Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@Encore Pewnie w Sejmie. I jeszcze można rozliczyć kilometrówkę za dojazd, tak z 90 km, jak Anna Maria Żydowska.
3
To było dobre:
2
@norbi77 Logiczne. Odzyskał i teraz w niej siedzi i pilnuje, żeby nie stracić.
7
@VamoSBarca88 Mięczaku, klina klinem. Zamów większego kebsa.
4
@Comentateiro "Ja czekałem do 60-tki kiedy wykonałem pierwsze uderzenie."
Podobno od razu straciła przytomność.
1
@Szklaner Przynosisz wstyd nickowi.
0
@michaleu Z kim idzie ta Lewandowska? Zwykle widzę ją z innym mężczyzną.
3
@blakkudium Trochę małostkowe. Z drugiej strony, Arbeloa na boisko też go nie zapraszał.
1
@Eklerek Ale matka siedziała z tyłu.
2
@Giwera Czyli to dlatego @Popitek12 jest w takiej formie...
2
@Popitek12 Frodo też płakał. To była duża różdżka.
0
@July_6_BcN Te nazwa to chyba bardziej pasuje do Lewandowskiego. Wojtek powinien reklamować lody "Obrona", czy coś podobnego.
3
@Kessie Pamiętaj, że druga strona też się musi zgodzić.
1
@qbsonFCBarca Twoje życie jest straszne.
2
@reloaded Aż musiałem dwa razy sprawdzić, czy to nie @Popitek12 dodaje kolejne flashbacki z wesela.
Co do meritum: Zależy, jak się spiszesz.
2
@LAMC_10 Czyli Najman znowu odklepał.
14
@clyde "Przyjaźń damsko-męska istnieje jak się nie myśli tym co w gaciach."
To opinia, a nie fakt. Możesz być pewna jedynie tego, co sama myślisz. A i to nie do końca, bo wiele rzeczy jest na pokaz.
0
@NeroTFP1 Ale ten Gavi to jest kłamczuch. Sam widziałem jak Vinicius chciał się do niego przytulić, a ten go zbył.
6
@lajcior Jak on się zmieścił do portfela?
5
@Comentateiro Odnaleźć, żeby ignorować. Ty jak coś wymyślisz...
:)
4
@Aequlibre Złoty Półmisek. Ryżu.
0
@sokot Miał. Dla nich jest dziadkiem i nic nie znaczy. Ale zobaczymy.
0
No to czekam:
0
@Roobo Podobno Pan Bóg stworzył świat również za jego namową.
1
@sokot Czemu miałby ogarnąć? Za dużo ludzie bazują na wyobrażeniach. To nie jest ten sam trener i nie ta sama szatnia. Oni są rozbestwieni zwalnianiem szkoleniowców.
2
@MessiForeverTheBest Narzędziownia u @Luciano99.
1
@Lanosss Otoczenie piłkarza grozi dokumentującemu to wiekopomnie wydarzenie.
2
@pt9 To te zwierzęta, które grasują na Bielanach, Mokotowie, itp., sformowały własną drużynę? A my się obawiamy Ukraińców... Przerażające. To co będzie, jak się szczury zorganizują?
4
@macio_944 Wilki nie ludzie. Nie rozumieją, że od 48h jeździ, żeby wyrobić kilometrówki zgodnie z dokumentacją. Wiadomo chyba, że jak się prowadzi, nie można korzystać z telefonu? Trzeba mieć śmietnik zamiast serca, żeby tego nie rozumieć...
1
@beter2 Oni powinni iść w stand-up. Kabaret już tworzą, ale czas na kariery solowe.