1

@ranger3120 A to tylko w Rzeszowie się znają na kuchni? Nikt spoza Rzeszowa nie ma smaku?
:)

2

@blakkudium Czyli, reasumując, to samo pierdolenie kota za pomocą młota, jak co roku. Z tym samym efektem. Bo pieniędzy za las nie ma.

2

@AssisMoreira Nie tylko zasłużonym, ale też zadłużonym.

0

@Ptasior "Tu potrzebny jest totalny szef obrony (...)"
Czyli Jan Bednarek.

0

@Popitek12 Teraz musisz spróbować je zrozumieć. Chociaż jedną.

0

@Lukikiki "(...) w jajeczku swojskim od baby ( koleżanki teściowej to pewnie baba ) (...)"
To już nie od kury? Się porobiło w tym XXI wieku... A przecież to dopiero początek.

2

@Vegeta88 "(...) to będziecie walić konia."
Uderzanie w Giertycha to przysługa dla ludzkości i dobry uczynek w Niebie.

7

@michaleu Coś jak @Popitek12.

0

@Derean Po pierwsze, niby kto? Po drugie, jakie taczki? Chyba wózek widłowy.

2

@Kgorecki2500 Aleksandra Owca idealną kandydatką dla Krakowa. W razie ataku jakiegoś smoka będzie jak znalazł.

2

@kubix05 Świetny kawałek!

1

@gumaz Typowy @Kessie. Odważny, ale głupi i niezdarny.
Tam jeszcze powinien krokodyl czekać, żeby był dreszczyk emocji.

4

@barteq Dokładnie tak będzie.

0

@Cule1234 "Osiołkowi w żłoby dano..." I koniec będzie pewnie podobny.

0

@NeroTFP1 "Nie kombinuj, nie planuj (...)"; "(...) nie słuchaj rad."
:)

7

@MirusAmisz Teraz kolej na elektryczne samoloty z ładowaniem w chmurach burzowych.

0

@Popitek12 "(...) samotna noc, w ręku bourbon (...) To będzie dłuuuuga noc"
Pierwszy raz spotykam się z takim jego określeniem. Tworzysz historię.

0

@TR3YWAY I się dziwić, że kobiety potem nie chcą rodzić.

1

@Cochise Sorry, byłem przekonany, że to kolejne obietnice wyborcze KO, a postanowiłem nie rozmawiać o polityce.

0

@AduŚ07 Ten Netflix to nawet trolla jaskiniowego z Władcy Pierścieni musiał zrobić czarnego. Kiedy to się skończy?

1

@Luciano99 "Przecież ten Gatusso już był weryfikowany w Milanie, Napoli, na końcu kompromitacja z reprezentacją Włoch, a teraz wraca na karuzele, tam nie może być dobrze w tej Serie A xd."

"Coś być musi, coś być musi do cholery za zakrętem..." :)

0

@kuz A Ty naucz się podawać źródła, jeśli o czymś piszesz. Mniej się będziesz potem musiał motać udowadniając, że Twoja racja jest Twojsza.

0

@kuz Skoro piszesz głupoty licząc na oklaski, to Cię prostuję. Reszta to Twoje ściemy.

0

@kuz Nakłamałeś manipulancie i jeszcze urządzasz wycieczki personalne? Źródło Ci nie pasuje? Tylko Twoje jest dobre? Największy serwis fanowski RM w Polsce nie jest wiarygodny, bo nie potwierdza Twojej wersji? To psychiatryk, bo ludzie się sensownie w tym temacie wypowiadają? A banieczka z X-a to krynica mądrości? Pogratulować. Jak widać, sam masz problemy z przyznaniem, że się wygłupiłeś. Współczuć to należy Tobie, chęci skoku na łatwe herby. Nara.

0

@Jimmydeska Polecam "Atomowe nawyki" Jamesa Cleara. Gość również wyszedł z niezłego szamba (zdrowotnego), które przytrafiło mu się w młodości.

14

@Bocheno1 Sprawdzałeś jaką ma temperaturę?

2

@Zbyszard Ale to mu nie pasowało do narracji, a tak to parę darmowych herbów wpadnie za pisanie o własnych fantazjach.

1

@kuz No to sprawdźmy:
https://www.realmadryt.pl/news/149241-oficjalnie-zaden-hiszpan-z-realu-madryt-nie-jedzie-na-mundial#comment2273189
Wybierasz sobie to, co Ci pasuje do narracji i udajesz, że to opinia kibiców Realu jako całości. A wystarczy mieć oczy, umieć czytać i nie mieć ewidentnej złej woli, żeby stwierdzić, iż większość komentarzy jest zupełnie inna.

0

@tomek8756 Widać, że na tym X-ie moderacja nie umywa się do naszych chłopaków. Niby nie brakuje im luzu, ale są też bezwzględni dla takiej wesołej twórczości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?