1

@Comentateiro To ten pas z „Gott mit uns”? Brzmi niepokojąco.

3

@Laminedependencia Wiadomo kim.

3

@Comentateiro Osoba odbiorcza to komornik.

2

@mordini123 Nie mogę się doczekać. Będą emocje jak w dyskusji usuniętej przez moderację.

1

@Marusek Nie zapominaj jeszcze o tym, że może będzie 1:1, a może nie będzie. Niczego nie obiecują, pracują, a w klubie panuje optymizm. Kobiety, wino, muzyka i śpiew.

1

@qbsonFCBarca Zaciekawiła mnie ta dieta.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Mogą sobie być, ale w przypadkach spornych, typu był kontakt, ale czy na tyle mocny, czy zawodnik dodał coś od siebie. A nie tutaj, gdzie kopnięta piłka uderza jego piłkarza w oczywisty sposób w rękę, kompletnie zmienia tor lotu i zatrzymuje się obok tego zawodnika. Dokładnie to widać, więc taka narracja jak jego jest po prostu kretyńska i tyle. Wychodzi na totalnego głupka, który zaprzecza faktom i jeszcze twierdzi, że to by nie był karny w PL. Oczywiście o ile faktycznie coś takiego powiedział, bo nie ma podanego źródła.

4

@Andrzej_Majonez Omg. Co za tchórz. Napisał głupotę, boi się sprawdzić, albo sprawdził i boi się przyznać do palnięcia głupoty, więc ucieka udając, że moralne zwycięstwo należy do niego :). Szacunek.

10

@MOLESTA To niech zrezygnuje z LM. Była ręka i co on pierdoli, taka sama ręka by była w PL. Ci trenerzy to jacyś debile czasem.

4

@Andrzej_Majonez Nadal żadnych statystyk. Boisz się ich, czy jak? Bo, nie wiem, mogłoby się okazać, że p.... bzdury jak mało który? No dalej, udowodnij mi, że jest co najmniej 3-krotnie lepszy, przecież to nie jest chyba taki problem, co? Wolisz wycieczki personalne, wbijanie szpileczek, bo to bezpieczniejsze, niż FAKTY, prawda? Dodaj jeszcze więcej xD, to na pewno podniesie Twoją wiarygodność.

15

@pluszek Wreszcie ukróci się to eldorado karteli gaciowych.

4

@Andrzej_Majonez A Ty umiesz czytać TO CO SAM PISZESZ?
" to jest luźne przemyślenie tak jak pisalem, a nie zadne podpieranie tezy"
"ale fakty sa jakie sa na dzis dzien"
Zdecyduj się może, czy to przemyślenia, czy fakty. Bo chyba wybierasz to, co w danym momencie pasuje Ci do narracji.

Aha i nadal żadnych statystyk. Może sprawdź je najpierw, wtedy przemyślisz jeszcze to "przebija Yamala conajmniej 3 krotnie".

3

@Malinka Niekoniecznie, bo napisałeś, że to pierwsza w życiu operacja, więc na pewno mogła się dać we znaki nawet operującemu :).

8

@Andrzej_Majonez A coś merytorycznie? Bo na razie to przedstawiłeś jedynie swoją opinię i nazwałeś ją faktami, podpierając to opinią wujasa. No szału nie ma. Wrzuć może jakieś statystyki ligowe obu, porównamy kto jest od kogo lepszy i ilukrotnie. Nara.

3

@Malinka "Pierwsza w życiu operacja za mną! Choć trochę tych wiosen już zaliczyłem, bo w tym roku podwójna 18-stka. Niby tylko przepuklina pachwinowa, ale dość mocno dawała mi się we znaki. Ulga, że mam już to za sobą. Pozdro cules :)"
Ale to byłeś pacjentem, czy wykonywałeś? :)

28

@Andrzej_Majonez "Moze byc 30krotnie, nie widze problemu, ja tam Yamala lubie, ale fakty sa jakie sa na dzis dzien"
Chłopie, nie nazywaj swojej opinii faktami. To tak nie działa.

4

@Andrzej_Majonez "przypominam ze psg nie moglo wygrac lm z makumba, takze nie wiem czy to taki talizman xD"
A my z Dembele. O niczym to nie świadczy. Odnoszę się jedynie do takiego samego czarnowidztwa, które można tu było przeczytać, kiedy Mbappe przychodził do Realu.

