1

@macio_944 Zazwyczaj jest wręcz przeciwnie. Drugie 0.5 mówi rzeczy takie jak: "No wreszcie!", "Nie mogłam się doczekać!", "Już myślałam, że nie otworzysz barku!", "Tęskniłam!"
:)

3

@HypeR Nie no, nie uwierzę, że jakiś zespół wolałby przegrać, żeby tylko dokuczyć "rywalowi". To by była po prostu piramidalna głupota i całkowite zaprzeczenie instynktowi rywalizacji.

2

@Pedri16Future Genialne. Wtedy nie ryzykowalibyśmy też zdrowiem zawodników z akademii.

0

@Kgorecki2500
"Tak, tak ;P Tacy samozwańczy eksperci od zdrowia są tak samo dobrzy jak te wszystkie Michały Wrzoski co uważają, że umrzesz bo zjesz sobie snickersa."

"Jak jesz odpowiednią ilość kcal dziennie, nie jakiegoś syfu tylko z akceptowalnie zdrowej żywności to nie, nic za 20 lat nie będzie ;P"

:) Samozaoranie :)

Ale rób jak uważasz.

1

@Batys To prawda. Choć kończy się kijowo. O ile pamiętam, książka na podstawie której powstał, też kończyła się nieciekawie. Tyle, że tam dziewczynka została zabita, a bohater ją pomścił. I akcja działa się bodajże we Włoszech.

0

@Kgorecki2500 Pogadamy za 20 lat, kiedy TVP będzie musiał wyburzyć Ci ścianę w mieszkaniu, żebyś mógł wyjść i wziąć udział w "Pytaniu na śniadanie" i opowiedzieć o swoich perypetiach ze zdrowiem.

0

@Kgorecki2500 Oczywiście, że tak. Problem polega jednak na tym, w co? Nie żryj na noc i zainteresuj się tym, co jesz. Bo potem będziesz żałował.

0

@Kgorecki2500 Nie chodzi o ilość kalorii, ale o to jak działa metabolizm. Nocą masz m.in. zwolnione tempo przemiany materii. Poczytaj sobie o tym, możesz się zdziwić.

1

@Batys Wspaniały Denzel. Jest jakaś nowa wersja na Netfliksie, ale na razie boję się odpalić.

1

@Criss18Barca Pamiętając jedzenie, jakim się do tej pory chwalił, to prędzej by to polał roztopionym tłuszczem i jadł nabierając smalec ze słoika.

0

@Kgorecki2500 Oczywiście, że ma.

1

@Kgorecki2500 O tej porze? Takie żarcie? Ty niedługo będziesz musiał poruszać się rikszą. I to nie jako kierująco-napędzający.

1

2

@bartekvisca A ja liczę na co najmniej remis, lub ich przegraną. Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu.

1

@Ilka On już leży do góry kołami. Przeczyta jutro wieczorem, jak już odzyska przytomność.

1

@MagFCB "Wierzę, że wszystko ma swój kres - nawet wszechświat. Dlatego również naiwność i niewiedza muszą mieć gdzieś swoją linię końcową."
Wiara to nie wiedza :). Poza tym, znasz pewnie tę sentencję przypisywaną zwykle Einsteinowi: "Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota... przy czym co do wszechświata nie mam pewności."
:)

0

@Filipem On tego nie zrobił, napisał, że od Klasyku. Ale Ty też masz rację z Perezem. On robi to co zawsze, to znaczy, ściąga gwiazdy. Tyle, że te obecne "gwiazdy" mają całkiem inną mentalność, niż kiedyś. To pokolenie instagramerów skupionych bardziej na rozwoju marek osobistych, niż na sukcesach klubu.

0

@marcin62 Fajnie by było dobić przynajmniej do 100.

1

@MagFCB Przecież to wiedza powszechna, że nie ma takowych.

0

@MessiForeverTheBest Nie polewam chamom i prostakom.

0

@Filipem Nie sądzę, bym był jedynym, który tak to zrozumiał. Za ofensywę przepraszam, racja. Choć nie była jakoś szczególnie agresywna.

0

@esem91 Widzę, że tam też panuje optymizm.

0

@Filipem No ale nie przedstawiaj tego tak, jakby był jakimś zbawicielem bez którego byśmy musieli rozwiązać klub. Poza tym pierwszy komentarz sformułowałeś tak, że wygląda jakby w tym meczu nas przed tym upadkiem uratował.

0

@Pawel10FCB Proszę bardzo. Ponownie, nie ma za co.

4

@Pawel10FCB Ma ją nadal na sobie. Nie ma za co.

0

@clyde Nie no, ma kontuzję, będą go musieli przywieźć.

0

@Filipem Ale on nie zrobił tego z altruizmu. I tak musiał stamtąd odejść, bo atmosfera już gęstniała, zarówno w klubie jak i poza nim (potencjalne afery z podatkami). Nie było za wielu klubów na takim poziomie (nawet jeśli nie akurat w tym momencie), które by go chciały i dałyby mu taki kontrakt.

2

@macio_944 Dokładnie. Co to za gość nierozumny jest. Sędzia się znalazł. Skup się na swojej robocie, a nie pajacujesz.

1

@Comentateiro Dokładnie. Podoba mi się jak wy, Niemcy, zawsze twardo stoicie na ziemi.

2

@PatrychoO To brzmi jak jakieś wyznanie emo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?