2

@Batys JCVD w szczytowej formie.

2

@Eklerek My płaciliśmy Negreirze przez 18 lat, nie wiadomo do końca za co. Pilnujmy własnych spraw.

1

@PatrychoO Jak oni mają biegać więcej, jak ty ich ciągle pączkami karmisz? Taki pączek to ma z 500 kcal. Sam sobie kij w szprychy wkładasz.

Ale to prawda, zaraz wyjeżdża, więc coraz mniej się ich boi.

1

@VamoSBarca88 Zdecydowani jak kobiety.

1

@macio_944 Proste, że jest.

0

Pocieszny jest ten MC. Sami sobie gole strzelają. Nieprawdopodobne.

1

@Pedri16Future To był @Popitek12, który wracał zza granicy powiatu. Dobrze, że alkohol wylałeś, bo był z zapasów Billa Cosby'ego.

Edit: Dopiero przewinąłem na dół i okazało się, że to był faktycznie Popitek. Rozpoznaję jego przygody na pierwszy rzut oka.

0

@Kgorecki2500 Znając Sutryka szacuję wartość inwestycji tak na milion od drzewa. I pewnie powstała specjalna spółka miejska w 20-osobowym składzie, żeby tymi drzewami zarządzać i obserwować jak rosną. Pewnie jesteś w zarządzie, że tak bronisz włodarza. A nocą przyłazicie, obłamujecie gałęzie i nosicie zwierzętom w zoo do jedzenia, żeby oszczędzić na kupowaniu karmy. Wrocław to patologia.

6

@Ilka "Walić te rewanże. Dawaj foty!" Sama sobie zgotowałaś ten los :).

2

@esem91 "no właśnie @Kgorecki2500, ostatnio te kiełbachy wrzuca cały czas i mi tak siedzą w głowie..."
Czyli pierwszy match już mamy. Ech, wy, miłośnicy rowerów :).

4

@July_6_BcN "i byście sami panowie ze soba pisali xd"
W takim razie nazwa musiałaby być inna: Only Chams.

0

Nieźle Chelsea. Widzę, że trzeba wprowadzić dla was karne bez udziału bramkarza, może wtedy?

4

@Faro Za to robotem wywyższa :).

1

@Faro I teraz zastanówmy się wspólnie, o kim to gorzej świadczy? Niełatwa decyzja.

3

@TR3YWAY @Kuna, co Ty poczyniasz najlepszego?

2

@VegetaPolska "ładnie ale i odważnie. @agaFCB @clyde następne :D"
Ten jak się rozochocił.
:)

1

@Cochise A mnie to cieszy. Prawdziwe kobiety z OF mają konkurencję, a nie sądzę, by mogły rywalizować z tworami AI pod względem możliwości adaptacji do wzorców atrakcyjności, które przyciągają mężczyzn. I to praktycznie bezkosztowo - nie potrzeba operacji, kosmetyków itp. Prawdziwa równość - teraz faceci z OF będą zarabiać (na swoich tworach) tyle, co prawdziwe laski :). O to chyba wojującym feministkom chodziło?

A jak jeszcze Japończycy i Chińczycy dopracują te swoje lale, to onlyfansiary mogą czekać ciężkie czasy. Trzeba mieć wiarę, że kurewstwo upadnie. A przynajmniej to powszechne obecnie.

3

@Ilka Na pewno. Zazwyczaj tak się tu dzieje z komentarzami lasek. Najszybciej zapominane są te ze zdjęciami.
:)
Edit: O @sidzej ich zapytaj.

7

@Ilka No to, widzę, odpalamy Only Simps :).

1

@AssisMoreira Czyli, reasumując, lubisz seks.

3

@Kessie Ciekawość, skąd Ty to wiesz?

0

@Safrani Od dawna jest :).

0

@Kgorecki2500 A był tam taki Paweł?

6

@KrychaFCBCzarzasty to czerwony świniak szczeciniasty.

0

@NeroTFP1 Albo do Viniciusa Juniora w oczach Alvaro Arbeloi.

1

@Comentateiro Czyli Polak, Polka i nachodźca? Bardzo nowoczesny związek.

2

@Bolton Jabol, ton. I wszystko jasne.

2

@pluszek Brawo Moderacja. Wspierajcie dalej komunistyczne świnie. Ludzie bez kręgosłupa.

3

@Eklerek Jestem dumny. Spełniłeś swój patriotyczny obowiązek.

17

Na mundial go! Pokazał, że ma kwalifikacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?