0

@Chimera Mogą, przecież i tak zapłacą za to kurierzy.

0

@draxidox "Trochę smutno, że jeszcze mnie nie oznaczyłeś w związku z obietnicą usunięcia konta na la bambi (nie zrobiłem tego)."
Jesteś anonimowym nikim z internetu. Moje życie nie kręci się wokół Ciebie.

1

@tomek8756 U nich to zawsze metafizyka i spotkanie z najwyższym.

0

@tomek8756 "Martwiłem się, że nie mam butów, aż zobaczyłem kogoś, kto nie miał nóg."

0

@malypuzon Kibice po śmierci JP2.

3

@Arden Czyli sugerujesz, że co, te osoby teraz nie dostaną pensji?
:)

1

@TR3YWAY Musisz przestać ćwiczyć, bo przez Ciebie nie uda się zrealizować planu.

0

@marcin62 Genialne. I jak łatwo to rozgryzłeś.

1

@Marusek Aby zdrowy.

1

@wpwelement "Boti, boti, boti, Madridista kto nie wpłacił ;)"
Zastanawiałem się nad tym od pewnego czasu i proszę, byś wytłumaczył mi jak to działa? Jeśli ktoś jest Madridistą i wpłaci, to przestaje nim być? Bo to by było przełomowe odkrycie w sposobach leczenia tej choroby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Szklaner "Muszę się odchudzać, dlatego zrobiłem ważny krok w celu utraty wagi. Obciąłem paznokcie. Teraz już pójdzie z górki. :)"
No nie sądzę. Słyszałeś kiedyś o "z górki na pazurki"? A Ty pazurów już nie masz.

2

@Joe_Barbaro Mam pytanie. Giertych już siedzi?

3

@Pedri16Future Jak za drugiej wojny światowej.

2

@Roobo No to następni goście to Robert Biedroń i jego matka. Druga runda.

0

@LOPEZ16 @BorzyKrzys
"Po czym kombinuje jak oszukać na podatkach ;)"
"jeszcze przebiją WOŚP"
:)

0

@Szklaner Cała bliższa i dalsza rodzina @clyde wygrała. Kolejny wałek :).

2

@Adran360 Chyba, że sprawa dotyczy Viniciusa. Wtedy można nawet cofnąć czerwoną za duszenie.

1

@BorzyKrzys Jak z Amber Gold. Najpierw to uśmiechnięci ciągnęli samolot, a potem to nikt nikogo nie znał, nic nie wie, nie brał udziału i żaden z nich to nie kolega.

2

@Who_you_mam Powiedział, że zrobi 10 razy więcej? Ze świecą szukać tak słownego człowieka.

3

@Adran360 Mam inne zdanie. To celowa prowokacja.

3

@Adran360 Jeden i drugi powinni wylecieć z czerwem.

0

@FcPortoFan1999 W naszej piłce nożnej nie ma to żadnego znaczenia. Tu rządzi przypadek :).

1

@Kapitan hawk Pieczenie da się tam ewidentnie zauważyć.

1

@BojanKriKicz Klasyk.


1

@LAMC_10 "Dłuższe niż Twoje przyrodzenie."
To akurat żaden wyczyn.

0

@Chimera W ogóle to żadna sztuka się ogolić. Niech pokażą, jak łysemu odrastają włosy.

1

@RoberDzik Wątpię, czy on ma coś wspólnego z naczelnymi.

0

@Kapitan hawk Aż wszedłem sprawdzić i okazuje się, że wywiedli Cię w pole. Zaczekali, aż pójdziesz i teraz dopiero trwa dyskusja. Ale chyba nie taka, jak się spodziewałeś :).

0

@Roobo Ej, ale reklamę trzeba oznaczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?