Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future Na szczęście u nas nie ma takich problemów. Wszystkich, którym marzyły się takie potyczki, już pogoniono. A szwagry rozumieją się bez słów. Sielanka.
1
@LAMC_10 Będą pieniądze, to się Ciebie wyśle za granicę. Coś się wytnie, coś się przyszyje, będzie dobrze.
2
@Sinirsey @Danny Gaucho @qbsonFCBarca @MessiForeverTheBest @LAMC_10
Zagram dzisiaj wieczorem w Eurojackpot i mam nadzieję, że wygram. Potrzebuję tych pieniędzy, bo chciałbym Was zacząć leczyć.
:)
1
@Comentateiro Uważaj, bo znowu będzie to samo, co w zeszłym tygodniu:
https://zapodaj.net/plik-g6fhNA2j5v#bbcode
1
@Sinirsey Masz już chętnego -> @Bolton . Dogadaj szczegóły i atakuj.
:)
2
@lajcior Może i tanio, ale za długo trwa ten kurs. Dopracuj to jeszcze.
1
@Meckie Nie. Viniciusa krytykują od dłuższego czasu, a Perez ani drgnie. Tak samo będzie z Mbappe. Florek nie lubi przyznawać się do ewentualnych błędów. Dopóki będzie na stanowisku, wszyscy jego synowie są bezpieczni.
0
@mrboom "Zaraz to wszystko, zostawić z 15 ekspertów na odpowiednich stanowiskach i od razu było by lepiej."
Zgoda. Tylko u nas jest zbyt duża łatwość nazywania kogoś ekspertem i traktowania jego słów jako wyroczni. Tutaj mogłyby pojawić się problemy.
0
@BorzyKrzys Nie upraszczaj. To była tylko, że tak zapożyczę, truskawka na torcie. Wcześniej skumulowało się wiele rzeczy.
0
@brzucho Ja bym wytypował @Popitek12. On byłby w stanie uczestniczyć w takim wydarzeniu.
0
@Encore Nawet trochę podobny do tego herbu. Tylko mu tę gałąź, czy co to tam jest, w usta włożyć.
3
@macio_944 Mnie bardziej ciekawi, czy nie jest tak, że oni mówią, tylko z jakichś powodów nie chcą.
7
@Pedri16Future Sami chcieli. Mbappe był najemnikiem i w PSG. Myśleli, że zachłyśnie się Realem i będzie bił głową przed herbem? On ma w dupie klub, dla Kyliana liczy się jedynie Kylian. Nikogo nie oszukał, pokazał jakie ma myślenie, kiedy wystawił Real za pierwszym razem. Nie mają prawa czuć się przekręceni, cały czas uczciwie prezentował postawę egoisty i narcyza. To oni sobie wkręcili, że jak ktoś przychodzi do Realu, to od razu miłość do końca życia. Dlatego tak tam teraz mają. Los Instagrameros preferują marki osobiste, a nie klub.
0
@Gibbon_FCB Starają się jak mogą :). Ale Arsenal też ma aspiracje na sfrajerzenie. Walka o drugie miejsce będzie zacięta.
0
@Vurt Jeszcze się okaże. Sprawa jest rozwojowa.
0
@Karol145 Hitler też nie ma zarzutów. Bronisz się jak prawdziwy fanboj. Szła kasa? Szła. Za co? Nie wiadomo na pewno. Przedawniło się? Być może, ale ciągle coś tam badają. Jeśli nie masz zamiaru być uczciwym i obiektywnym, bo koszula bliższa ciału, to nie mamy o czym gadać.
0
@VamoSBarca88 Nie miałby szansy, nasi obrońcy skosiliby Doku wcześniej. Co najwyżej karnego by mógł.
2
@Batys JCVD w szczytowej formie.
2
@Eklerek My płaciliśmy Negreirze przez 18 lat, nie wiadomo do końca za co. Pilnujmy własnych spraw.
1
@PatrychoO Jak oni mają biegać więcej, jak ty ich ciągle pączkami karmisz? Taki pączek to ma z 500 kcal. Sam sobie kij w szprychy wkładasz.
Ale to prawda, zaraz wyjeżdża, więc coraz mniej się ich boi.
1
@VamoSBarca88 Zdecydowani jak kobiety.
1
@macio_944 Proste, że jest.
0
Pocieszny jest ten MC. Sami sobie gole strzelają. Nieprawdopodobne.
1
@Pedri16Future To był @Popitek12, który wracał zza granicy powiatu. Dobrze, że alkohol wylałeś, bo był z zapasów Billa Cosby'ego.
Edit: Dopiero przewinąłem na dół i okazało się, że to był faktycznie Popitek. Rozpoznaję jego przygody na pierwszy rzut oka.
0
@Kgorecki2500 Znając Sutryka szacuję wartość inwestycji tak na milion od drzewa. I pewnie powstała specjalna spółka miejska w 20-osobowym składzie, żeby tymi drzewami zarządzać i obserwować jak rosną. Pewnie jesteś w zarządzie, że tak bronisz włodarza. A nocą przyłazicie, obłamujecie gałęzie i nosicie zwierzętom w zoo do jedzenia, żeby oszczędzić na kupowaniu karmy. Wrocław to patologia.
6
@Ilka "Walić te rewanże. Dawaj foty!" Sama sobie zgotowałaś ten los :).
2
@esem91 "no właśnie @Kgorecki2500, ostatnio te kiełbachy wrzuca cały czas i mi tak siedzą w głowie..."
Czyli pierwszy match już mamy. Ech, wy, miłośnicy rowerów :).
4
@July_6_BcN "i byście sami panowie ze soba pisali xd"
W takim razie nazwa musiałaby być inna: Only Chams.
0
Nieźle Chelsea. Widzę, że trzeba wprowadzić dla was karne bez udziału bramkarza, może wtedy?
4
@Faro Za to robotem wywyższa :).