2

@MateuszGotowka99 Ale wygraliśmy go ledwo, ledwo. Grając pierwszym garniturem z 3-ligowcem. Gdyby doszło do karnych, to nie wiem, czy Barca by przeszła, znając naszych asów. Płacz jest właśnie dlatego i jeśli nie rozumiesz, dlaczego ludzie są wkurzeni, to znaczy, że cieszy Cię byle co, byle przepchnąć, jak się uda, to brawa. A to jest jednak Barcelona i standardy oraz ambicje powinny być większe. Dzisiejszy mecz źle rokuje w kontekście kolejnych spotkań i to martwi krytyków. Gdybyś się chwilę zastanowił, być może sam byś do tego doszedł.

1

@MateuszGotowka99 To już do tego doszło? Że MUSIMY cieszyć się z byle czego i NIE WOLNO złego słowa napisać, kiedy widać, że jest słabo? Ty się dobrze czujesz?

0

@zeko0 Busquets dużo trenował w kadrze, ogarnie, również jak w kadrze.

1

@patrix211 A co, myślałeś, że już wszystkie rekordy pobite? No to pa tera!

1

@Sulimo Tlen? Jemu trzeba jakieś nitro wtłoczyć.

0

Dopiero teraz mogłem sprawdzić jak tam moi barcelońscy czempioni sobie radzą i stwierdzam, że w Hiszpanii nie ma już słabych poziomów ligowych i takichże drużyn. A poważniej, to chyba coś nie do końca działa w naszej drużynie gladiatorów.

0

@kubix05 Krystian "Sprinter" Bielik.

5

@kynio302 To wizualizacja "konfliktu" PiSu z PO/KO.

0

@Kidd Jeśli nie boli Cię wydanie paru groszy, to polecam:
https://www.fastpctools.com/fvd/?utm_source=fvup&utm_campaign=fvdnew
Jak dla mnie świetnie się sprawdza. Dosyć często można dorwać za darmo roczną licencję na stronach typu Sharewareonsale.com czy www.giveawayoftheday.com

0

@Emhyr To nie można było wcześniej otwierać okien zimą? Szokujący news.

0

@ChampionLW Dokładnie, jak piszesz, do siego. Starej już nie angażuj, po co Ci kłopoty!

2

@ChampionLW Daj spokój, raz w roku każdemu się należy!

1

@msmsms Beka również z Ciebie, TYPIE. Słodkich snów, obrońco.

6

@ChampionLW Skoro stara śpi, cóż Cię powstrzymuje, oprócz wrodzonego strachu i lenistwa? Baw się!

0

@Rewolucja123 Widziani* Błagam, nie kompromituj się rzekomą znajomością języka polskiego.

0

@Sawik_10 Jeśli zostaną udowodnione. Tak samo, jak napaść.

3

@gumaz Czesław to może opierdolić maksymalnie golonkę, a po niej kadrę z premii.

2

@Emhyr To prawda. Po latach będą się mogli wymieniać wiadomościami "A pamiętasz, jak co roku liczyliśmy się w Lidze Mistrzów?" :).

4

@Deviler "Efekt Czesia".

5

@pt9 Jeszcze znam "są to rzeczy, które każdy słyszał w życiu po 1000 razy". Na logikę, nie ma możliwości, byś znał każdego i wiedział, co on słyszał w życiu :).

0

@Borneo Zobacz, ciężko pracowałeś z logopeDą nad dykcją, itp. Ale nie chce Ci się poprawić błędów, które podkreśla korekta? Widzę tu pewną sprzeczność. No ale dobrze, szkoda czasu na potyczki.

0

@Borneo No, no, chwalipięta się zdenerwował i usiłuje zdyskredytować rozmówcę próbując go ośmieszyć. Mam zignorować Twój post? Ale rozumiesz, że to broń obosieczna? Ty ignoruj moje. Wypowiadasz się publicznie, więc licz się z odpowiedziami. Jeśli piszesz tak, że ledwo da się zrozumieć, to przygotuj się na krytykę. Co to za argument "to nie czytaj"? To może nie słuchaj tej Kai, jeśli Ci się nie podoba, co mówi? Fajna argumentacja? Pewnie nie, bo dobra jest pewnie jedynie wtedy, kiedy skierowana jest przeciwko innym, jeśli przeciwko podobnym Tobie, to - zgaduję - obraza majestatu. Bo przecież to TY masz zawsze rację. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu" - po raz kolejny się sprawdza.

