Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kacrat99 Czyli ogólnie działalnością Bartomeu?
0
@Janas11224 Aha, czyli bzdura, Paczul nic na ten temat nie pisał.
0
@Janas11224 Przyznaj się, zmyśliłeś to.
0
@sensej Super sprawa!
4
@cwynu Przecież to nie jest kibic Barcelony. Ten zwis męski nie napisał jeszcze nic pozytywnego o naszym zespole, wystarczy sprawdzić jego komentarze. Zawsze jest źle, ciągle nie tak, cały czas coś przeszkadza. Sam zobacz. To podszywka, typ obrzydliwy.
0
"Frenkie de Jong zaimponował swoim kolegom z szatni tym, jak wytrzymał presję i nie zgodził się na odejście z Barcelony."
No to Umtitiego musieli wielbić na kolanach.
3
@Comentateiro Niby jaką serię? Przecież roznieśli ostatnio Śląsk.
1
Nie mam już słów na Gutovskisa...
0
Ten Żewłak chyba też pod wpływem, zapomniał włączyć mikrofon.
5
Wyobraźcie sobie, jak musi cierpieć nasz Mario, widząc RL9. Biedaczysko.
0
@FCB24 Ja mam wszystkie mecze Viaplay w C+ Online. W tej chwili leci 5 ich transmisji (4 PR i 1 BL). Myślałem, że już się dogadali w sprawie retransmisji.
0
@Adi123456789 No nie wiem, a jesteś "ekspertem"?
0
@Vaven Nie umiesz odnieść się merytorycznie, więc udajesz rozbawionego. Zachowaj tę prymitywną socjotechnikę dla sobie podobnych.
0
@Adi123456789 Pogódź się z tym, że Twoje zdanie, jak i moje, nic nie znaczy.
10
@Adi123456789 Tak się należał jak MŚ Katarowi.
1
@Vaven Co to ma do rzeczy? Nadal piszesz bez sensu. Zasad trzeba przestrzegać zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy Ci pasuje.
5
@Vaven Czyli oszukujemy, żeby każdy był zadowolony? Bo cel wzniosły? Takie mamy teraz standardy? Przecież to, co piszesz, jest bez sensu.
0
@mich_l Oczywiście, że był. Ale z tej powtórki wygląda to tak, że Haaland chciał biec dalej, kiedy uświadomił sobie, że był kontakt i dopiero wtedy zdecydował, że się przewróci.
0
"Po kradzieży zegarka Lewandowskiego FC Barcelona postanowiła, że nie będzie teraz informować o godzinach treningów ze względów bezpieczeństwa. Dziś piłkarze mają wolne. "
Czyli można ich zastać w domach. Ale to nie trening, więc klubu nie obchodzi :).
0
@kubix05 "Największą popularność przyniosły mu role (...)"
Największą popularność przyniosło mu palenie śmieci na działce :).
0
Komentarz usunięty
0
@Kessie Ferran na pewno by nie trafił.
8
@MRSCHRONIC A co się stało CRowi?
1
@barcelonaLM Messiemu skończył się kontrakt i nie dostał po prostu nowego. Tutaj mamy obowiązujące kontrakty. Przestań manipulować.
1
@Pawel13sz Do Lecha go!
0
@Rhaan Też uważam, że tego @Janiama zdecydowanie za dużo wszędzie :).
3
@Herbert Wiadomo, Robert przeszedł do Madrytu :).
2
@kapibara "W taki sposób możesz usprawiedliwić nawet największą bzdurę. Nie zmienia to jednak faktu, że Twój komentarz jest skrajnie niedorzeczny."
Czyli bzdury, które sam wypisujesz, usprawiedliwiasz podobnie. Skrajnie niedorzeczne jest jedynie Twoje negowanie faktów, bo nie pasują Ci do światopoglądu i ten symetryzm, który usilnie wciskasz w swoich komentarzach.
1
@kapibara " Uważasz, że gdyby udało im się wygrać wojnę to dążyliby do podboju obcych ziem, jednocześnie mając własny kraj w ruinie? Najbardziej niedorzeczny komentarz w całej dyskusji."
Niedorzeczne, to jest jedynie Twoje przeświadczenie, że nic się nie może stać. Że wszyscy będą myśleć tak, jak Ty byś chciał, by myśleli. Na tym forum byli tacy, co śmiali się z ludzi, którzy twierdzili, że COVID zmieni świat. Byli tacy, co śmiali się z ludzi, którzy twierdzili, że Rosja zaatakuje Ukrainę. Żyjesz sobie we własnej bańce i uważasz, że zawsze będzie dobrze, bo przecież każdy myśli racjonalnie, to znaczy w sposób, jak Tobie wydaje się racjonalny. Historia uczy, że wcale tak nie jest.
1
@kapibara "Różnica jest taka, że Polacy zmieniają bezpieczne życie w Polsce na bezpieczne życie w innym kraju, tyle że z lepszymi warunkami. Ukraińcy natomiast zmieniają niebezpieczeństwo utraty życia we własnym kraju ogarniętym wojną na bezpieczne życie w Polsce."
Jakie ma to znaczenie w kontekście tego wątku? "Zdewastuję Ci dom, bo wiesz, u mnie wojna"?