Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Sikorski by napisał "You can thank US now."
1
@maroon Czyli najwidoczniej to coś znaczy i coś wnosi. A interpretować każdy może.
1
@MessiForeverTheBest Obecnie karp po żydowsku oznacza rybę ostrzelaną z dronów.
32
@maroon Skoro nic nie wnosi, to dlaczego jest "anonimizacja" łap? Czy wszystkim podejrzanym tak robią? Nie. No to dlaczego tutaj?
@Karol145 O następny, który uważa, że nie ma to znaczenia. No to dlaczego jest blur?
2
@norbi77 No co Ty gadasz. Przecież tam się rugają cały czas. Rudiger Carrerasa, Tchouameni Valverde, Mbappe całą drużynę, a Vinicius świat. Jeden Arbeloa, co wszystko bierze na siebie. I po co tak kłamać?
:)
0
@tomek8756 Nic dziwnego, że sędziowie się boją.
0
@urbipl Żyje już gorzej.
0
@Ilka Czemu dziwne? Nie raz latałem.
2
@tomek8756 Niech bierze pół i uważa na stół!
2
@norbi77 Najnowsza komedia na podstawie konferencji prasowej Florentino Pereza: "Chłopaki majaczą." Już w kinach!
5
@Luciano99 Bez kitu, dokładnie tak jest.
- "Chciałbyś?"
- "Pewnie, że bym chciał!"
- "No to fajnie, ale mnie nadal nie stać."
- "Aha."
- "Nara. W przyszłym sezonie znowu zapytam."
- "W kontakcie. Nara."
5
@MessiForeverTheBest Może nie pamiętać, uderzył głową w stół.
0
@clyde "no niestety Polska nie mam jaj by się wycofać."
Nawet bym Cię o to nie podejrzewał.
0
@clyde "Hiszpania, Holandia, Islandia, Irlandia i Słowenia"
HHIIS!
1
@Luciano99 Vinicius: "Znowu ja?! Czemu zawsze ja?! Odejdę z tego klubu!"
0
@Popitek12 I już na następnej konferencji będzie z Tobą jechane, antimadridisto.
0
@Czyhrynski Ale dotyczące naszych spraw. A tam trwa jakaś orgia głupot. W sprawach Barcy robią tak samo, o Klasyku, zachowaniach naszych piłkarzy, kibiców i fecie kilka artykułów. A ten powiedział to, tamten tak się zachował, a dla mnie Szczęsny nie jest wcale zabawny itp.
0
@Czyhrynski Jeden, ale oni go cały czas aktualizują. U nas inna polityka.
2
@macio_944 I wyjaśniło się, czyim synem jest Kamil Gala.
0
@dev.sunrider Tyle robił, że nie sposób ogarnąć jednym.
1
@mrboom [patrzy z politowaniem] Ty widziałeś kiedyś komentarze @Borneo?
2
Która to? Przyznać się!
https://zapodaj.net/plik-85u2EmO73Z
1
@Hosh "(...) jednym z kretów (...)"
Może prościej będzie wskazać, kto kretem nie jest? Lista powinna być krótsza, bo tam prawie każdy nadaje zaprzyjaźnionym mediom, albo "otoczeniu", żeby podało dalej.
2
@Safrani Bardzo jej nie lubię, ale tu akurat mi pasowało.
0
@Laminedependencia Wszystko wypaplał. Końfident.
1
@vangoor Bo nie mają innego wyjścia i z tego żyją. U nas raczej by nie było na to czasu. Chłopaki ze szkółki grają, bo byliśmy w finansowej d... Wypaliło, ale jakby nie szło, to wszyscy by narzekali, że trzeba transferów, a nie "gówniaków". Choć ogólnie co do zasady, to się z Tobą zgadzam.
1
@Kgorecki2500 U Ciebie widzę priorytety się nie zmieniają: 1. Coś zjeść. 2. Reszta.
0
@takisobiektos Bez kitu, racja :).
5
@Arden "Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."
1
@Kgorecki2500 :)
Może zacznij im dowozić, a nie tylko ludzi pasiesz?