0

@michal26 Jacy "my"? Chyba Ty, mów za siebie.
:)

2

@Kgorecki2500 Nie masz wstydu. Nawet na wiewiórki polujesz.
:)

2

@NeroTFP1 Jak za drugiej wojny. Wtedy też ich zawsze wybierali.

1

@LAMC_10 Widzę, że z tym wypiciem czteropaka to jednak było na poważnie. I chyba więcej niż jeden został pokonany.
:)

2

@LAMC_10 "(...) kupiłem 4-pak Królewskiego (...)"
O Ty p... madryciaku!

2

@Comentateiro A jeśli nie, to niech zostaną przynajmniej koloniami.

2

@Kgorecki2500 Proponuję Star Wars: Recycling Commando. Historia opowiada o rycerzu Jedi, który bada ciemną stronę systemu kaucyjnego.

0

@Gaucho Kocham taką pompatyczność :). Zupełnie jakbym czytał komentarze madryciaków o Lewandowskim :).

0

@Gaucho Dobrze wyszło. Niepokojąca jest ta tarantula na głowie.

4

@Frimpong Wkrótce wolny będzie Alvaro Arbeloa. Młody, rzutki, bezkompromisowy. No i w razie czego wszystko weźmie na siebie. Naprawdę warto. Perez nie może się mylić.

0

@Piotrek1993 Szwecji już nie ma.

0

Zamęczy mnie ta Ekstraklasa.

0

@Antimadridista~ Byłby pierwszym.

1

@Popitek12 Popi, a co powiedziała panna młoda? Była jakaś?

0

@reloaded Przejechał się na dachu autokaru? No to pakować się i do domu.
:)

1

@BojanKriKicz Jak tutaj.

0

@partymaker Bo nie może być za łatwo - powiedział Amisz tępiąc narzędzia.

2

Brawo Motor. Kraksa Craxy.

1

Przekomiczne to było jak się sam wywalił na piłce.

0

@WiernyKatalonii Twarde, kwaśne i małe!

2

@BojanKriKicz Podejrzewam, że maczał w tym macki Negreira.

1

@FcPortoFan1999 Robert z Robertem się dogada.

4

@LAMC_10 Niesamowita historia.

0

@MOLESTA I niczego o Perezie? Zawiodłem się.

0

@Starrk Tyle, że napisałeś, iż paczki zostały zabrane, więc bardzo dziwna sprawa. Może je wcięło i zastanawiają się jak wybrnąć? Bo to idiotyczne, dwa razy jak paczkomaty były przepełnione, to odbierałem przesyłki od nich z takiego oddziału stacjonarnego. Tutaj to powinna być prosta sprawa przecież, nieraz jak wybrany paczkomat był pełny, zostawiali w innym w pobliżu.

1

@Bolton Za dużo jarasz.

1

@FcPortoFan1999 Widzew potrzebuje kogoś, kto potrafi strzelać, bo Bergier, jak się wczoraj okazało, to bardziej do filmów dla dorosłych pasuje.

0

@Starrk U mnie kiedyś 4 dni paczki były trzymane jako zakładnicy w paczkomacie. W piątek się zepsuł, no to wiadomo, naprawili dopiero we wtorek. Ludzie byli rozsierdzeni jak Tomaszewski. Słyszałem historię, że ktoś papużki zamówił i wiadomo co z nimi po kilku dniach, ale nie chce mi się w to wierzyć.

0

@Criss18Barca Założę się, że usłyszał to na mieście.

1

@BillyButcher Ta, ale jestem może uprzedzony, bo tak jak zachodziłem w głowę, kto wpadł na pomysł, żeby obsadzić Bena w roli Batmana, to kiedy go zobaczyłem, zachwyciłem się. Dla mnie idealny Batman.
Edit: A Pattinson był dla mnie genialną postacią w "Tenet", jakbym go zobaczył po raz pierwszy w życiu. Świetna rola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?