0

@Awtameok_Klana Wiem pewnie tyle, co i Ty. A co do scen śmierci w internecie, to wyjaśnij mi, czym są te wszystkie filmiki z tureckimi dronami rozwalającymi rosyjskie pojazdy mechaniczne. Kreskówką? Jakoś nie widziałem, by masowo je kasowano. Nie widać ciał, więc się nie liczy? A wypadki drogowe z ofiarami śmiertelnymi? Nie ma ich w necie i w TV? Stała się tragedia, straszny wypadek. Nie odwrócimy tego, ale możemy spróbować sprawić, by się nie powtórzył. Możemy też zająć się czymś innym, walką o to, by nikt takich filmów nie oglądał, bo to niedobre jest.

1

@Awtameok_Klana Czy jak przestaniemy o tym mówić, to temat zniknie? Dziewczynie cudownie nic się nie stanie? Zamiatanie pod dywan i udawanie, że sytuacja nie miała miejsca uważasz za najlepsze rozwiązanie? Pomijając komentarze internetowych twardzieli, uważam, że ten film powinni pokazywać w szkołach i tłumaczyć, do jakich sytuacji może doprowadzić lekkomyślność, czy też po prostu głupota. By pokazać konsekwencje. By - być może - uratować kogoś, kto ma podobne pomysły.

3

@Comentateiro "Ludzie prymitywni nie donoszą się do treści, ale zawsze z automatu atakują wypowiadającego słowa."
"I to zrobił zaściankowy Maruś."
No tak.

0

@qwer123 Odnosiłem się jedynie do "To tam nie chodź, proste". Jeśli nie pasuje Ci porównanie do dziecka, to proszę, inne. Mieszkasz przy ulicy, gdzie jest asfalt dziurawy jak ser szwajcarski, a chodnik jest nim jedynie z nazwy. Musisz się tam przemieszczać z oczywistych względów. Skarżysz się, że z uwagi na stan drogi i chodnika, poruszanie się jest uciążliwe. W odpowiedzi słyszysz "To tam nie chodź, proste". To właśnie taki poziom argumentacji. A jak Ci się nie podoba, to nie czytaj tego komentarza i nie odpisuj na niego. Kretyńskie, prawda?

3

@koziar W tej federacji nazywają to tauntem.

3

@koziar To nie był włodarz, to był sam mistrz.

0

@qwer123 Cóż, może kiedyś, kiedy wrócisz z wywiadówki, na której dowiesz się, że Twoje dziecko wagaruje i ma same pały, to nie będziesz miał pretensji, żeby nie usłyszeć od niego "to tam nie chodź, proste". Nie usprawiedliwiam tutaj całej sytuacji, odnoszę się jedynie do Twojej argumentacji, bo jest kretyńska.

2

@AlexDark00 Tak, widziałem, dlatego moja teza jest tym bardziej prawdopodobna.

6

@norbi77 Słaba jakość, ale wydaje mi się, że to mógł być Vinicjusz Junior. Poznałem po tym nurze na koniec.

6


Trzeba to przetłumaczyć na hiszpański i puszczać w szatni Barcy przed kolejnymi meczami LE, a w następnym sezonie LM.

2

@RomanHoffer "Narzekałem, że nie mam butów, dopóki nie spotkałem człowieka, który nie miał stóp"
James Matthew Barrie





0

@Adamski69 "(...) To są takie rzeczy, których ludzie nie widzą."

Nie widzą, bo wkładałeś im palce w oczy.

0

@Roobo Ale Ty rozumiesz, że La Rambla składa się z wielu osobnych bytów i każdy z nich ma własne zdanie, częstokroć diametralnie różne od pozostałych? To nie jest wielogłowy smok kierowany jedną wolą. Rozumiesz to, prawda? Inaczej Twój wpis świadczyłby co najmniej o naiwności, żeby nie napisać, że o głupocie lub po prostu o złej woli chcącej dopasować fakty do własnej teorii.

1

@arasz1819 Wyjątkowo się z Tobą zgodzę.

0

@333tricampeones333 Bez przesady, to Robert się musiał nagimnastykować, żeby z tego coś wcisnąć.

2

@Kamiloza91 Ale do tej pory siedziałeś cicho, co? Wyłazisz jak już wszystko wiadomo.

1

Pique powinien wejść i rozłożyć ręce w geście "teraz już wszystko będzie pod kontrolą". Jak z Interem.

2

@taris Uff, już się bałem, że przestał być kluczowy.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja godzinę temu zamawiałem kebab + burger, żeby było powyżej 44 zł (a za dowóz i tak dodatkowe 9 zł). Wyszło około 52 zł razem, a że miałem kupon rabatowy na 10 zł, to go wbiłem. No i okazało się, że 2 zł za mało, by dowieźli... Trzeba było dodać jeszcze jednego burgera. Walka z wiatrakami :)

0

@Hosh Dlaczego szkoda kierowcy? To jego wina, powinien zwolnić widząc autobus na postoju, tego wymagają przepisy. Chyba widział jadąc, że tam wysiedli pasażerowie, bo nadjeżdżał po łuku. A on jechał ile fabryka dała. Szkoda, to tego dzieciaka, co ledwo uciekł, on się musiał wystraszyć. A kierowca? Bezpieczny w tirze? Ofc, wina też dzieci, że tak beztrosko sobie wybiegły, ale tir w ogóle nie zwalniał.

