostawia sobie takiego człowieka u siebie gdy on faktycznie nie chce dla nich grać to strzelą sobie w kolano :)


Zanim coś napiszesz to może najpierw pomyśl."
Wszystko, co napisałeś nie ma związku z istotą sprawy. Zastosuj się do własnej rady i sam pomyśl. Atletico chce zatrzymać piłkarza, tak jak my Neymara. I tyle.

0

@TridenteMSN "no ale te szopki na pewno im nie pomagają wizerunkowo.. poza tym co ty porównujesz? Psg to gwarancja trofeów i siana więc zawsze będą się pchali ale Atleti? Im akurat może takie coś zaszkodzić"
W niczym im nie zaszkodzi. To Ty masz jakieś życzeniowe myślenie. Z PSG podobnie, nie myślisz logicznie, tylko opierasz się na własnych wyobrażeniach i przekonaniach. Dla jednego PSG jest w danej chwili sufitem, dla drugiego Atletico.

0

@ViscaBARCA666 Jak się okazuje, nie zrozumiałeś nawet prostego komentarza.

6

@Ignareks Tak, na pewno. Za każdym razem jak czytam takie banialuki, to śmiać mi się chce. O PSG tak samo pisano, a zawodnicy jak się pchali, tak się pchają. Skąd pomysł, że piłkarz nie będzie chciał dołączyć do klubu, gdzie zarobi więcej, czy będzie lepszy od aktualnego? I o jakich Ty szopkach piszesz? O tych, że klub nie chce sprzedać istotnego dla siebie piłkarza z ważnym kontraktem? Co wy ludzie macie w głowach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?