0

@FcPortoFan1999 No i mają trenera z Piasta.

1

@RosjaninBut Widzisz @Kgorecki2500? Patrz i się ucz.

1

@blakkudium Ale piosenka ma tytuł "See You Again" ;).

1

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że Widzew się ogarnie.

4

@Arden Oj tam, zwykła skaryfikacja ;). Nie on pierwszy zechciał naśladować idola. Jak Karolek z Kalisza.

0

@esem91 Oczywiście, że wierzę. To typowy sposób w jaki dziewczyny poznają piłkarzy. Albo prezesów klubów, jak Laporta.

23

@Encore Pewnie w Sejmie. I jeszcze można rozliczyć kilometrówkę za dojazd, tak z 90 km, jak Anna Maria Żydowska.

3

To było dobre:


2

@norbi77 Logiczne. Odzyskał i teraz w niej siedzi i pilnuje, żeby nie stracić.

7

@VamoSBarca88 Mięczaku, klina klinem. Zamów większego kebsa.

4

@Comentateiro "Ja czekałem do 60-tki kiedy wykonałem pierwsze uderzenie."
Podobno od razu straciła przytomność.

1

@Szklaner Przynosisz wstyd nickowi.

0

@michaleu Z kim idzie ta Lewandowska? Zwykle widzę ją z innym mężczyzną.

3

@blakkudium Trochę małostkowe. Z drugiej strony, Arbeloa na boisko też go nie zapraszał.

1

@Eklerek Ale matka siedziała z tyłu.

2

@Giwera Czyli to dlatego @Popitek12 jest w takiej formie...

2

@Popitek12 Frodo też płakał. To była duża różdżka.

0

@July_6_BcN Te nazwa to chyba bardziej pasuje do Lewandowskiego. Wojtek powinien reklamować lody "Obrona", czy coś podobnego.

3

@Kessie Pamiętaj, że druga strona też się musi zgodzić.

1

@qbsonFCBarca Twoje życie jest straszne.

2

@reloaded Aż musiałem dwa razy sprawdzić, czy to nie @Popitek12 dodaje kolejne flashbacki z wesela.
Co do meritum: Zależy, jak się spiszesz.

2

@LAMC_10 Czyli Najman znowu odklepał.

14

@clyde "Przyjaźń damsko-męska istnieje jak się nie myśli tym co w gaciach."
To opinia, a nie fakt. Możesz być pewna jedynie tego, co sama myślisz. A i to nie do końca, bo wiele rzeczy jest na pokaz.

0

@NeroTFP1 Ale ten Gavi to jest kłamczuch. Sam widziałem jak Vinicius chciał się do niego przytulić, a ten go zbył.

6

@lajcior Jak on się zmieścił do portfela?

5

@Comentateiro Odnaleźć, żeby ignorować. Ty jak coś wymyślisz...
:)

4

@Aequlibre Złoty Półmisek. Ryżu.

0

@sokot Miał. Dla nich jest dziadkiem i nic nie znaczy. Ale zobaczymy.

0

No to czekam:


0

@Roobo Podobno Pan Bóg stworzył świat również za jego namową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?