Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adran360 Mam inne zdanie. To celowa prowokacja.
3
@Adran360 Jeden i drugi powinni wylecieć z czerwem.
0
@FcPortoFan1999 W naszej piłce nożnej nie ma to żadnego znaczenia. Tu rządzi przypadek :).
1
@Kapitan hawk Pieczenie da się tam ewidentnie zauważyć.
1
@BojanKriKicz Klasyk.
1
@LAMC_10 "Dłuższe niż Twoje przyrodzenie."
To akurat żaden wyczyn.
0
@Chimera W ogóle to żadna sztuka się ogolić. Niech pokażą, jak łysemu odrastają włosy.
1
@RoberDzik Wątpię, czy on ma coś wspólnego z naczelnymi.
0
@Kapitan hawk Aż wszedłem sprawdzić i okazuje się, że wywiedli Cię w pole. Zaczekali, aż pójdziesz i teraz dopiero trwa dyskusja. Ale chyba nie taka, jak się spodziewałeś :).
0
@Roobo Ej, ale reklamę trzeba oznaczyć.
0
@Kgorecki2500 Widzę, że umiesz się bawić.
1
@Kapitan hawk Niektórzy jeszcze mają, ale to bez sensu, kiedy nie ma widowni. Czasem ktoś się odpali i przedstawi jakaś szaloną teorię, tyle, że nie ma już entuzjazmu i przekonania, robi to bardziej z przyzwyczajenia.
1
@kamilop Słyszałem kiedyś w jednym programie, że kobiety wolą spotkać niedźwiedzia niż mężczyznę.
0
@takisobiektos Negreira jak nic. Macki Barcelony sięgnęły Włoch. RMTV na tropie, ich specjalny wysłannik, Kamil Gala, już zaokrętował się na gondolę w Wenecji.
0
@Virusk3 Będzie miał więcej.
0
@Kapitan hawk Poddali się już. Ale to nie nasza zasługa, a popisy ich piłkarzy.
0
@Kapitan hawk Jest sobotnie popołudnie, mają siedzieć i obgryzać pazury przy meczu Barcelony? Oni Realu już nawet nie chcą oglądać. Daj spokój, nie każdy ma w życiu taką misję, jak Ty :).
1
@Pressinho Ha ha :)
0
@Encore Równoległym.
1
@macio_944 Militao to chyba tylko na grafikach będzie ze swoim zdrowiem.
0
@Katalończyk 99 Rozkaz. Przystępujemy do wykonywania otrzymanych poleceń.
1
@marcin62 Następny etap: kupowanie tych samych gier co 30 dni, żeby móc zagrać.
2
@draxidox Przyganiał kocioł garnkowi. Złapiemy się jeszcze. Nara.
0
@draxidox Tak, napisałem prawdę. Moderacja usuwa różne rzeczy, także te, które mogłyby urazić Twoje delikatne ego.
Daruj sobie te ostrzeżenia, bo ja się nie boję banów, to forum nie jest dla mnie jedynym źródłem walidacji, jakim zdaje się być dla Ciebie, tak łakniesz pochwał i herbów. Ciągle tu coś wrzucasz, żeby Cię tylko ktoś zauważył i docenił. Może poszukaj w końcu kogoś lub czegoś, co da Ci podobne doznania w prawdziwym życiu? Spróbuj chociaż.
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox Skoro nie masz problemu, to trzeba było się przyznać i przeprosić, a nie usuwać dowody, żeby nikt się o niczym nie dowiedział. Nie kreuj się na takiego kryształowego, bo to nie pierwszy raz, kiedy tak zrobiłeś.
1
@Mario96w Sam usunął. Nasmarował coś na Chęcia, że niby pies Stanowskiego i golą (nie Wojtkiem) go dla atencji. Dostał dwie riposty i widząc, że zaraz może być liczony, wycofał się ze starcia. Tam zaraz niżej wydarzyła się ta wstrząsająca historia.
3
@draxidox to jest najwyższy poziom zarządzania wizerunkiem. Kiedy wrzuca nowy komentarz i nie spotka się on z oczekiwanym odbiorem, od razu go usuwa :). W ten sposób buduje swój pozytywny obraz w naszej społeczności. Brawo!
0
@barcelonaLM Brat Marciniaka.
1
@TR3YWAY Powinien powiedzieć "Tak mi dopomóż Tusk!" i wszystko byłoby w porządku.