Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Jacy "my"? Chyba Ty, mów za siebie.
:)
2
@Kgorecki2500 Nie masz wstydu. Nawet na wiewiórki polujesz.
:)
2
@NeroTFP1 Jak za drugiej wojny. Wtedy też ich zawsze wybierali.
1
@LAMC_10 Widzę, że z tym wypiciem czteropaka to jednak było na poważnie. I chyba więcej niż jeden został pokonany.
:)
2
@LAMC_10 "(...) kupiłem 4-pak Królewskiego (...)"
O Ty p... madryciaku!
2
@Comentateiro A jeśli nie, to niech zostaną przynajmniej koloniami.
2
@Kgorecki2500 Proponuję Star Wars: Recycling Commando. Historia opowiada o rycerzu Jedi, który bada ciemną stronę systemu kaucyjnego.
0
@Gaucho Kocham taką pompatyczność :). Zupełnie jakbym czytał komentarze madryciaków o Lewandowskim :).
0
@Gaucho Dobrze wyszło. Niepokojąca jest ta tarantula na głowie.
4
@Frimpong Wkrótce wolny będzie Alvaro Arbeloa. Młody, rzutki, bezkompromisowy. No i w razie czego wszystko weźmie na siebie. Naprawdę warto. Perez nie może się mylić.
0
@Piotrek1993 Szwecji już nie ma.
0
Zamęczy mnie ta Ekstraklasa.
0
@Antimadridista~ Byłby pierwszym.
1
@Popitek12 Popi, a co powiedziała panna młoda? Była jakaś?
0
@reloaded Przejechał się na dachu autokaru? No to pakować się i do domu.
:)
1
@BojanKriKicz Jak tutaj.
0
@partymaker Bo nie może być za łatwo - powiedział Amisz tępiąc narzędzia.
2
Brawo Motor. Kraksa Craxy.
1
Przekomiczne to było jak się sam wywalił na piłce.
0
@WiernyKatalonii Twarde, kwaśne i małe!
2
@BojanKriKicz Podejrzewam, że maczał w tym macki Negreira.
1
@FcPortoFan1999 Robert z Robertem się dogada.
4
@LAMC_10 Niesamowita historia.
0
@MOLESTA I niczego o Perezie? Zawiodłem się.
0
@Starrk Tyle, że napisałeś, iż paczki zostały zabrane, więc bardzo dziwna sprawa. Może je wcięło i zastanawiają się jak wybrnąć? Bo to idiotyczne, dwa razy jak paczkomaty były przepełnione, to odbierałem przesyłki od nich z takiego oddziału stacjonarnego. Tutaj to powinna być prosta sprawa przecież, nieraz jak wybrany paczkomat był pełny, zostawiali w innym w pobliżu.
1
@Bolton Za dużo jarasz.
1
@FcPortoFan1999 Widzew potrzebuje kogoś, kto potrafi strzelać, bo Bergier, jak się wczoraj okazało, to bardziej do filmów dla dorosłych pasuje.
0
@Starrk U mnie kiedyś 4 dni paczki były trzymane jako zakładnicy w paczkomacie. W piątek się zepsuł, no to wiadomo, naprawili dopiero we wtorek. Ludzie byli rozsierdzeni jak Tomaszewski. Słyszałem historię, że ktoś papużki zamówił i wiadomo co z nimi po kilku dniach, ale nie chce mi się w to wierzyć.
0
@Criss18Barca Założę się, że usłyszał to na mieście.
1
@BillyButcher Ta, ale jestem może uprzedzony, bo tak jak zachodziłem w głowę, kto wpadł na pomysł, żeby obsadzić Bena w roli Batmana, to kiedy go zobaczyłem, zachwyciłem się. Dla mnie idealny Batman.
Edit: A Pattinson był dla mnie genialną postacią w "Tenet", jakbym go zobaczył po raz pierwszy w życiu. Świetna rola.