0

@Borneo Znowu bełkot i nieudolne próby manipulowania. Już zaczynasz nakazywać ludziom, co mają pisać, zupełnie jak ten Twój znienawidzony PiS. A o tym, jakim jesteś wspaniałym mówcą czytam już któryś raz, niestety, dowodem są tylko Twoje słowa, a coś podejrzewam, że Ty się po prostu lubisz chwalić, tym więcej, im mniej jest możliwości, by sprawdzić, czy nie zmyślasz.

0

@Borneo Chłopie, nieźle Ci tam pod kopułą się mieli. Ja zmieniam temat? Odpowiedziałem na inny komentarz, trzymając się tematu tego właśnie komentarza. Twój błąd po raz pierwszy. Ignoruję fakt dysleksji? Niby gdzie? To Ty ignorujesz oznaczenia korekty, która podkreśla Ci błędnie napisane słowa i to Ty jesteś leniem, któremu nie chce się z tym nic zrobić i po prostu poprawić. Twój błąd po raz drugi. Już Ci kiedyś pisałem, że nie będziesz brany poważnie, bo wytwarzasz bełkot, a swoim brakiem jakiejkolwiek refleksji nad tym faktem jedynie potwierdzasz moją diagnozę, że jesteś leniwy i masz gdzieś odbiorcę - więc z jakiej racji tenże ma Cię traktować poważnie. Twój błąd po raz trzeci.

1

@Borneo Masz coś z głową? W jaki sposób potępienie Twojego lenistwa i niechlujności w pisaniu ma być jej obroną? Ty się czytasz? To manipulacja w jej najczystszej postaci. Kto tu jest fanatykiem?

2

@maroon Nie mógłby. On ma gdzieś czytelników, liczy się tylko, by jak najszybciej wypluć z siebie swoje fantazje.

0

@maniak33333 Bo to był troll, czego tu nie rozumieć? Podane jak na tacy.

0

@Bobo25 No i co wynika z tego cytatu? Wyrwanego z kontekstu i dotyczącego całkowicie innej sprawy. Miło, ze zadałeś sobie trud przeanalizowania mojej twórczości, żeby jakoś wybrnąć z tej rozmowy. Nie umiałeś sam, to uznałeś, że wyciągniesz jakiś cytat i uznasz, że pokonałeś mnie moją własną bronią. Tyle, że nie ma to sensu, bo ja podważyłem Twoją wypowiedź i przedstawiłem swoje argumenty. Ty nie umiałeś się do nich odnieść, być może zakłócają Twoją wizję świata, więc zrobiłeś to, co tacy internetowi luzacy robią w takich przypadkach: Nie odniosłeś się do meritum, zamiast tego zacząłeś śmieszkować i udawać, jak to Cię bawią moje wpisy. Tyle, że to właśnie udawanie, bo nic innego Ci nie pozostało. Gdybyś poszedł inną drogą, musiałbyś uznać, że Michniewicz pogrążył się sam własnymi wypowiedziami, gdzie m.in. potwierdził, że była w sztabie osoba, która podzieliła premie, które wg Ciebie są wymysłem mediów. Ale wolisz się nie konfrontować na tym polu, bo jeszcze musiałbyś uświadomić sobie, że wciskasz ludziom kit. Wobec tego najpierw zastosowałeś "sprawdzoną" metodę na "rozbawionego luzaka", a potem równie sprawdzoną "tak tylko zostawię i kończę dyskusję bo kolega się spiął", gdzie nie było przecież żadnej dyskusji, bo od niej uciekałeś jak tylko mogłeś. A "kolega się spiął" to tak ubogi chwyt socjotechniczny, że aż żałość ogarnia. "Spięciem się" nazywasz merytoryczną ripostę na te głupoty, które wypisujesz? Zadaniem pytań, na które nie znasz i nie chcesz poznać odpowiedzi, bo wyszłoby, jak sam jesteś zmanipulowany i podatny na wpływ mediów (tylko innej grupy)? Lepiej być udawanym internetowym luzakiem, jak Ty.
Skoro tak lubisz cytaty, to podzielę się jednym:
"Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu." Idealnie się w to wpisujesz.

Edit: I jeszcze edytujesz i wycinasz to, co nasmarowałeś. Idealnie, wspaniały jesteś.

0

@Bobo25 Szkoda, że nie rozum, ale na to widać za późno. Więcej uśmieszków i XD, jak wiadomo, podnosi to wartość wypowiedzi.

0

@Bobo25 I to jest Twoja reakcja i odpowiedź? Nic merytorycznie, jedynie udawany śmiech i nieudolna próba zdyskredytowania rozmówcy? Nawet nie zadasz sobie trudu, by sprawdzić, czy aby może fakty są inne, niż Ci się wydaje? W sumie dobrze, bo już wiadomo z jakim typem mam przyjemność i że za nic masz obiektywizm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?