4

@ngif No tak, bo przecież tylko zawodnicy z Barcelony jadą na MŚ.

1

@wasacz Sigma i Pi pomogą ci!

1

@FC1899Barca "Ale frajer" - pomyślało pozostałych pięciuset trenerów z karuzeli.

0

@Encore To była mina przygotowana na zwycięstwo Barcelony z Bayernem.

20

@Kuba_1 To po ch... razem żeście ten mecz oglądali w szatni? Byliśmy słabsi, zagraliśmy źle, koniec. Ale nie, frazesy, a ludzie się śmieją, bo nie są głupi przecież.

0

@dge21 Z całym szacunkiem, ale nie poniżajmy się tłumaczeniem, że trafiliśmy do ciężkiej grupy, bo kiedy ją wylosowano, to raczej cieszyliśmy się, że dwaj łatwi przeciwnicy i tylko ten Bayern może być ciężki. Przecież tu była beka, że Inter gra padakę w lidze. Nie odwracajmy teraz kota ogonem i nie dokładajmy sobie wstydu takimi tłumaczeniami. To nie grupa była ciężka, tylko my okazaliśmy się słabi. To jest moim zdaniem jeden z większych naszych problemów jako zespołu, że nikt praktycznie nie wyjdzie i nie powie, że tak, byliśmy słabsi, tak, zawaliłem to i to. Zawsze jest dokładane "ale". Ale to, to wtedy tamto. I gdyby tak, to byłoby siak. Sami piłkarze w swoich oświadczeniach ciągle powtarzają te same frazesy. I może w głowach zostaje im potem, że nie byli gorsi, że dobrze szło, ale jakieś czynniki zewnętrzne, ale sędzia, ale VAR i tak dalej.

0

@Ojciec5tkidzieci Świetna sprawa.

0

@Borneo Co to ma do rzeczy? Trzeba było skończyć jeszcze trzeci, z ortografii i poprawnego pisania w języku polskim. Wiele osób ma poglądy inne niż ja i to ignoruję. Ty jednak ciągle pozujesz na mędrca, a nie chce Ci się nawet poprawić błędów, które podsuwa Ci po nos sam edytor. A przecież piszesz dla kogoś. Jak to o Tobie świadczy? Dyskredytowanie osoby wg Ciebie to wskazywanie, że ta osoba ma gdzieś jak pisze? Powtarzam po raz któryś, w piśmie odręcznym rozumiem, jeśli masz te przypadłości, którymi się tłumaczysz. Ale tutaj? Piszesz sporo postów i niektóre są po prostu bełkotem z uwagi na sposób, w jaki je napisałeś, nie treść. Skoro jesteś taki wykształcony, sam powinieneś rozumieć, że pozbawiasz się z własnej winy sporej części potencjalnej uwagi czytelnika, który widząc byk na byku, literówki, słowa napisane tak, że trzeba się domyślać, o co autorowi chodziło, może sobie pomyśleć, że to pewnie jakiś.... nie do końca rozumny człowiek pisał. Naprawdę tego nie dostrzegasz?

0

@wasacz Ale on jest leniem i ma w dupie odbiorcę. Jemu zależy tylko, żeby jak najszybciej nastukać tych jego jedynie słusznych mądrości. Jesteś przykładem właściwego podejścia, bo to nie dyktando, można sprawdzić tekst, błędy są podkreślane. A @Borneo to tylko leń z papierkami na obronę swojego lenistwa. Bełkocze coś o złym ocenianiu jedynie na podstawie tego, co "pisze". Ale oceniana jest jego postawa, to, że ma tak wywalone na innych, iż nawet nie chce mu się poprawiać wskazywanych mu błędów. Wiele takie rzeczy mówią o podejściu ogólnym danej osoby. Bronisz go, ale niesłusznie, poczytaj jego posty i porównaj z własnym podejściem. Powtarzam, to nie dyktando, w edytorze każdy błąd jest podkreślany i sam jesteś przykładem, że się da. Tylko jemu się po prostu nie chce, przyzwyczaił się, że może robić co chce i nikt nie ma prawa mu zwrócić uwagi, bo on jest wielkim i unikalnym "-ikem" i "-afem". Wyjątkowy płatek śniegu, Pan @Borneo.

0

@panczo No to nie wiem, mają go chwalić, czy milczeć, udając, że nic się nie stało? Dziwny jakiś jesteś. Skoro po dobrych meczach jest chwalony, to po złych musi przyjąć krytykę, tak to działa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?