0

@Bobo25 I to jest Twoja reakcja i odpowiedź? Nic merytorycznie, jedynie udawany śmiech i nieudolna próba zdyskredytowania rozmówcy? Nawet nie zadasz sobie trudu, by sprawdzić, czy aby może fakty są inne, niż Ci się wydaje? W sumie dobrze, bo już wiadomo z jakim typem mam przyjemność i że za nic masz obiektywizm.

0

@Bobo25 Weź Ty się może doinformuj najpierw, kto i co mówił w kwestii premii, bo brzmisz jak opłacony wyrobnik, którego zadaniem jest wmówienie innym, że Killera wymyśliliście wy, dziennikarze.
Ewentualnie obejrzyj sobie:


I skończ już te pierdzielenie, że czegoś nie było i to wymyślona afera. Albo sam jesteś... niemądrutki, albo kogoś innego za takiego uważasz.

1

@Luciano99 Dziwne, myślałem, że lepiej się wspinają.

0

@NeKenI Wygląda na prezent dla Szymczaka.

0

@PatrychoO Wszystko prawda. Szukali długo, ale nie znaleźli nic, co by skłoniło ich do odejścia.

0

@Ascend No nie wiem, może porównamy mecz z Meksykiem do meczu z Francją? Widać różnice? Pomijając wynik, ale rywal też był z wyższej półki.

1

@koziar To będzie film o Czesławusie Michniewiczusie, którego wszyscy zdradzili i opuścili. Pozostał przy nim jedynie wierny druh Krzysztofus Stanowskus. Plakat z Czesławem i tytułem "Gladiator" będzie czymś wspaniałym. Rozważany jest też tytuł "Premiator".

2

@okiemtypera_lucaxx95 Nie chodzi o zbieżność stanowisk, ale pewnego rodzaju zmysł kombinatorski. Luis to by to okno ukrył w odkurzaczach. A przed Tobą uciekał.

11

@Kondziubarca Myślę, że dla Czesia to żaden problem. W sprawie pracy z Fryzjerem milczy już ponad 20, a nawet niczego nie podpisywał.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Luis, to Ty?

0

@Cochise "Oczywiście byli piłkarze ich bronią, bo są po jednej matce. "
Ostre słowa o @Janiama.

1

@siuuu Wyścig po Nagrodę Darwina - Edycja: Argentyna!

1

Kiedy tak czytam niektóre komentarze, to zastanawiam się, czyimi kibicami są ich autorzy. Bo na pewno nie Barcelony.

15

@ranger3120 To wygląda jak typowa rozmowa podrywowa @VegetaPolska.

0

@Peciak Ty nie jesteś Peciak, ale Dzieciak :). Gdzie tam widzisz u mnie hejt? Jesteś już tak nabuzowany, że każdego, kto się w jakimkolwiek stopniu z Tobą nie zgadza, nazywasz hejterem, żeby go od razu spozycjonować jako cel i wroga plującego jadem? Żałosne. Napawaj się, tylko nie wiem czym, małostkowy michniewiczocharakteropodobny człowieku..

0

@pioz123 Jeszcze coś? Skończyłeś dyskusję, czy dalej będziesz odpisywał byle co, byle mieć ostatnie słowo? Albo jesteś słowny, albo pipka, co rzuca słowa na wiatr.

0

@pioz123 "Ps. na tym dyskusję kończę, bowiem jest nieco jałowa a ja wolałbym spędzić niedzielę w przyjemny sposób :)"
Wystarczyło nie odpisywać, a miałbyś więcej czasu na niedzielne przyjemności. No ale przecież nie mogłeś dopuścić do sytuacji, w której to nie do Ciebie należy ostatnie słowo i to nie Ty "kończysz dyskusję". Prawda?

1

@pioz123 Ojej, a Ty jak myślisz? Kiedy używasz "mądrych" słów? Daj znać proszę, stajesz się mądrzejszy? Umiesz coś więcej oprócz deprecjonowania interlokutora? Uważaj, to były bardzo mądre słowa! Nie eksploduj!

1

@bartas97 Przecież Skorża już odmówił, trenuje Japończyków. A Probierzem to gościu nawet nie strasz! Wtedy niech Was trenuje znowu Lopetegui!

1

@pioz123 Po co mam Ci mówić o tak oczywistych sprawach? Przecież widzę, że jesteś mądruskiem, który uważa, że zjadł wszystkie rozumki. Nikt i nic Cię nie przekona, że nie jesteś omnibuskiem. Brandzluj się dalej własną nieomylnością.

2

@Peciak No to chyba dowiemy się dopiero za 17h, prawda? Ciekawsze, co napiszesz, jeśli się nie uda? :)

1

@Peciak A jeśli nie?

1

@pioz123 On to wie. Ale czy Ty wiesz, że sam zacząłeś? A udajesz zdziwienie? Śmiesznie :).

3

@cris2706 Uniwersum Marvela to nie jest ta liga, co uniwersum SW, sorry. Marvel jest niżej.

1

@Przemek2323 "Komendant Główny Policji, gen. Jarosław Szymczyk mówi, że nie spodziewał się wybuchu granatnika, ponieważ broń miała być przerobiona przez Ukraińców na głośnik."
No i o co Ci znowu chodzi, przecież była, aż słuch stracił.

0

@tomek8756 U nas w kadrze od razu by się pokłócili, kto ma ile dziewczyn dostać.

0

@Ascend Ciekawe, ile mu za finał obiecał Morawiecki?

0

@Aragorn33 Dlatego napisałem, ze na razie to są plotki i nie wiadomo, co zaszło. Poza tym, żeby użyć takiego czegoś, musi być granatnik, więc jeśli to prawda, raczej wiadomo było, co mają.

0

@Aragorn33 No tak, komendant ranny w szpitalu, choć był ścianę dalej, a ten, kto się wg Ciebie "bawił", cały i zdrowy, choć był w pomieszczeniu z pociskiem. Ma to sens. Na razie to chyba tylko plotki, nie wiadomo, co się stało i ciekawe, czy poznamy prawdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?