25

@Andrzej_Majonez "gadalem z wujasem (kibic Bayernu) wedlug niego za taka kase go puszcza, pytanie tylko co na to sam zainteresowany."
Nie no, jak wujas i jeszcze kibic Bayernu, to nic, tylko czekać na fichado. Sorki, ale Ty chyba musisz być jakimś trollem, jak @Popitek12.

35

@Andrzej_Majonez "Ogladales mecz wczoraj? Chlop obecnie przebija Yamala conajmniej 3 krotnie"
A tam 3-krotnie, czemu nie 30 krotnie? Co sobie będziesz żałował? I tak nie da się tego przecież sprawdzić, więc można napisać każdą głupotę.

50

@Andrzej_Majonez "Ciekawe czy Bayern pusci Olise do Realu, bo jak tak sie stanie to będziemy mieli przejebane w klasykach"
Mieliśmy mieć przejebane już po przyjściu Mbappe. Nie każdy zawodnik wszędzie pasuje. Nie bój się na zapas.

0

@Rifek "i po co te fikołki? "
Mam wrażenie, że chciałeś mi jakoś dopiec, więc użyłeś tej generycznej frazy, która nie ma tu żadnego sensu.
"Tak, przemysł zbrojeniowy na Ukrainie w niektórych sektorach jest bardzo silny i może produkować więcej, niż Ukraina potrzebuje na bieżąco, głównie technologie dronów. "
W takim razie dlaczego Ukraina bierze również drony od sojuszników z zagranicy? UK, Holandia, Dania, USA, Turcja, itp? Kupowane są z publicznych zbiórek i darowizn, produkowane na terenie innych krajów, np. w Polsce, Rumunii, UK (Sharki)? Naprawdę Ukraina ma więcej niż potrzebuje? Dla tych swoich spec jednostek od dronów, gdzie operatorzy uczestniczą w swego rodzaju zawodach, gdzie przyznawane są punkty za różne aktywności wykonywane tymiż dronami (np. zabicie, rozpoznanie, pomoc rannym itp.) Te punkty wymieniane są potem na potrzebny sprzęt. Drony i inne jednostki zdalnie sterowane (np. samobieżne nosze, które potrafią przewieźć rannego w bezpieczne miejsce - sterowane przez operatora) to jedna z kluczowych broni używanych przez Ukrainę w tej wojnie. Nie sądzę, by mieli ich faktycznie za dużo, skoro ciągle chcą pomocy z zewnątrz.

8

10

@NeroTFP1 Źle na to patrzysz. Może po prostu ludzie nie chcą Twoich odwiedzin.

1

@MessiForeverTheBest Nie wiem z czego ludzie wyżej się w tych komentarzach cieszą. Może to tylko jeden dostał ten zakaz, a reszta dalej będzie młodzież palić?

1

@Bolton "Mnie sawsze drapało gdy wujek przyjeżdżał."
Ale nie w gardle. A przynajmniej nie tylko.

0

@MOLESTA No to teraz na pełnej do freaków.

1

@yoli No i teraz komentujący jego wpis dostosowują opinię do tego, co dzieje się obecnie. Zgodzisz się, że to droga dwukierunkowa, prawda? Prorok musi zdawać sobie sprawę, że jego proroctwo może okazać się fałszywe i poniesie tego konsekwencje. Jak to się popularnie mówi? "Źle się zestarzało"?

0

@Rifek Albo wyśle dalej w świat broń, którą dostanie, tylko z naklejką, że sama ją zrobiła. Kombinowanie z certyfikatem końcowego użytkownika na rynku handlu bronią jest czymś często spotykanym. Jesteś naiwny pisząc taki komentarz, biorąc pod uwagę to, co do tej pory działo się z częścią pieniędzy i sprzętu wysyłanego na Ukrainę.

"(...) a nadwyżki produkcyjne chce eksportować."
To tak dobrze mają zaopatrzoną armię, że nie potrzebują już tej broni? Czy może liczą, że dostaną sprzęt od innych, a własny przehandlują?

1

@MessiForeverTheBest Plakat wygląda jakby ogłaszał jego walkę w jakiejś federacji freakowej. Mógłby się zmierzyć z Kuleszą. O to, kto pierdolnie więcej whisky. Choć myślę, że Probierz jest jednak amatorem i nie dotrzymałby pola zawodowcowi.

0

@LeszekFCB Rasista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?